Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Jeżeli ktoś z forum dostanie kod do bety Medal of Honor na PS3 to niech zrobi konto i podzieli się nim na forum, byśmy w większej ilości mieli do bety dostęp ;)

Może daj jakieś namiary jak zdobyć kod itp. Jakby co to mogę udostępniać konto.

 

 

 

beta jest otwarta dla wszystkich od 21 czerwca w czwartek rusza beta dla tych co maja preorder

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że beta Bad Company 2 też była ograniczona, a dało się udostępnić konto, żeby ktoś inny mógł skorzystać.

Dlatego mam nadzieję, że jeśli ktoś z nas dostanie dostęp do bety MOH albo zbliżającej się bety TDU2 (zapisy na ich stronie, im nas więcej tym większa szansa). Będę wdzięczny jeśli ktoś poratuje kontem z betą MOH, a jeśli się dostanę do bety TDU2 to na pewno też je udostępnię. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3info.p...sz-bet-MoH.html

Sprawdzone, działa - mam nadzieję, że nie łamię regulaminu, ale wiele osób się ucieszy.

Także potwierdzam,działa :D

A mi wyskoczył komunikat, że na chwilę obecną nie mają już kluczy. Będą za tydzień lub dwa :(

 

Ja właśnie udostępniłem betę z mojego konta PSN kumplowi bo miał jakieś problemy z downloadem, więc da się. Pozdro

To że się da to jest pewne, chodzi mi o to, że jeżeli beta aktywuje konto to beta zadziała tylko na 5 konsolach.

To jak zostanie Ci wolny slot to chętnie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza

Luzik, jesteś pierwszy w kolejce. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Beta rusza dopiero 21 tak ?

No i nie wiadomo czy będzie trzeba być zalogowanym na koncie z którego się ściąga, czy mozna na swoim.

No właśnie może być tak, że trzeba być zalogowany na konto z betą żeby można było grać. To byłoby nieciekawie.

Według tego http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,8030241,Beta_Medal_of_Honor_rozpoczeta.html beta dla niektórych już jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...