Jump to content

Firefly


Uzny

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkoda ze przetrwal tylko jeden i to niecaly sezon. Firefly mial naprawde dobry potencjal ale coz poradzic.

 

Moze jednak warto byloby co nieco o nim napisac. Serialik sci-fi z faktycznie silnymi nutkami westernowymi i troche azjatyckimi nawet (np. przeklenstwa uzywane przez postacie sa w jakims pseudo azjatyckim jezyku). Bardzo zgrabna galeria roznorodnych postaci ktore milo sie oglada. Dobry miks humoru, akcji i tajemnic. Moralnosc jako rozne odcienie szarosci zamiast podzialu na czarne-biale (zaloga statku to przemytnicy dzialajacy poza prawem etc). Dominujace uczucie towarzyszace lekturze serialu to zal ze nie bylo mu dane rozwinac skrzydel. Produkcja zostala wstrzymana kiedy zaczynal nabierac rozpedu. Mimo to wart obejrzenia. Film w miare dobrze zamyka fabule.

Edited by Mq
Link to comment
  • 1 year later...

Jeżeli w przeciągu miesiąca dostaniemy pięć milionów listów spełnimy jedno z Waszych marzeń. A możemy naprawdę dużo' - ogłosił założyciel Facebooka. [...] Ostatecznie konkurs wygrała jedna z akcji Greenpeace, ale szum wokół „Firefly" był tak wielki, że Zuckerberg obejrzał serial. A ten tak mu się spodobał, że Mark zaproponował stacji Showtime („Dexter") i Whedonowi nakręcenie drugiego sezonu. A właściwie dokończenie pierwszego, ale tak, jakby kinowy film nigdy nie powstał. Zuckerberg obiecał przy tym ponieść wszelkie koszta. Whedon zgodził się i tak oto możemy znowu cieszyć oczy przygodami załogi Serenity.

 

 

Link to comment
  • 7 months later...

Nathan Fillion, który grał w serialu "Firefly" główną rolę na swoim Twitterze podał link do artykułu, który sugeruje duże szansę na kontynuacje przygód Malcolma Reynoldsa i spółki.

 

W artykule czytamy, że są szanse na to, że Netflix może zrobić dla "Firefly" to samo co niedawno zrobił dla "Arrested Development". Przypomnijmy, że słynny serial komediowy był anulowany wiele lat temu i niedawno zamówiono kolejne odcinki, które będą łączyć fabułę z nadchodzącym filmem.

 

Dziennikarz podkreśla, że nie opublikował artykułu tylko po to, aby dać nadzieje fanom - napisał to, gdyż jest redaktorem związanym z tą branżą i prywatnie także wielkim fanem serialu. Stwierdził, że gdy zobaczył zamówienie kultowego dla wielu serialu "Arrested Development", jego myśli od razu powędrowały do "Firefly".

 

Uważa, że szanse na to są bardzo duże, gdyż prawa do "Arrested Development" ma stacja FOX, tak samo jak do "Firefly". Współpraca stacji z Netflix może zaowocować zamówieniem kolejnego kultowego serialu. Czy tak się stanie? Musimy na to jeszcze poczekać.

 

 

 

hatak.pl

 

 

 

:>

Edited by Figaro
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...