Skocz do zawartości

paragon na ps2 poszukiwany


Grampel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy wy nie widzicie jednego, rzutującego na całą sprawę elementu?

 

to była wysyłka za pobraniem na 300 zł

 

Naprawdę uważacie, że w tym kraju są sami idioci a tylko Wy jesteście cwani i wiecie jak orżnąć firmę kurierską?

Prawda jest taka, że będzie tak jak pisze poiuytr - za sprawę weźmie się ubezpieczyciel a ci ludzie są jak SB.

 

Dochodź swoich praw - to oczywiste; ale nie kombinuj, bo jeszcze się na tym przejedziesz.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy wy nie widzicie jednego, rzutującego na całą sprawę elementu?

 

to była wysyłka za pobraniem na 300 zł

 

Naprawdę uważacie, że w tym kraju są sami idioci a tylko Wy jesteście cwani i wiecie jak orżnąć firmę kurierską?

Prawda jest taka, że będzie tak jak pisze poiuytr - za sprawę weźmie się ubezpieczyciel a ci ludzie są jak SB.

 

Dochodź swoich praw - to oczywiste; ale nie kombinuj, bo jeszcze się na tym przejedziesz.

 

 

 

Gdzie masz to info o pobraniu niby? Faktycznie dużo zapłacił za wysyłkę takiej chudej paczuszki, ale skoro KTOŚ ją odebrał, to problemu by nie było. Ktoś ma ps2, kasa leci do niego, kolesia z allegro przeprosić i podziękować DHLowi za tajemniczego kupca, który mowi ze juz nie ma konsoli :)

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie jest napisane, że zawartość paczki jest warta tyle co kwit pobrania. Mogę komuś wysłać coś za darmo i liczyć tylko na zwrot kosztów przesyłki tą formą, i co, zawartość jest warta te 30 zł? Jak chcą paragon, to niech go dostaną, taki na rozsądną kwotę. Żadne dane aukcji z allegro nie są nic wartę, wystarczy powiedzieć że cena była specjalnie zaniżona. Z paragonem wytocz jeszcze trochę piany z ust że tam były gry i nie masz na nie paragonu i rządasz rekompensaty wg cen z komisów albo allegro. Nie wysępisz tego pewnie, ale to pójdziesz z nimi na "ustępstwo", żeby już tą kwotę na paragonie Ci zapłacili i wypier.dalali.

 

Dajcie mu skan tego paragonu ludzie, nie wierze że żaden z Was nie ma i skończcie teoretyzować. Chłopak pójdzie z tym i zobaczymy jak będzie.

 

 

No właśnie. Założyłem ten temat głównie z prośbą o skan paragonu, a tu się jakaś kłótnia wytworzyła.

 

Napisałem w jednym z poprzednich postów że to była przesyłka za pobraniem na 300 zł. Ale przecież mogłem się umówić, że klient 300 zapłaci za pobraniem, a 200 dopłaci na konto, prawda? Teoretyzuję, ale skąd DHL będzie to wiedział?

 

 

stona - kurier pomylił nalepki z adresami, i czyjaś paczka dostała mój adres z pobraniem na 300zl, a moja paczka dostała czyiś adres bez pobrania. Więc kurier przywozi gościowi PS2 za darmo. A mój klient dostał jakieś stare radio z pobraniem na 300 zł. Gość odebrał darmowe PS2, a mój klient odmówił odbioru przesyłki, więc teraz nie mam ani kasy, ani sprzętu, a dodatkowo 100 zł na karku za przesyłkę w obie strony starego radia z nalepionym moim adresem.

 

To ma ktoś jakiś paragon na PS2? Prześle ktoś?

Edytowane przez Grampel
Odnośnik do komentarza

lol nie zauwazylem tego posta z pobraniem, wybacz :blush:

 

 

 

Nieźle Cie w sumie zrobili :potter: był rage od allegrowicza typu "OSZUST 102% NIE POLECAM STARE RADIA WYSYŁA" ?

Ten DHL w ogole jest wesoły, rok temu kupiłem TV + xboxa i nie dosc, ze przyszly osobno, to pomieszlai listy przewozowe i xbox przyszedl jako tv. Tv nie przyszedl by w ogole, bo kurier odfajkował oba listy, dal tylko jeden a TV nawet z magazynu nie wyjechal (ale przez 10 minut na infolinii przekonywali, ze NAPEWNO POMYLKA, ODEBRANE PRZECIEZ>...)

Odnośnik do komentarza

zmieniłem Ci ten tytuł tematu, teraz pozostaje poczekać i liczyć że ktoś ma. Sam wczoraj przerzuciłem trochę papierów w poszukiwaniu swojego paragonu, ale po tych kilku latach permanentnie się zapodział.

 

napisz tylko czy urządza Cię sam skan albo foto w dobrej rozdziałce, czy potrzebujesz mieć go w ręku, żeby ludzie wiedzieli.

 

 

 

Wystarczy sam skan, albo zdjęcie, z naciskiem na to pierwsze. Po prostu muszę im to załączyć w mailu.

 

 

Z babką która kupiła ode mnie plejaka akurat nie było problemów, zadzwoniła do mnie w obecności kuriera zaraz po rozpakowaniu paczki i udało się ustalić że to była jakaś pomyłka. Dogadałem się z nią w miłej atmosferze. :)

Odnośnik do komentarza

W grę wchodzi już tylko paragon na PS2. Wysłałem im print screeny i linki do strony z Allegro gdzie sprzedałem konsolkę. Jeśli to nie przejdzie to dalej będę tego paragonu potrzebował. Tak więc jeszcze nie zamykam tematu.

 

P.S. Zauważyłem że po zmianie nazwy tematu od razu zmniejszyła się liczba odpowiedzi. :turned:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam po długim czasie. Obiecałem, że napiszę jak sprawa się zakończyła, toteż to czynię. :)

 

Po długich bojach z DHL-em, setkach telefonów i straconych nerwach zostały mi zwrócone pieniądze. Cała suma, jaką żądałem za paczkę, a więc 299zł. Nie wysłałem im żadnego paragonu, dołączyłem za to do maila print screeny z mojej aukcji na Allegro, na której sprzedałem konsolę. Dostałem też list z przeprosinami i zachętą do dalszego korzystania z usług firmy DHL. LOL. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...