Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze oni w tych obcislych ciuchach maja przeje,bane. Nie dosc ze sa pedalami, to pewnie podnoszac rece/nogi do gory pekaja im ubrania/kosci. Smutne :((

Dzizas, ale smutny komentarz:(

 

 

 

A Żyd się fajnie ubiera, tylko te jego pedalskie chusty w(pipi)iają

Odnośnik do komentarza

Podejme sie wyzwania i obiektywnego skrytykowania zyda. Moge ? Dzieki.

Otoz, zdjecie nr. 1

jude-law-prps-chinos-JT440.jpg

Czapki calej nie widac, bo zalozona pod dziwnym kątem. Podejrzewam ze wyglada to podobnie jak tu:

marge_simpson.jpg

Ogolem strasznie, czapka rumcajsa.

Najslabszym elementem fitu jest niestety to brudne przescieradlo zawiniete wokol jego szyi, wstydzilbym sie wyjsc w takim czyms na ulice, naprawde i bez beki. Jestem tolerancyjny w i ogole, ale takie cos po prostu wyglada komicznie i strasznie. To takie sa trendy w swiatowej modzie XXI wieku ? Ja (pipi)e, boje sie. Longsliw fajny, prosty. Chyba, ze ma 'firmowo' takie krotkie rekawy, to szejm x 2. No ale w miare ok to wyglada.

Spodnie i buty tez wygladaja normalnie. Ogolem fit sredni ze wskazaniem na slaby przez czepek i chuste, ktore sa niepotrzebnymi moim zdaniem elementami.

Zdjecia drugiego fitu nie chce mi sie wklejac i jakos opisywac, tylko napisze ze spodnie+buty do wymiany, reszta w miare oko <ok>.

Nastepny fit poza podarta koszulka (to tez jest modne?)calkiem normalny, nic fajnego.

Ostatni fit calkiem fporzo, no ale nic odkrywczego.

To jest tak super modne? :< Juz wole forebode z widocznym brzuchem niz takie alternatywne przypadki.

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

No pewnie ze normalnie, np. tak

cardigan.jpg

To jest twoim zdaniem normalny ubior? : / Ach ta wasza alternatywa -_- Gosciu w kardiganie wyglada jakby zaje,bal takie cos swojej siostrze.

No i 4/5 pisze ze sie fajnie ubieraja i tak dalej, a na codzien dresy adidasa albo uzywane koszulki klubow pilkarskich sa w uzyciu.

Modnisie ;d

Prosze o wypowiedz kobiet w tym temacie, ale normalnych kobiet, nie tych sluchajacych indie rocka i marii peszek. Dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza

Chyba na Twojej wsi. Ja czesto widuje dobrze ubranych facetów. Tak z 5%, jakieś 10% to metale, brudasy i emo, 5% to żule, a 80% żeluje włosy, chodzi w jasnych jeansach ze świecidełkami, kurtkach z ceraty za 99.99 zł i pumach ferrari

 

 

 

Nie no, zapytał o opinie bab, jakby sam nie miał gustu. Pewnie z mamą na zakupy chodzi

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co za wieś, ale z reguły dziewczyny dużo więcej czasu do takich rzeczy przykładają, co się potem odbija pozytywnie. No nie wiem co za wieś u Ciebie, że nie umieją się baby ubierać, ale raczej tam nie wpadnę na podryw ani tym bardziej o poradę.

 

Aha, po obserwacjach w Warszawie stosunek dobrze ubrani faceci/laski jest mniej więcej taki sam, widocznie u mnie niewiele facetów umie się dobrze ubrać.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...