September 8, 200916 yr witam- chce kupic swojej zonie gre na x360. jej ulubiony tytul to- oddworld munch oddysey z pierwszego iXa. po przesiadce na x360 nie wiem co moglbym jej kupic. viva pinata raczej odpada- wazne zeby bylo slodke i z humorem. dzieki za pomoc
September 8, 200916 yr Wszelkie gry na licencji filmowej disneya/pixar. Mojej lubej bardzo podchodzą .
September 8, 200916 yr witam- chce kupic swojej zonie gre na x360. jej ulubiony tytul to- oddworld munch oddysey z pierwszego iXa. po przesiadce na x360 nie wiem co moglbym jej kupic. viva pinata raczej odpada- wazne zeby bylo slodke i z humorem. dzieki za pomoc Banjo lub Kameo, z naciskiem na pierwsze
September 9, 200916 yr Cooking Mame jej kup niech wie gdzie jej miejsce..... a nie tego nie ma na x0. Wiec polecam gry logiczne np: Puzzle Quest z live'a
September 9, 200916 yr Buzz!!! Quiz TV nie tylko dla żony ale dla całej rodziny, ziomków itd. http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10298 Mój błąd nie ma Buzz`a na x klocka Edited September 9, 200916 yr by des3
September 9, 200916 yr Trivial Pursuit I Scene It są podobne do Buzza. Sam mogę polecić Lego Indianę lub Batmana.
September 9, 200916 yr Moze: Mirrors Edge Simpsons Game Army of Two (jesli bedziesz z nia gral ) Na Arcade masz duzo staroci czy prostszychgierek
September 9, 200916 yr Live Arcade Compilation (to co dawali do wersji Xa - Arcade) za grosze na Allegro
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.