Skocz do zawartości

Tawerna cup 4 [ Pes2010 , Tekken 6]


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra zrobiłem jako taki update listy jak kogoś pominąłem to napisać tutaj.Puniszer będziesz ? Aha nagrody oczywiście z wpisowego + chyba jakies gry ale tego jeszcze niewiem na stoooo procent. Jeżeli ktoś wie że przyjedzie ale nie chce się mu zapisywac na liste (tak jak mashter i matt ostatnio ) to bardzo proszę by to teraz zrobił bo muszę wiedzieć ile mam stanowisk załatwić ! Jeżeli dobrze pójdzie Nevan będzie suportował nas jednym stanowiskiem (tv +ps3+gra) solo albo benek konsolą na drugie stanowisko jak będzie powyżej 20 osób to młodziak(kijj czy kejj) weźmie 3 konsole ale ja muszę załatwić tvki dlatego prawdopodobnie w dniu turnieju już się nie będzie dało zapisać (no chyba że mi pałe oje.biecie ) więc proszę wziąść to pod uwagę ! Moje pytanie -> czy w tego tekkena da się grać wogóle ( w sensie że komfortowo) na zwykłym crt ?

Odnośnik do komentarza

No wiec

Matt-JF Alisa fan

Zapisywac sie chce pograc z wszystkimi bo nie bedzie mnie w lodzi wiec dalij!

 

Ty chyba za dużo w Dragon Ball Budokai Tenkaichi grałeś,że Ci się taki wynalazek podoba :rolleyes:

 

Aha nie mam zajęć 14 więc na bank będę.

Poza mną wpadną i to całkiem możliwe reszta Olimpu ale to niech się TBT wypowie.

Ile za wpisowe?

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza

Najpierw trzeba te LCD załatwić :D Wstepnie mamy 2 stanowiska (jedno lcd jedno crt ) , 3 stanowisko pojawi się jak ktoś załatwi 3 tv bo z tym największy problem mam ;/ Ja u Nevana troszkę pogrywam i powiem że ten tekken jest WYJE>BISTY ;p Law wymiata na całego więc będzie wesoło :twisted: Bys solo zobaczył jakie wytwory nevan tworzy ze swoją anną :ninja: Gość dłużej customizuje niż gramy ;] Aha Solo wyślij mi do siebie i do gajdy numery kom. na PM !!!

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...