Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Special Edition (PS3)

Serdecznie dziękujemy za złożenie zamówienia xxxxxxxxxxxxxxxx w sklepie internetowym empik.com. Przewidywana data wysłania zamówienia z magazynu to: środa, 2 listopada 2011 + czas dostawy.

Hmmm - jakieś pomysły? xD Eh Empik... Trochę lipton - fajnie jak 2'go by była już do odbioru - wiadomo 1'go może być ciężko.

 

E: @Lipa - thx +

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A czy ktoś wie, czy jakiś sklep daje jakieś bonusy do preorderów U3?

Gram.pl na pewno do edycji zwykłej, bo edycja specjalna ma swoje bonusy

Do wszystkich zamówień pre-orderowych dołączamy, jako jedyny polski sklep z grami, kody na następujące bonusy:
  • dopalacz regeneracji - zwiększ tempo regeneracji, żeby szybciej leczyć się z ran;
  • modyfikację AK 47 - zamontuj na swoim AK-47 celownik laserowy, który pozwoli całej twojej drużynie widzieć przeciwnika, którego masz na celu

Dla takich pierdół to nie warto sobie głowy zawracać. 4-5 meczów i powinieneś już mieć te bonusy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie zapytać więc piszę tu. Od niedawna można kupić zestawy PS3 320GB z grą Resistance 3 i tu mam prośbę, jeżeli ktoś z Was widział te bundle packi w Saturnie lub Miediamarkcie w Katowicach, to podajcie cenę. Z góry dzięki za jakiekolwiek info.

 

@edit

 

Dobra już wiem, jeżeli kogoś interesuję to 1149zł (model CECH-3004B).

Edytowane przez zalef88
Odnośnik do komentarza

Z cyklu spekulacje. Myślicie ze jest szansa na dorwanie w MM/Empik/Saturn U3 w ten weekend przed 1 listopada? Czyli 30 października? Jak to było z innymi grami od Sony? Były w marketach przed premiera?

 

Wiadomix ze w ostatni weekend będę obdzwanial wszystkie sklepy no ale ta pierwsza ciekawoc mozna by zaspokoić ;d

Odnośnik do komentarza

Z cyklu spekulacje. Myślicie ze jest szansa na dorwanie w MM/Empik/Saturn U3 w ten weekend przed 1 listopada? Czyli 30 października? Jak to było z innymi grami od Sony? Były w marketach przed premiera?

 

Wiadomix ze w ostatni weekend będę obdzwanial wszystkie sklepy no ale ta pierwsza ciekawoc mozna by zaspokoić ;d

 

 

Pamiętam, że 2 lata temu na premierę U2 Ultima zawaliła a mieli mieć szybciej nawet. I dostała bodajże 2-4 dni dopiero po premierze, za to bez problemu dostałem w Saturnie w dniu premiery.

 

W tym roku stawiam na Empik; raz, że Edycje Specjalną mają taniej niż inni. Dwa dobrze żyją z Sony z ich grami więc liczę na ten 30 październik ;] W ogóle nie przyjmuje opcji listopad, MUSI być 30 w poniedziałek ;p

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z cyklu spekulacje. Myślicie ze jest szansa na dorwanie w MM/Empik/Saturn U3 w ten weekend przed 1 listopada? Czyli 30 października? Jak to było z innymi grami od Sony? Były w marketach przed premiera?

 

Wiadomix ze w ostatni weekend będę obdzwanial wszystkie sklepy no ale ta pierwsza ciekawoc mozna by zaspokoić ;d

Nie wiem jak jest w innych miastach ale we Wrocku w MM/Satunie/Tesco nagminnie wystawiają gry przed premierą - zasadniczo każda gra jaką w którymś z tych sklepów kupiłem to były zakupy przedpremierowe, o ile mnie pamięć nie myli to GoW3 tylko nie mieli przed premierą.

Jeżeli chodzi o Empik.com to z HR też się spisali i miałem ją chyba dwa dni przed dlatego z U3, podobnie jak Słupek, stawiam na Empik :)

Myślę, że większość wymienionych sklepów już 31.10 będzie miała U3 (to w końcu duża premiera) i gdyby nie zniżka do Empiku poczekałbym i kupił bez preordera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...