Skocz do zawartości

Death Game 3


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja bym dodał:

 

- Andrzej Sapkowski - niby dobrze się trzyma, a na karku tylko 70 lat, ale jakby kopnął w kalendarz to Witcher 3 sprzedałby się 100 razy lepiej niż 2.

- Lech Wałęsa - skoro czekacie na śmierć Jaruzela to nie można zapomnieć o Bolku, który przez płot stoczni skakał.

- Benedykt XVI - chyba nie wierzycie, że przyczyną jego abdykacji było coś innego niż poważna choroba?

- Maja Komorowska - należy jej się za role w filmach Wajdy i występowanie w tych samych programach co Cejrowski.

- Aleksy Awdiejew - wymyślenie najgorszej i najbardziej powalonej typologii w historii językoznawstwa wystarczy, żeby umarł jak najszybciej. Poza tym jest Ruskiem, a u nich wątroba szybko wysiada.

 

Chciałem jeszcze dodać przywódcę brytyjskich muzułmanów, ale nie pamiętam jak się nazywa...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

komuch Mazowiecki nie żyje - thnx za 12 pkt c'nie

 

Tabela:

 

Obsolete 60

dee 56 (38+18)

Masorz 49

golab 41 (29+12)

ogqozo 37
Zajcik 33
Mathiu 32
bajej 31
Grzegosz 31
Kmiot 31
koval 31
tk__tk 31
alienator 29
FARMEROS 26
MasterShake 25
Snejk 22
caps_LOCK_masta 20
Osaka 20
Ore 15
*Michaelis 14

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

z poprzednich edycji można jeszcze Jaruzela rozważyć, Ninę Andrycz (sto lat, sto lat...), Mandelę - twardzi zawodnicy, ale biologia jest nieubłagana

 

i paru rakowców, doświadczenie pokazuje że nowotwór może mieć nielichy wpływ na rozgrywkę, Connery (parę lat temu wycięli mu guza nerki, wcześniej walczył z rakiem gardła, na ostatnich fotach już nie wygląda jakby się nie starzał) na ten przykład

Odnośnik do komentarza

Myślę, że zabawa jest lepsza, kiedy jednak obracamy się w podobnym kręgu nazwisk, które są znane i ciekawe, a nie każdy wpisze co chce - potem kłótnie, że ktoś tam wpisał po prostu 15 najstarszych osób na świecie, no i reszta za nim też to wpisze, bo faktycznie większe szanse niż jacyś tam znani ludzie... Psuje to całą zabawę. Może warto spróbować jakiejś formy mieszanej, takiej jak Joker w tej edycji, pomyślimy nad tym jeszcze.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że zabawa jest lepsza, kiedy jednak obracamy się w podobnym kręgu nazwisk, które są znane i ciekawe, a nie każdy wpisze co chce - potem kłótnie, że ktoś tam wpisał po prostu 15 najstarszych osób na świecie, no i reszta za nim też to wpisze, bo faktycznie większe szanse niż jacyś tam znani ludzie... Psuje to całą zabawę. Może warto spróbować jakiejś formy mieszanej, takiej jak Joker w tej edycji, pomyślimy nad tym jeszcze.

 

no raczej, tym, bardziej ze jak ktos wytypuje kowalskiego to sam moze mu pomoc.

Albo ktos sie przejdzie do hospicjum.

Odnośnik do komentarza

Mikis Theodorakis - stworzył muzykę do Greka Zorby, urodził się prawie rok przed zamachem majowym - to mówi wszystko.

 

Michael Douglas - ma dopiero 69 lat, ale kolesia który dostał raka od robienia minety (ssania penisa?) nie może zabraknąć na tej liście (chyba że ta informacja to był fake, nie wiem)

 

Akihito - rocznik 1933, nie chce mi się wymyślać trzeciego quasi-zabawnego opisu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...