Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Zdunek, pobierz z marketu google:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.humblebundle.library&hl=pl

Jest to apka od HB, logujesz się i instalujesz kupione gry. Czasem jakiś patch wyjdzie, to i również można zassać. Niedawno wprowadizli updejt, że można ssać utwory z gier (z naszej całej biblioteki), czy ebooki.

Czasem dają bundla który działa i na Steamie i na Andku, a tak poza tym...

gdyby nie humblebundle, nie odkryłbym świetnych gierek, a w Bloons TD 5 grałem chyba 2 lata.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim, że pomimo, że gry/aplikacje są zainstalowane na karcie SD, telefon liczy jakby były na telefonie? Głowy co prawda nie położę, ale pobrałem kilka kiedyś kupionych gierek, razem ładnych kilka giga, wszystkie wyrzucone na SD, a telefon mówi mi, że mam dostępne niecałe 2Gb pamięci na telefonie (z 16, czyli tam relatywnie mniejszej ilości). To jest po prostu niemożliwe. Jeżeli dane tych gierek i apek są na SD, to po prosto się nie dodaje, nie możliwe, że mam zapachany cały telefon. Ktoś. coś?

Odnośnik do komentarza

Ja tego nie rozumiem właśnie. Robiłem backup apki, by wysłać koledze i po podłączeniu pod PC, w ogóle nie widziałem tego folderu, a mowa o czymś takim (z pamięci pisane) 0/emulated/android/backup. W ogólę nie widzę na PC, folderu emulated, a na telefonie są tam pliki.
Tak samo jak np. z poziomu MX Playera (polecam, do filmów), kasuję plik z filmem, to ten plik jest dalej po podłączeniu do PC, a mimo to w Androidzie pokazuje mi że mam więcej miejsca i, że go nie ma:)
Mam roota, mam włączony ten tryb programistyczny i nie widze wszystkich folderów. Dodatkowo po updatcie na chyba 4.4.3 mam na karcie pamięci te wszystkie foldery z pamięci wewnętrznej: Android DCIM Notes i inne pierdoły :/
Weźcie Google to ogarnijcie!

Odnośnik do komentarza

Android ci TŁUMACZY tak naprawdę co to masz w pamięci tak, żeby widział to PC. Nie operujesz na tym bezpośrednio tak jak na dysku zewnętrznym. Niestety, jest to zepsute i albo widać coś, czego nie ma, bo sobie odświeżył albo są jakieś inne kwiatki. Ja nie zgrywam po przewodzie bo i tak jest to wolne w cholerę, zgrywam rzeczy po Wifi sobie przy użyciu albo AirDroida albo ES File Explorer (włączam tam FTP). Wtedy operuję sobie bezpośrednio na systemie plików w samym andku. Polecam do grzebania w plikach używać po prostu androida. ES File Explorere jest bardzo dobry, można wszystko usunąć, skopiować itd. Ostatnio chciałem zrobić backup po kablu z MotoG mojej kobity i nie skopiowało się z 30% rzeczy. Mimo, że były widoczne. Obsługa po prostu transferów przez kabel to padaka straszna. CHYBA, że przez adb ale to jest nieco wyższa szkoła jazdy. W każdym razie tam kopiowanie za******la jak natura chciała.

 

Dodam, że szybciej jest skopiować też na Pena coś z andka (jak mamy USB host) przez przejsciówkę albo na pena z dwiema końcówkami. Poważnie! Na PC idzie źle i z błędami. Lepiej to działa pod linuxem. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Ja używam ASTRO, ale zauważyłem ostatnio, że nie mogę z jego poziomu usunąć czegoś z pamięci (akurat sprawdzałem na SD). Wyskakuje info, że funkcjonalność ta została usunięta z Androida ( O_____ó) i żeby gdzieś tam napisać maila, to google może ponownie wprowadzi. Jako, że wcześniej używałem już KitKata, to trochę mindfuck miałem z tym. Niestety nie miałem czasu, więc nic na temat nie doczytałem o co chodzi jakby. 

Odnośnik do komentarza

Nie wszystko można usuwać standardowo, potrzeba do tego uprawnień root no i zapis na zewnętrzną kartę SD został upośledzony przez google i bez zmian w systemie (też root albo w ogóle custom) są z tym problemy (z usuwaniem też). Wiem z testów, że ES radzi sobie z rootem, z SD na Kitkacie stąd mogę go polecić (jest darmowy). Innych nie używam bo po prostu wszystko, co chciałem zrobić byłem w stanie ogarnąć przez ES i Titanium Backup. ES jest darmowy.

Odnośnik do komentarza

Mevek: Tiny Bang Story, jest i wersja lite jak i płatna.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herocraft.game.tinybangstory&hl=pl

A przyznam, że dostałem gierkę w bundlu, ale coś mi nie działa :confused:, a wygląda sweet.

Moj sklep jej nie znajduje.. Sa inne, ale tej akurat gry nie widzi :-( mam sony z3 compact.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...