Skocz do zawartości

Bardzo duzo przejsciowek wszelkiem masci, sporo dziwnych wynalazkow


NemoKOF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak, jest taka przejsciowka koreanskiej firmy Joytron, sa tez chinskie przejsciowki, mam chyba jeszcze jedna i mam Mayflasha, moge sprawdzic u znajomego czy dziala. Jedyny minus przejsciowek do x360 to koniecznosc posiadania przewodowego kontrolera do tej konsoli. Nie moze to byc bezprzewodowy z kablem do ladowania, musi byc przwodowy.

Odnośnik do komentarza

Tak, jest taka przejsciowka koreanskiej firmy Joytron, sa tez chinskie przejsciowki, mam chyba jeszcze jedna i mam Mayflasha, moge sprawdzic u znajomego czy dziala. Jedyny minus przejsciowek do x360 to koniecznosc posiadania przewodowego kontrolera do tej konsoli. Nie moze to byc bezprzewodowy z kablem do ladowania, musi byc przwodowy.

 

 

ok sprawdź i daj znać czy działa bo plotki krążą, że ta przejściówka może nie działać z no name'ami :/

 

http://cgi.ebay.com/PS2-to-Xbox-360-Xconverter-Joytron-Controller-Adapter_W0QQitemZ250537453259QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item3a553226cb

 

Czy to ta ???

Edytowane przez gamer
Odnośnik do komentarza

Niema takich przejsciowek. W padach jest chip ktory synchronizuje go z konsola, potem dane leca po usb w jakims tam formacie, ktory jest rozgryziony (bo przejsciowki sa). Problemem jest sam chip. Nie wiem czy konsola ma wpisana jakas baze kluczy - predzej jakis algorytm ktorym generuje sie odpowiednie identyfikatory w fabrykach. Nie wiem tez czy chinczycy nie umieja tego podrobic czy nie chca. Narazie nie jest to zrobione. Potrzebujesz jakiegokolwiek kontrolera w wersji przewodowej do WSZYSTKICH przejsciowek, po jednym do kazdej sztuki. Mozna ew. wyciagnac PSB i zaszyc razem z przejsciowka w jakiejs innej obudowie czy cos w tym stylu, ale bedzie on dalej potrzebny.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...