Skocz do zawartości

c.d. badanie wizerunku marki


semcorda

Rekomendowane odpowiedzi

Dalszy ciąg badania do pracy magisterskiej, które zacząłem jakiś czas temu na forum. Tym razem pytania są zamknięte i wymagają tylko klikania, co nie znaczy że nie trzeba się czasami zastanowić nad odpowiedzią. Mogą wydawać się długie, ale to w zasadzie dwa obszerne pytania powielone dla każdej z trzech konsol. Pamiętajcie, jeżeli odpowiedź sprawia trudności, każe pytanie ma opcję odpowiedzi neutralnej.

W poprzedniej ankiecie wystarczyła garstka wypełnień, w tej potrzebuję ich jak najwięcej, dlatego proszę o pomoc w rozpowszechnianiu jej. Na forum mogłem umieścić ją w tylko jednym temacie, dlatego byłbym wdzięczny za przekazywanie linka znajomym którzy tu nie zaglądają - wystarczy żeby wiedzieli coniebądź o konsolach lub posiadali którąś.

Promotor jak usłyszał że robię badanie o markach konsol, stwierdził że powinienem był znaleźć sobie coś do czego łatwiej znaleźć respondentów. Mam nadzieję że się mylił :)

 

link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/29381/wizerunek-marki-cd.html

 

Jeżeli będziecie przekazywać link dalej, to kopiujcie ten adres: ankietka.pl/ankieta/29381/wizerunek-marki-cd.html

W tematach forum automatycznie skraca pełne linki wstawiając w środek wielokropek - metoda kopiuj/wklej z pełnego linka przeniesie również te kropki więc link nie zadziała.

Edytowane przez semcorda
Odnośnik do komentarza

niezłe wyniki:

- innowacyjność sterowania w x360 - ktoś dał 6

- innowacyjność sterowania w Wii - ktoś dał 1

 

nie ma to jak obiektywna opinia :whistling:

Kurde, mam nadzieję że te odchyły rozmyją się w średnich wynikach, bo jak nie, to może i zaliczę magisterkę, ale o wizerunku konsol (pipi) się dowiem :P. A naprawdę wesoło będzie, jeżeli któryś z recenzentów przypadkiem będzie znał się na konsolach, i jak zobaczy takie kwiatki będzie jojczał na wiarygodność badań :sweat:

 

Dziekuję wszystkim wypełniającym :thanks:

Ponawiam apel - jak ktoś ma możliwość, to niech pcha tego linka dalej, do każdego co ma coś wspólnego z konsolami.

Edytowane przez semcorda
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

niezłe wyniki:

- innowacyjność sterowania w x360 - ktoś dał 6

- innowacyjność sterowania w Wii - ktoś dał 1

 

nie ma to jak obiektywna opinia :whistling:

Widocznie ludzie nie wiedza co oznacza słowo "innowacyjność". Szmutne ale ja swoją ankietą poprawię nieco tą dysproporcję na korzyść kontrolera Wii ;)

 

 

DO AUTORA ANKIETY

 

Jedna zasadnicza uwaga - poniższe zapytania powinny byc jako oddzielny podpunkt. Te pytania nie są określają żadnej cechy konsoli a cechy jego użytkownika więc po co te same punkty są przy ocenianiu każdej z konsol.

 

4) użytkownik mieszka z rodzicami/opiekunami(1)jest niezależny finansowo(7)

 

użytkownik to samotnik(1) jest towarzyski(7)

 

użytkownik lubi rywalizację(1)woli zabawę bez oceniania i rywalizacji z innymi(7)

 

użytkownik się nie wyróżnia(1)jest oryginalny(7)

 

Dobra, wypełnianie ankiety skońćzyło sie na tym, że dwa razy wyskoczył błąd więc ja podziękuję.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Widzę że były problemy z serwerem ankietującym. Dobrze że nie wołali o kasę za wystawienie ankiety u nich, kaszaniarze.

Jutro kończę ankietę. Jak ktoś jeszcze mógłby wypełnić, to musi zdążyć do jutrzejszego wieczoru (poniedziałek 26.XI).

@Gooral

Niby się odnoszą do konsol te pytania, bo pokazują jak jest postrzegany użytkownik danego sprzętu np. user PS3 ma kasę, a user Xboxa dostał go od starych (to TYLKO przykład, nie mam nic do użytkowników). Nie zmienia to faktu, że pytania te są nieco z d.upy, wstawiłem bo promotor nie chciał mi bez tego dopuścić. Dlatego jest numerek 4, który ma ratować ludzi przed użeraniem się z takimi bzdurnymi pytaniami (oficjalnie 4 oznacza wyważenie cech, ale to wersja dla promotora;)

 

I na koniec

Interesowałyby kogoś wyniki? Wszystkiego nie pokażę, bo szacuję że jak skończę opracowywać wyjdzie kilknaście stron wykresów. Kilka najbardziej obrazowych mógłbym przedstawić. Oczywiście, jeżeli ktokolwiek miałby ochotę to oglądać, w przeciwnym wypadku nie będę zaśmiecał profilami semantycznymi i innymi takimi pierdołami forum.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i ja.

Moja grupa wiekowa dosc slabo reprezentowana.

 

Ciekawa ankietka. Nie do konca lapie sens calego badania, fajnie jakbys umiescil podsumowanie i Twoja interpretacje.

Sugeruje wrzucenie adresu tej ankietki do tematow ogolnych w konsolach. Bedziesz mial wiekszy odzew.

 

Na pierwszy rzut oka - uzytkownicy Xboxa zdecydowanie bardziej kochaja swoja konsole i maja nizsze wymagania do niej niz uzytkownicy PS3. Choc pewne niskie oceny w PS3 sugeruja, ze tam jakos wymagania gwaltownie u nich rosna ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...