Skocz do zawartości

Bondock Saints 2: All Saints day


boraz1987

Rekomendowane odpowiedzi

...to dlatego, że pokolenie PRL jest tak mocno przeczulone religijnie. Puściliby taką luzacką siekę w Dzień Wszystkich Świętych i jeszcze z podtytułem "Dzień Wszystkich Świętych", to dystrybutor pewnie wypłacałby odszkodowanie księdzu dyrektorowi. Antychrysta puścili, bo to "typowy horrorek" i jego "otoczka" nie wbija się tak bardzo w kontekst(+ moherowe babcie i tak są za durne żeby załapać abstrakcję filmową), jak " otoczka" "Świętych 2" wbija się w kontekst >polskiej tradycji wyznaniowej<.

 

mały offtop: Ostatnio nawet jedna ze studentek z Litwy, z "wymiany"na mojej uczelni wyraziła się, że to dziwne, że młodsze pokolenie jest takie "odprężone", podczas gdy starsze jest tak ortodoksyjne. A! No i uznała te gigantyczne tłumy kotłujące się na cmentarzyskach 1 listopada za zjawisko niesamowite i niespotykane. Heh!

 

Premiera BS2: ASD to kolejne pole walki w konflikcie pokoleń, które dzieli przepaść. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pomyslalem sobie po obejrzeniu filmu, ze je.bne tutaj opinie na 4 posty. Nie chce mi sie jednak jej w ogole pisac. Filmem jestem zawiedziony. Nie dosc, ze nie umywa sie do jedynki, to jeszcze ja kopiuje (wiem, ze specjalnie ale po kiego chu.ja??). Do tego gra aktorska pada na pysk. Jedynke ratowal Defoe i to on gral pierwsze skrzypce w scenach "z policjantami". Teraz jego miejsce zajela zona Dextera (co jeszcze da sie zniesc) ale zaczela sie mocniej udzielac trojka drombo z kretynskim "groszkiem" na czele. Nosz ku.rwa mac. Na dodatek naszych glownych bohaterow mocno posunal zab czasu. 8 lat miedzy fabulami filmow ma sie nijak do 11 lat jakie dzieli krecenie obu czesci. Uzywanie synonimu "mlody indiana johnes" w zastepstwie dla Sean Patrick Flanery bylo by mocnym ku.rwa naduzyciem. Nie dosc, ze koles gra teraz ch.ujowo, rozpisali mu najglupsze teksty ("czcijmy jezusa ho ho ho") to wyglada jak ja pier.dole. Serio, jak zobaczylem pierwszy raz trailer to zaraz sprawdzilem czy to ten sam aktor wcielil sie w role Connera. A w filmie wyglada jeszcze gorzej. Paradoksalnie najlepiej wizualnie wypadl El Duce (tylko broda mu urosla) a z nowej ekipy Meksykaniec daje rade (ale i tak nie siega do piet Rocco). Co by tu dalej... A no tak, fabula xD Ozeszku.rwa.

Karzel zabojca z kompleksem nizszosci xD

Wspominalem, ze 2 zrzyna z czesci pierwszej? Chetnie bym wymienil co zerzneli ale szoda mi czasu wiec napisze, ze wiekszosc (slawtna lina tez sie pojawi). Moim zdaniem strasznie to tandetnie wyszlo bo o ile w jedynce wszelkie odpaly (jak scena z kotem) byly smaczne tak w 2ce chce sie po tym juz tylko rzygac. Muzka tez kiepsko. Strasznie tandente motywy i zapomnijce o wstawkach jak ta w scenie zabojstwa zabojcy (hehe).

 

Jako fanboy 1ki jestem mocno rozczarowany. Wyszedl z tego wszystkiego wlasciwie pastisz czesci pierwszej. Jest tragicznie. Ta czesc nie powinna w ogole powstac (i to po tylu latach!).

 

Dam 2/10 bo przy akcjach z Meksykancem moze raz sie usmiechnalem.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 11 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...