Skocz do zawartości

Tawerna cup 4 [ Pes2010 , Tekken 6]


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niee , nie wyciągamy baterii , za dużo pier.dolenia , na 20 osobowym turnieju da się to ogarnąć i szybko znaleźć osobe naciskająca ps button ;] Junior kiedy przyjezdzasz do wrocka? Będziesz jutro :D ? Zadzwoń do mnie numer wysyłam na pm.

Aha ważne info na którym mi bardzo zależy odnośnie kupowania piwa i tym podobnych --> kupujemy wszystko tylko w sali z projektorem!! Chodzi o to że szefostwo utarg turniejowy rozlicza tylko z sali z projektorem (ta sportowa gdzie leca mecze i będzie turniej w pesa) wy będziecie w sali obok ale proszę was róbcie zakupy w sali z projektorem gdyż pomoże nam to przy okazji następnych turniejów . Jak kogoś to interesuje to o 17 będzie mecz polska rumunia na projektorze leciał (jak by ktoś chciał na tych patałachów patrzeć ;] ).

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Ten turniej miał być dla mnie odpowiedzą: czy dalej grać Yoshem?

Wygrałem zaledwie z jedną osobą a przy reszcie czułem się bezsilny, może dała się we znaki nieznajomość Larsa i zbyt krótkie obeznanie z grą? No cóż? Bye Bye Yoshi :/ (sorry Pitrex)

Ciekawe czy wyrobie sobie dostatecznie jakąś nową postać do czasu turnieju w Łodzi

 

Gratulacje dla podium i Frizena za 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza

podobno 7 miejsce mam... (w DE przegrana z K, win z Mace'em, Kiełbasą, wtopa z Frizenem btw gratulacje 4.) ale nie zasługiwałem na więcej, skoro nie przećwiczyłem dobrze ściany przed turniejem; przynajmniej wiem, że dalej tym Baekiem będę grał. Zafiną bym sobie też pograł, ale skoro jest na samym dole tier listy...ech

 

z lolów zapamiętałem stopklatkę Baeka z Asuką Soula :D

 

co do samego turnieju - sprawnie przeprowadzony, ale nie ma się co dziwić -praktycznie sami swoi w liczbie 20 osób.

nic to, pozdro dla tych, z którymi grałem, dla tych, z którymi nie zagrałem i do zobaczenia na turniejach

 

no i jeszcze gratulacje dla podium

Odnośnik do komentarza

Matt Alisa Fan czyli ... wiadomo ;) Tawerna cup ma w sobie to cos (pipi) jest za(pipi)iscie.2stanowiska starcza w (pipi). Ogolnie chce sie usprawiedliwic z mojej gry w grupie bo to byla tragedia (2:1 z beakiem ) i 0:2 z jakims Paulem ... Nie moglem sie przyzwyczaic ze movementem nie zabije...Obiecuje ze to sie nie powtorzy!

http://img697.imageshack.us/i/dsc06227.jpg/ Podium

http://img682.imageshack.us/i/dsc06226o.jpg/ Polska czolowka

 

A tu moja ost walka z Punisherem:

Do nast pozdr dla obecnych

Odnośnik do komentarza

Każdy był tak przejęty walkami,że zapomniał o możliwości ich saveowania(prócz Matta,który sobie nagle przypomniał,że może by zostawić naszą ostatnią walkę :rolleyes: ).

Ogólnie za(pipi)ało na tym turnieju jakimś bobem z Leszna.

Masakra.

Ludzie ogrywajcie się na niego bo w Łodzi będzie rozpacz!!!!! :lol:

Jeżeli ktoś mi nie wierzy to powiem tylko tyle,że grając z nim czułem się jakbym kompletnie nie umiał grać w tą grę(nie pamiętam ,żebym choć rundę ugrał,tylko wstawałem po to aby zbierać kolejne bęcki).

Z resztą tak jak większość- nieliczni stawiali jakiś tam chwilowy opór(Solo,Frizen).

Postać prze(pipi)ana tym bardziej z uwagi na to kto nim grał :wacko:

Pozdro dla całej ekipy z turu.

Trzeba obczaić tego balona.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje wszystkim za przybycie , mam nadzieję że dobrze się bawiliście ;] W styczniu ruszamy z 5ta edycją , tym razem będą pucharki , dyplomy i tym podobne. Zastanawiam się czy lepiej tego nie rozreklamować co by więcej chętnych się zapisało bo jak narazie klimacik tawerny ,2 konsol i czołówki polski jest spoko ale chciałbym zrobic cos na 40 osób i prawdopodobnie osobno od pesa .

Odnośnik do komentarza

Generalnie bylo za(pipi)iscie, jak zwykle w tawernie, klimat wypas, ludzie za(pipi)isci, naprawde te turnieje maja w sobie to cos : p. nawet nikt nie krzyczal, jak organizerzy grup spoznili sie 30 minut :- P

 

Devil Bobem niezle niszczyl (powstrzymal go Matt, wyciagajac Alizee), bylem z nim w grupie. Zaczelo sie ciekawie, Devil po wygraniu z wszystkimi prawie po 3:0, zostala nasza gra i zaczalem od 2ch rund~prawie full hp/perfekt. Bloki lowow pomogly. Skonczylo sie na 1:2, gra mysle mogla sie podobac, pomimo roznych bledow (juggle). Na Boba by Devil uwaza - jak napisal Punisher, bedzie placz; ). Zreszta Mattowy STE w T6 to tez ekstraklasa, jak juz sie rozkrecil to szedl jak burza. Gra z Punisherem byla dobra, obsowalem cala.

 

Co do Boba - kazdy sie obgra do turnieju, a pewnie wyciagnie inna postac w Lodzi i pozdro niespodzianka ;- ).

 

Punisher jak juz wiesz, nie lubimy Ciebie z Frizenem ; ). Jutro wrzuce fotki, gier niestety nie ma, nie wiem tak wszyscy byli na jakims humorze / klimat fajny, ze naprawde nic nie bylo nagrywane, wszyscy sobie zolwiki dawali i takie tam ; ).

 

Gretzy dla wszystkich, bylo swietnie, takze na afterparty!:D

 

do nastepnego, w styczniu jak pisal Zajman.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...