Skocz do zawartości

PGL#6 Poznań Game Arena 16-18 października2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było, ładne hostessy, duża impreza, Jamal w sumie napie.rdalał tak, że nic nie było słychać, ale flaki w środku skakały, czyli cała banda jołjołów przed sceną miała powód do ekstazy.

Za(pipi)istą reklamą dla speedballa są takie targi, aż chce się zagrać parę "deathmatchy" w takie coś, może jakaś spontaniczna wyprawa na Paintball Scenowiczów przy okazji jakiegoś eventu?

Pozdro dla całej ekipy z którą się trzymałem, szczególnie dla Stefana i "nowych Beatlesów":)

 

Wielki fucki dla jełopów z Allegro zarządzających salą muzyczną, nie umieli normalnie poprowadzić zabawy, by grali chętni, trzeba było się prosić z backstage'a tysiąc razy o partyjkę, bo woleli na siłę wyciągać ludzi z tłumu, no brawo... banda durni po prostu:)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)istą reklamą dla speedballa są takie targi, aż chce się zagrać parę "deathmatchy" w takie coś, może jakaś spontaniczna wyprawa na Paintball Scenowiczów przy okazji jakiegoś eventu?

 

hehe proste

 

jak by ktos zorganizowal cos w wawie (jakiegos lanika czy turniej) to ja moge ogarnac speedballa, w promo cenach (pole po taniosci, kulki w cenach hutrowych i pewnie sprzet by szlo pozyczyc) oczywiscie zabawa nie jest tania bo kazdy te 100zl min musial by przygotowac ale mysle ze warto. Mogl bym wam najpierw krotki trening z podstaw zrobic, jak niektorym sie wydaje ze to tylko proste strzelanie to polecam filmik "One with the gun" gdzie mozna zobaczyc o co w tym chodzi.

 

http://video.google.com/videoplay?docid=4272677497572201634#

 

2 lata temu na PGA w sobote bylo 2 miejsce w halo3 (zreszta z Toba) :P a w niedziele ugralem 5 miejsce w Speeda na 24 ekipy (trenujac od 3 miechow, grajac w eamie z 2 typami co pierwszy turniej w zyciu grali) :)

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza

Żałuje jak fix że mnie nie było ale odbije sobie na najbliższym kolejnym event'cie.

A to pare komentarzy nasuwających mi się na myśl po oglądnięciu zdjęc od bobka

 

MOLO - gej

Bieniu - palisz ?

Zielony - ledwo co poznałem xD

Boczek - na każdym zdjęciu mina typu "(pipi) z kim ja będe pił"

Stefan - to nadal stary dobry Bogdan

Nagrody zajefajne, respekt !

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...