Skocz do zawartości

The Vampire Diaries


Kriseh

Rekomendowane odpowiedzi

... I bardzo dobrze!

O co w nim chodzi? Ano jest sobie przesliczna licealistka (Nina Dobrev jest cudowna :wub: ), ktora jest swiezo po tragedii rodzinnej i zaczyna nowy rok szkolny. Do klasy dolaczyl niby to tajemniczy Stefan, oboje sobie wpadli w oko, wszystko pieknie i ladnie, gdyby nie to, ze Stefan jest wampirem i ma zlego, demonicznego brata Damona. O ile pierwszy probuje sobie jakos ulozyc zycie tak ten drugi korzysta z jej wampirzej strony i generalnie dobrze sie bawi na swoj sposob. To tak bardzo ogolnie, fabula troche sie komplikuje, choc jest sztampowa, typowy serial dla nastolatkow, ale cholera, potrafil mnie wciagnac. Tu juz nawet nie chodzi przede wszystkim o urode aktorki grajacej glowna bohaterke, duzo sie dzieje, nie ma przestojow, zapychaczy raczej brak. Aktorsko moze szalu nie ma, chociaz Boone z Losta w roli Damona niezle daje rade, ale ja nie zwracam az takiej uwagi na miny pokroju "śmierdzi kupa, strasznie śmierdzi" (czesc Koso! :) ), tylko przede wszystkim na niezla historie. A poki co, po 6 odcinkach jestem zadowolony, kurna jak serial mlodziezowy z zalozenia naiwny i prosty jest fajnie!

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Co z tego? Czasem trzeba się odstresować jakimś serialem dla młodzieży, a jak nie ma nowego odcinka Plotkary to włączam właśnie to i nie jest zle.

 

Teraz po nowym odcinku to sie w ogole niezle zakreciło, ale zakonczenie wydaje sie zbyt oczywiste.

 

 

Ten młotek stanie sie wilkołakiem, zje kamień i bedzie silniejszy od wujka, dowie sie co zrobił Damon i bedzie chciał go zjeść

 

 

 

 

XO XO

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wychodzę z założenia, że masa ludzka pozbawiona jest dobrego gustu, więc im bardziej hejtuje ona (lub podnieca się) jakimś produktem, to tym bardziej czuję się w obowiązku, żeby zweryfikować tą opinię.

 

Na razie obejrzałem 3 odcinki i IMO nie jest tak najgorzej. Daleko temu do żenującego poziomu Zmierzchu, chociaż o świetnym True Blood też nie ma mowy. Takie The O.C. tylko z wampirami i bardzo fajnymi dupeczkami, do obiadu się nadaje :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...