Jump to content

The Vampire Diaries

Kriseh

Recommended Posts

... I bardzo dobrze!

O co w nim chodzi? Ano jest sobie przesliczna licealistka (Nina Dobrev jest cudowna :wub: ), ktora jest swiezo po tragedii rodzinnej i zaczyna nowy rok szkolny. Do klasy dolaczyl niby to tajemniczy Stefan, oboje sobie wpadli w oko, wszystko pieknie i ladnie, gdyby nie to, ze Stefan jest wampirem i ma zlego, demonicznego brata Damona. O ile pierwszy probuje sobie jakos ulozyc zycie tak ten drugi korzysta z jej wampirzej strony i generalnie dobrze sie bawi na swoj sposob. To tak bardzo ogolnie, fabula troche sie komplikuje, choc jest sztampowa, typowy serial dla nastolatkow, ale cholera, potrafil mnie wciagnac. Tu juz nawet nie chodzi przede wszystkim o urode aktorki grajacej glowna bohaterke, duzo sie dzieje, nie ma przestojow, zapychaczy raczej brak. Aktorsko moze szalu nie ma, chociaz Boone z Losta w roli Damona niezle daje rade, ale ja nie zwracam az takiej uwagi na miny pokroju "śmierdzi kupa, strasznie śmierdzi" (czesc Koso! :) ), tylko przede wszystkim na niezla historie. A poki co, po 6 odcinkach jestem zadowolony, kurna jak serial mlodziezowy z zalozenia naiwny i prosty jest fajnie!

• 10 months later...

Zaciekawił mnie fragment z dołączaniem Stefana do klasy. Nie wiem jak jest w US and A, ale domyślam się, że tak jak w Polsce, czyli szkoła jest od godzin porannych do popołudniowych. I tu nasuwa się moje pytanie, czy ów Stefan nie powinien spłonąć pod wpływem działania promieni słonecznych?

seriale CW są kompletnie do du.py i zapewne tak też jest i w tym przypadku mogę stwierdzić nawet nie oglądając. w tym sezonie pewnie nikitę też spier.dolą chociaż ten o czirliderkach będę oglądał tak jak pretty little liars dla fajnych dziewczyn.

Edited by tk___tk
  • 1 month later...

Co z tego? Czasem trzeba się odstresować jakimś serialem dla młodzieży, a jak nie ma nowego odcinka Plotkary to włączam właśnie to i nie jest zle.

Teraz po nowym odcinku to sie w ogole niezle zakreciło, ale zakonczenie wydaje sie zbyt oczywiste.

Ten młotek stanie sie wilkołakiem, zje kamień i bedzie silniejszy od wujka, dowie sie co zrobił Damon i bedzie chciał go zjeść

XO XO

Edited by gekon
  • 3 months later...

Wychodzę z założenia, że masa ludzka pozbawiona jest dobrego gustu, więc im bardziej hejtuje ona (lub podnieca się) jakimś produktem, to tym bardziej czuję się w obowiązku, żeby zweryfikować tą opinię.

Na razie obejrzałem 3 odcinki i IMO nie jest tak najgorzej. Daleko temu do żenującego poziomu Zmierzchu, chociaż o świetnym True Blood też nie ma mowy. Takie The O.C. tylko z wampirami i bardzo fajnymi dupeczkami, do obiadu się nadaje :thumbsup:

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...