Skocz do zawartości

Album Zeusa


Rekomendowane odpowiedzi

l_39336498d409464fb0d655cb2afc944e.jpg

 

Nowy album Zeusa już dostępny, a tu tak cicho? Ja się standardowo jaram, ale to ja - ja jarałem się w tym roku większością płyt HH. To co szczególnie mi się podoba na tej płycie to wyku.rwione bity, są naprawdę świetne. W przypadku warstwy tekstowej interesujący wydaje się diss na Ostrego, słowa innych kawałków dopiero poznaję, fajny kawałek to na pewno ten "Z żoną".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kto to, kur'wa, jest Zeus???

 

Zeus (Dzeus) - najwyższy z bogów w mitologii greckiej. Syn Kronosa i Rei. Grecki bóg Nieba i Ziemi. Bóg pogody; władca błyskawic. Uosobienie najwyższej zasady rządzącej Wszechświatem.Władca wszystkich bogów i ludzi. Strzegł prawa i porządku na świecie, bezlitośnie karząc przestępców, a zwłaszcza morderców, krzywoprzysięzców i zdrajców. Jego atrybutami były złote pioruny, orzeł i tarcza zwana egidą. Wychowała go nimfa Amalteja o koziej postaci.

 

zeus.gif

Odnośnik do komentarza

Kto to, kur'wa, jest Zeus???

 

Zeus (Dzeus) - najwyższy z bogów w mitologii greckiej. Syn Kronosa i Rei. Grecki bóg Nieba i Ziemi. Bóg pogody; władca błyskawic. Uosobienie najwyższej zasady rządzącej Wszechświatem.Władca wszystkich bogów i ludzi. Strzegł prawa i porządku na świecie, bezlitośnie karząc przestępców, a zwłaszcza morderców, krzywoprzysięzców i zdrajców. Jego atrybutami były złote pioruny, orzeł i tarcza zwana egidą. Wychowała go nimfa Amalteja o koziej postaci.

 

zeus.gif

 

a odkąd pojawił się Jezus i Maryja, Zeus zajmuje sie rapsami i robieniem wyje.banych bitow.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Diss na ostrego?

 

Kawałek "to jest prawdziwe" + wypowiedź Zeusa na forum HH.pl

 

Poproszę o linka do tej wypowiedzi.

 

Pomyliły mi się fora, chodzi o forum Zeusa. Wypowiedź jest gdzieś w tym temacie:

http://zeuspierwszymilion.phorum.pl/viewtopic.php?t=25&postdays=0&postorder=asc&start=1050&sid=33890ef000156d8d5e8a23abfd86b277

Niestety, nie chce mi się szukać na której stronie dokładnie, poniżej Ci przekleje bo dostałem to na gg

 

"Witam, nie bedę się specjalnie rozpisywał. Chodzi o sporo spraw, z których sporo jest znanych tym, którzy chcą o nich wiedzieć. Co do samplowania z mp3 / CD, posłuchaj "Tabasko" (2002) i soundtracku do "Bandyty" (1997!). I spróbuj znaleźć wydanie tego na vinylu... To naprawdę temat rzeka. Tu nie chodzi o to, że Adam nagle przestał mnie "tolerować" On w kawałku zarapuje coś takiego a do Ciebie powie że to "nie tak, źle rozumiesz, z Tobą to zupełnie inna historia..." albo coś w tym stylu.

 

Do tego dochodzą akcje w rodzaju tej, że zrobiłem bit na "7" do singla i (już się, głupi cieszyłem, że będę miał pierwszy beat na legalu... ) dostałem gotowe CD a we wkładce przeczytałem, że za CAŁĄ muzykę odpowiada Adam... bo "pomyśleli z Tytusem, że tak będzie lepiej...", bo "wszyscy zrozumieją, że przez "feat" ludzie będą też rozumieli, że to mój beat"... Nie zrozumieli. (ciekawe czemu... ) Nikt ze mną nie ustalił, nawet słowem nie wspomniał o pomyśle podpisania tego w ten sposób. Ja byłem naiwny i cały czas koledze wierzyłem (bo mnie takie zagranie by do głowy nie przyszło - sprawdź opis na moim albumie, wiesz nawet kto mi POMAGAŁ w jakimś bicie...) a później sobie tłumaczyłem, że może warto to olać, bo słyszałem cały czas o możliwości wydania mojego albumu... Jak wyszło z tą, kolejna już, związaną ze mną i z Adamem, sprawą, wiecie sami...

 

Później jeszcze wiele było takich "rodzynów"... Mniej i bardziej, dla mnie, znaczących. Może kiedyś przyjdzie moment porozmawiania o tym wszystkim, póki co, do Adama mam duży dystans.

 

Adam robi dobrą muzykę, jest pracowity i na tym poprzestańmy. Jest osobą bardzo ważną dla polskiej sceny rapowej i nie zamierzam jego pozycji umniejszać. Poruszacie ten temat, więc po prostu piszę, jak było, ok?

 

Pozdrawiam.

Zeus."

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dla mnie z kolei podkłady z Co nie ma sobie równych miażdżą i to konkretnie. Zaraz za patr00 (Lavorama, gdzie większość wokali bym wyciął i słuchał samego beatu to przykład) i Noonem (wiadomo, Gry Studyjne jak i Światła Miasta Grammatika, czy Muzyka Klasyczna/Poważna Pezeta)Zeus jawi się jako jeden z najlepszych beato-twórców. A sampelek w "Chcę Ciebie" to jest po prostu kosmos. Mógłbym tego na okrągło słuchać.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.