Skocz do zawartości

Paranormal Activity


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność obejrzeć wczoraj w nocy (błąd...) Paranormal Activity - duchowego nastepce Blair Witch Project. Film zrobiony za smieszną kasę, reklamowany ala BWP tzn przez virale, puszczany w niewielu kinach żeby podbić hype, myślałem że wyjdzie z tego przehypowana papka i się wynudze. Cóż :whistling: było dokładnie na odwrót, teraz już ochlonałem to moge powiedzieć coś więcej.

 

Ogladąłem to w nocy, w ciemnym pokoju, na słuchawkach - no i film mnie po prostu zmasakrował. Uderzył w moje lęki i nieźle przeorał. Nie powiem wam nic o filmie, powiem wam co on ze mną zrobił :rolleyes:

 

Po filmie byłem cały rozdygotany, nogi z waty, zestresowany że aż brzuch bolał a na twarzy wypisane WHAT THE FUCK. Jednoczesnie cieszyłem się jak cholera bo dawno żaden horror mnie tak nie przetrzepał w sensie 'fizycznym' O łatwym zaśnięciu nie było mowy.

 

Nie wiem czy na każdego PA tak podziała, ja wczoraj kwiczałem ze strachu, jakby co to ostrzegałem.

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Typ i typiara maja dycha w domu, cos na wzor poltergeista. Zostawiaja w nocy w sypialni kamere i wiadac otwierajace sie same drzi i slychac kroki. potem to ogladaja i gadaj o tym. Facecik bawi sie tez w detektywa i na lapie analizuje nagrane dzwieki itd. Ogolnie straszna nuda, zero napiecie IMO.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem ten film w nocy, na słuchawkach i... ch.uj.

 

Polecam jeśli chcecie zobaczyc jeden z najsłabszych i najbardziej amatorskich filmów puszczanych w kinach.

 

Nie ma ani jednej sceny która mogła by nas przestraszyc, nawet jednego momentu. Nic nawet nie wyskakuje przed kamerę, ot, coś (pipi)nie, coś potupie, pojawi się cień na drzwiach albo ktoś spadnie z łóżka. Super.

 

Ale pomijając nawet to, film jest niesamowicie głupi i nielogiczny, egzorcysta, ktory wychodzi zaraz po wejsciu, dwójka ludzi majacych na tasmie paranormalne zjawiska próbująca rozwiazac to na własną rękę, kamera ustawiana zawsze tak, zeby bylo jak najdramatyczniej i noszenie sie z ni,ą 24/dobe ugryzienie demona na plecach o kształcie (pipi) wie czego, i przede wszystkim koncowa scena, zakrawiona koszulka i wchodzenie po schodach glośno tupiąc i bujanie sie w kącie przez 2 dni.

 

Nawet nie zasłaniam spoilerów bo po co?

 

Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w tym roku, 2/10

Odnośnik do komentarza

Film ani straszny, ani nawet ciekawy. Ma może 2-3 w miarę ciekawe momenty, ale to za mało.

Każdy z nas może takie coś nakręcić. IMO

Jedyna rzecz która mi się podobała to na samym końcu, kiedy pały wchodzą do góry po schodach w drugim pokoju zapaliło się i zgasło światło. Bardzo sugestywne. No ale LOL to chyba najfajniejszy motyw w filmie :P Słabo.

 

EDIT: Raczej nie polecam oglądać filmu w całości. Wystarczy ostatnie pół godziny, i tak wiemy o co chodzi. Podobny shit leci często na Discovery, budżet na dokument mają taki sam. No ale nie zarabiają na tym 65 milionów $.

Najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to że ktoś teraz podłapie temat i będzie masowo robił takie niskobudżetowe filmy. Bo i tak 80% ludzi wychodzących z kina myśli że to prawdziwy dokument. Widać to działa na wyobraźnie mas.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

i co black mamba? lyso ci pewnie teraz bo sie okazało ze jestes mieczak.

 

mam to w chu.ju :blush: to jest film typu hit n miss, gdybym omijał wszystkie "bashowane" filmy to bym był smutny bo masa rodzynów przeszłaby mi koło nosa, chociaż akurat Paranormal na rotten ma niezły wynik.

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ostatnio tak na mnie podziałał Ocean Strachu. Rewelacja! Za 11 tyś $ zrobiono film, który zostawia daleko w tyle praktycznie wszystkie horrory/przerażacze z ostatniej dekady. Tak jak wspomniałem ostatnio takie ciary na plecach miałem oglądając 7 lat temu Ocean Strachu, a wszystkie te nowe RECi, Piły, remaki teksańskich masakr i wzgórz z oczami itd. budziły u mnie tylko uśmiech politowania:)

 

Ten film ma tylko jeden minus - jest dla ludzi z wyobraźnią:) Jeśli widz da się porwać idei i popuści wodzę fantazji to otrzyma moc przeżyć. Wszystkim malkontentom, marudom, narzekaczom i szukającym dziury w całym - odradzam. Obejrzyjcie sobie lepiej obrady sejmu - tam jest na co psioczyć:)

Odnośnik do komentarza

No skoro Rec stawiasz obok takich filmów jak Wzgórza mają Oczy czy Teksańskiej Masakry ..... To na prawdę musisz mieć bujną wyobraźnię.

 

widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To, że wymienione przeze mnie tytuły stoją obok siebie w jednym zdaniu nie znaczy, że stawiam między nimi znak równości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.