Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi próbowałem się zabrać za GTA4 i po raz drugi spasowałem. ja rozumiem fajne miasto, dość wyraziste postaci (choć np. motywacja działań Niko jest dla mnie mocno nieprzekonująca), ale na Boga- po co wrzucań pierdyliard misji od setki zleceniodawców, skoro już przy 5 robi się monotonnie- pojedź (taksówką bo szybciej), zabij, tyle.

Teraz powoli wgryzam się w Bioshocka, robiąc sobie rundki po 30minut maks, bo od czasu Half Life'a 2 żadna gra tak zabójczo nie stymulowała mojej gaming sicknesswacko.gif

Odnośnik do komentarza

Zgadza się GTA IV fajne ale cholernie monotonne sam spasowałem ,apodchodziłem 2 razy :)

 

teraz zagrywam się w Red Dead Redemtion ... niby to samo GTA na dzikim zachodzie ...ale ten klimat ,widoczki ,misje fajne .Mam już 60% gry w 15H jakoś sie nie znudziło .Jedyne co przeraża to zbieranie tych cholernych kwiatków :blink: .

W GTA IV było 100 gołębi tu mamy chyba 10x tyle kwiatków :teehee:

Odnośnik do komentarza

Pożegnałem się z Dead Rising 2 (świetna gra) i wziąłem się za moją największą zaległość z tego roku czyli Red Dead Redemption. Kocham Rockstar! Każda ich gra, czy to GTA czy Bully, wciąga mnie od początku, zachwyca wszystkim i zapewnia wiele godzin zabawy. Grając w RDR od razu mi się przypomniały czasy przedszkola i bale przebierańców gdzie każdy był kowbojem i miał rewolwer.

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend. Obawiałem się. Obawiałem się czy ta gra bedzie powrotem do klasy Tima Schaffera z lat 90tych czy średniakiem w stylu Psychonautów. No i teraz biję się pierś. Jakże durnym byłem wątpiąc:rolleyes: Muszę przyznać że od kilku lat żadna gra mną nie pozamiatała jak starą szmatą tak jak zrobiło to właśnie Brutal Legend. Niby metalu nie słucham, tematem się nie jaram a jednak siedzę przed konsolą i cieszę się gówniarz. Ta gra ma moc... :whistling: 'Through fire and flames...je je je'

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...