Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

wy mi tu jakieś pedlastwa pokazujecie . Chinosy i inne nazwy ubrań . no (pipi)a wy baby jesteście czy faceci ? dla mnie są spodnie i bluza , koszulka i sweter . jakieś wyszukane ciu.lstwa pokazujecie , teraz widzę moda na wode w piwni jest i jeszcze buty "ze mszu" . niech ten świat się kończy już

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Aha, więc to co wrzucił banny w poście #614 jest słabe? Typowa zaściankowość, facet ma jakąś torbę, luksusowy zegarek, porządny pasek do spodni albo modne okulary i od razu spedalony. A jak ma jeszcze wystylizowaną fryzurę to w ogóle. Polecam ruszyć dupsko do większego miasta niż Wypi.dowo :)

 

Mnie zastanawia dlaczego te osobniki na zdjęciach występuj tylko w towarzystwie innych spedalonych facetów??

Dla mnie to pedalstwo i wieś jak c*uj.

 

Usagiprzynajmniej jeden normalny facet na forum,popieram cię i mam takie samo zdanie odnośnie męskiego ubioru.

Odnośnik do komentarza

Aha, więc to co wrzucił banny w poście #614 jest słabe? Typowa zaściankowość, facet ma jakąś torbę, luksusowy zegarek, porządny pasek do spodni albo modne okulary i od razu spedalony. A jak ma jeszcze wystylizowaną fryzurę to w ogóle. Polecam ruszyć dupsko do większego miasta niż Wypi.dowo :)

 

Mnie zastanawia dlaczego te osobniki na zdjęciach występuj tylko w towarzystwie innych spedalonych facetów??

Dla mnie to pedalstwo i wieś jak c*uj.

 

Usagiprzynajmniej jeden normalny facet na forum,popieram cię i mam takie samo zdanie odnośnie męskiego ubioru.

 

Wieś jak c*uj to facet w obszczanych, dresowych spodniach. To skarpety do sandałów. To niedopasowany krawat do koszuli. To workowate koszule/spodnie do garnituru. To różowe, obcisłe rurki. To za krótkie koszulki. To uje.bane buty. Ale wiochą nie jest facet, który ubiera się jak z żurnala. Według mnie jesteś po prostu zazdrosny, bo mijasz takich gości na ulicy albo widzisz ich na zdjęciu, nerwowo zaciskając zęby na kabanosie za 2,40 za kilogram i plując żółcią w monitor. Spójrz prawdzie w oczy, przejdź się do własnej garderoby, jeśli takową posiadasz i zrób zdjęcia, wrzuć tutaj. Ciekawe, czy będziesz w stanie obronić swoje własne ciuchy.

 

Mam teorię, że to wszystko wina I i II wojny światowej, podczas której wyginęła polska inteligencja. Wtedy to było nie do pomyślenia, by skrytykować czyjś ubiór, oczywiście jeżeli ten ktoś ubierał się stylowo. A jeżeli ktoś skrytykował takiego kogoś, to najprawdopodobniej był zwykłym wsiórem. Naprawdę, porównując ówczesną modę i dzisiejszą, znajduję wiele podobieństw, ale jest coraz więcej zwykłych wieśniaków, którzy nie umieją się ubrać, nie mówiąc o poprawnym wysławianiu.

 

Aha, myślisz, że na kogo ogarnięta, młoda, inteligenta dziewczyna zwróci uwagę: Na kogoś chodzącego w bluzach i sztruksowych spodniach, czy może na kolesia ubranego jak ci z postu banny'ego ?

Edytowane przez Rębajło
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...