Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie dresowych obszczanych spodni,skarpetek do sandałów i reszty to się z tobą zgodzę to też wiocha.

Ale jeśli widzę kolesia w zielonych podwiniętych spodniach,różowej koszulce, zamszowych butach i fryzurką jak emo pajac to mam ochotę takiego cośa zaj*bać na środku ulicy i nie z zazdrości.

Wali mnie to że ma markowe szmaty za kupę szmalu, dla mnie tez robi wieś :P

 

A co do moich szmat to przeważają normalne jeansy w normalnych kolorach(czarny,niebieski)i bojówki we wszelkich możliwych kolorach i wzorach,czarne dresy sztuk jeden.

Buty:wojskowe trepy,trzy pary adidasów,buty do biegania i para do garniaka.

Kilka bluz z kapturem,bez kaptura koszule,tshirty wszystko w normalnych kolorach i wzorach.

Mam ciuchy orginalne jak i nie markowy szajs po kilkanaście złotych.

I to by było na tyle jestem facetem i nie mam osobnego pokoju poświęconego

na garderobę. :D

 

A na ten przykład mój ostatni zakup:

 

a47275.jpg

 

 

75511norm.jpg

Kupiłem identyczne spodnie tylko że czarne

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś ma ochotę komuś zaje.bac z powodu ubioru to życzę długiego życia i zdrowego serduszka ;).

 

dalej nie wiem cóż jest tak fajnego w wielkich chlebakach z wielką białą podeszwą

 

 

One tylko tak na zdjęciu wyglądają na wielkie a podeszwa akurat jest czarna.

 

A Szpaka z Xfactor widziałeś?? Przez niego mam uraz że taki dziwoląg wyrósł w moim mieście i teraz mam ochotę zapobiegawczo p*zdnąć każdemu dziwnie ubranemu facetowi.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, ale banny nie dał w ostatnich dwóch postach, okraszonych grafikami, żadnych różowych rurek albo, no nie wiem, czegoś passe. Nie wszystko bym założył, bo zwyczajnie nie wszystko mnie się podoba, nie pasuje mnie, ale umiem docenić, że to są ładne, modne szmaty.

 

Doradźcie mnie jakieś buty, takie niby bardziej eleganckie, oficjalne, żeby pasowały do jeansów, bermudów, płóciennych spodni. No i żeby w miarę porządne były, cobym w nich do listopada mógł pochodzić.

Edytowane przez Rębajło
Odnośnik do komentarza

No dobrze, ale banny nie dał w ostatnich dwóch postach, okraszonych grafikami, żadnych różowych rurek albo, no nie wiem, czegoś passe. Nie wszystko bym założył, bo zwyczajnie nie wszystko mnie się podoba, nie pasuje mnie, ale umiem docenić, że to są ładne, modne szmaty.

 

Doradźcie mnie jakieś buty, takie niby bardziej eleganckie, oficjalne, żeby pasowały do jeansów, bermudów, płóciennych spodni. No i żeby w miarę porządne były, cobym w nich do listopada mógł pochodzić.

 

nic z tematu o buciorach ?

moze jakies ladne 'plimsolle

 

ymc_plimsoll.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze ubieram się tak jak mi pasuje i jak mi wygodnie a nie tak jak moda dyktuje.

Moda to wymysł pajaców dla pajaców bez własnego że tak powiem stylu,którzy małpują wszystko co zobaczą w TV/necie. <_<

 

Niektóre ciuchy dodane przez bannego też mi się podobają ale kilka z nich uważam za nieco zbyt pedalskie.

(sorry ale innego słowa na to wymyślić nie mogę)

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem chodzi o to, ze niektorzy panowie, ktorych propsujecie tutaj za odziez, nosza ubrania, ktore nie sa klasyczne (lub sa wariacjami na temat kalsycznych - za dlugie, za krotkie, za szerokie, za waskie, pol koszuli w spodnie, pol na zewnatrz, spodnie do kostek, etc.), sa udziwnione jakims fredzlami, wytarciami, wzorami oraz niejednokrotnie maja kolory, ktore moze sprawdzaja sie na nastolatkach, ale jesli naklada je dorosly facet to moga budzic usmiech politowania. To samo tyczy sie fryzur ala justin bieber - to jest fajne, ale do 15 roku zycia.

 

Zarowno taki Pan:

BalmainHomme_FW2010-2.jpg

 

jak i tacy Panowie:

24880_1176714157_cb0c_p.jpeg

 

 

sa wysmiewani poniewaz taka powierzchownosc po prostu nie przystoi doroslemu facetowi.

Poza tym ktos zapytal retorycznie "czy to zle o siebie dbac?". Oczywiscie, ze nie, ale czerpanie inspiracji damskimi fryzurami, cyzelowanie brody, uzywanie kosmetykow typowo damskich, chodzenie na solarium 2 x na tydzien, korygowanie brwi,(90% wklejanych przez Was Panow), przesadzanie z bizuteria, spedzanie 3 h na przygotowanie sie do wyjscia z domu, godziny spedzone na przymierzaniu, etc., swiadcza o tym, ze cos zlego dzieje sie w psychice takiego kolesia

medium1.jpg

Niedowaga dodatkowo poteguje wrazenie kobiecosci.

Oczywiscie rowniez cos niedobrego dzieje sie z dresiarzem, ktory stoi na przeciwnym biegunie.

Wracajac jeszcze do tego co modne: kreatorzy mody ubieraja sie jak transwestyci, czesciowo przenosza ten model do swoich kolekcji (bo nie moga calego), a niektorzy z Was biora to za dobra monete, za modne i eleganckie ;) Daliscie sie wkrecic w te machine i jestescie tak samo skrajni jak Ci, ktorzy Was wysmiewaja.

Przypomnijcie sobie "modne" ubrania z lat 80 albo 90. Wzbudzaja smiech. Tak samo bedzie z dzisiejszymi, a klasyczne jeansy, zwykly podkoszulek i buty zawsze beda na topie i nigdy nie beda wysmiewane. To samo tyczy sie innych prostych, klasycznych strojow. To co widac na wybiegach jest zawsze przejaskrawione, a niektorzy z Was probuja to imitowac.

 

niepowazne (dziecinne/smieszne):

gqmilano34.jpg

"normalne" (klasyczne):

fair-trade-mens-fashion.jpg

 

Tez jest modnie i elegancko, a i nikt sie nie przypieprzy, ze koles jest niemeski.

Pomijam fruzure i brwi ;)

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Wiem banny, ale na ulicy wielu jest takich, ktorzy nosza makeup, maja robione brwi i codziennie przystrzygane wlosy (przynajmniej w wawie) i jestem w stanie zrozumiec czemu sa wytykani palcami przez mniej rozgarnietych ludzi. nie rozumiem natomiast co poniektorzy maja do strojow prezentowanych przez userow tego suba - to juz zwykle kompleksy i tu sie zgodze (chyba z Rebajlem; to z turtlesow?;). Swoja droga banny gdybys byl bardziej postawny to nikt by Ci nie zarzucil (?), ze jestes hipsterem. Mysle, ze postura ma tutaj niebagatelny wplyw na koncowy odbior calego fita.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

O właśnie Rozi, wyrosłeś już ze spodni o 5 numerów na Ciebie za dużych ?

To były jedyne w mojej kolekcji, ale tak, już w takich nie chodzę.

no to musiałeś uchoidzic w środfowisku "deskarzy" za pozera skoro miałes jedne baggy jeansy a resztę normalnych :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...