Skocz do zawartości

HiFI Banda


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzialem z nimi wywiad na vivie chlonac na kacu ta pop-papke i odnioslem mieszane wrazenie. Z 1 manki jakos tam mnie pobujaly lekko kawalki, z 2 ta promocja za wszelka cene i ich wypowiedzi juz nie, jakby mieli ghostwrittera na plycie. Kiedys pewnie rusze, ale mojej lovelovelove molesty nie przebija, do dzisiaj nie wstydze sie ich ostatniej plyty wlaczyc.

Odnośnik do komentarza

po akcjach z tetem chyba nikt takiego lamusa jak diox nie traktuje poważnie. no i te ich wywiady na vivce xD. przyszłość polskiego rapu xD. jeśli tak ma wyglądać przyszłość to wolałbym jej nie ujrzeć.

 

Nie no, nie bede ocenial jakis sklad hiphopowy po wywiadach na muzycznej stacji, odslucham mp3 to dam cynk i zdanie sobie wyrobie. Zagraniczne ludziki robia ciagle autopromocje i siedza w stacjach muzycznych, wiem, ze w polszy ciagle ktos tam wierzy w hiphop nie nastawiony na zysk tylko na czysta pasje ale tacy maja hiv i umra w przyszlym roku.

Odnośnik do komentarza

Nowe Hifi całkiem niezłe, ale bez rewelacji. Bity mają świetne, ale wręcz nie zasługują na nie. Na beef między Tetem a Dioxem zlewam przypominając sobie jak irytowały mnie wręcz teksty na "Dwucznacznie". Mimo wszystko Hifi są przehype'owani i jest multum kolesi w podziemiu i nawet na legalu którzy duzo bardziej zasługują na taki legal/promocję jak oni.

Odnośnik do komentarza

No ale co by nie mówić, jakąś tam sztuką jest się wybić na ten legal, im się udało, więc dodatkowy punkt.

 

Przesłuchałem Fakty, Ludzie, Pieniądze, co prawda trochę pobieżnie, no ale bitowo w większości nie w moim guście (poza Puszerem i Dla Sportu, swoją drogą fajny pomysł z trzema numerami). Tekstowo na dobrym poziomie, flow też. Nie ma może rozpier.dolu, ale jakoś mi pasuje ta ekipa, zobaczę, jak dalsza twórczość.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Osobiście powiem, że przez tą płytę wróciłem do słuchania polskiej sceny, którą omijałem kilka lat. Dioxa jeszcze za czasów WBW się pamięta z tymi "fristajlami"- chyba najbardziej rozpoznawalna akcja "zróbcie brawa, brawa dla Tetrisa", heh. Tak czy siak "pięć do dwunastej" jest płytką za(pipi)istą i wartą posłuchania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...