Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mevek

It all happens at the very end of Chapter 14. By that point, you've practically beaten the game, so this technique is mainly useful

tyle dobrego z tego, ze to i tak juz koniec gry :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Moza potem zagrac NG+ z wymaksowanym wszystkim.

 

Z reszta, niech ludzie sobie roba co chca, to jest psucie sobie zabawy. Pozbawiaja sie z miejsca elementu survivalu w grze, prujac przed siebie z wymaksowanym calym ekwipunkiem.

 

Przechodzac teraz gre na NG+ na Zealocie gdzie mam max RIG i Staze z poprzedniego przejscia, gra mi sie DUZO latwiej niz na Survivalist. NG+ jest fajne na kolejne przechodzenie ale najwazniejsze jest to pierwsze podejscie do DS2.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, na razie brak mi czasu i odwagi do Hardcore. Nie wiem jak bym zareagiwowal planujac 1 save w 5 chapterze i zginal chwile przed nim. Do tego podejscia musialbym sie mentalnie przygotowac :)

 

A grajac na Zealot gra mi sie latwiej niz na Survivalist z tego prostego wzgledu ze choc teraz 2 ciachniecia Nekro i leze, to i tak zginalem doslownie 2 razy bo wiem gdzie kto jest. Od 1 podejscia minelo malo czasu i dalej pamietam kto na mnie gdzie czeka. Caly czas mam zielonego riga i kupe kasy, bo z tamtego przejscia ponad 100 tysiecy kredytow bylo na starcie ;]

Odnośnik do komentarza

Po 1h 15min. jestem gdzies w 4 chapterze. :mellow: Szybko cos one lecą, a liże ściany...

Mega zawód jak na ten moment, specjalnie grałem w nocy łudząc się, ze podskocze choc z raz, a tu du.pa. Zamiast horroru zaserwowali mi je.baną strzelaninke. Lokacje nie powalają swoim designem, jak grałem swego czasu w "jedynkę" to wrażenie robiła na mnie kazda miejscówka, a tutaj po

zaje.bistym początku + metro

gra niczym mnie nie zachwyciła.

Na + na pewno muzyka i graficzka, no i fajnie ze Pan Hełmiasty nauczył sie gadac. Oby dalej było lepiej, początek nie nastraja mnie optymistycznie bo jak na razie to gra jest tylko dobra ( 7 ), a po tych wszsytkich reckach i wrażeniach ludzi nastawiłem się na hiciora.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dobra jestem w 5 rozdziale. Także grałem w nocy, poziom trudności to survivalist. Gra nie straszy tylko trzyma w napięciu, jedynka pod tym względem była lepsza. Za to fabuła mnie bardziej intryguje i jest bardziej schizowo. Jest agresywniej i szybciej. Czy to dobrze czy źle jeszcze nie wiem.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

gra pękła. poziom survaivorist w 9-10h (jakoś tak dziwnie szybko sie wydawało) na plus, grafika, oprawa audio, gadki issaca, latanie, patent z wywaleniem w próżnie, nowe nekromorfy, ogólnie udana kontynuacja, na minus: gra próbuje nieudolnie straszyć (może 3 akcje spowodowały skok ciśnienia), troche ułatwiona (zagadki raz spoglądne i wiem co zrobić),przegięcia (magiczne stroje issaca), troche dla mnie rozczarowująca fabula (imo) rozkręca się dopiero po 8 chapterze. ogólnie dam 8+/10 no i extraction za free mozna movem posmigac.

 

gdyby pokusili się o mozłiwość uzywania stazy podczas przeładowania broni... hardcore chyba nie byłby taki hardcore. ale dobrze ze tak nie jest, irytuje ten fakt ale oki. czekam na część numer 3

Odnośnik do komentarza

 

Już pomijając bekowy glitch heh ale skumajcie ile ma siana i Nodesów - wtf?

 

Ciekawy glitch, a co do kasy i nodów - pewnie cheaty jakieś. Tak nawiasem taki trik jest dobry do nabicia trofeów za upgrade'y sprzętów. Tyle, że... to i tak oszustwo. Chociaż, czy jest to bardzo złe, jeśli ktoś raz przeszedł grę, normalnie, a potem gra drugi, czy trzeci raz tylko dla trofeów, bo chce potem sprzedać grę? Mam tutaj mieszane uczucia, proszę o opinie.

 

gdyby pokusili się o mozłiwość uzywania stazy podczas przeładowania broni... hardcore chyba nie byłby taki hardcore. ale dobrze ze tak nie jest, irytuje ten fakt ale oki. czekam na część numer 3

 

Chwila, bo teraz nie wiem, czy dobrze rozumiem - jeśli użyje się w poziomie hardcore stazy i zacznie się przeładowywać broń, to ta od razu przestaje działać?

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Chwila, bo teraz nie wiem, czy dobrze rozumiem - jeśli użyje się w poziomie hardcore stazy i zacznie się przeładowywać broń, to ta od razu przestaje działać?

na nic podobnego, co wyzej wymieniles nie natrafilem przez cala gre HC.

moze przez to, za zawsze bylem gotowy z wczesniej przeladowanym gnatem ;) ale jezeli, cos podobne juz mialoby byc to jest to Javelin Gun - ktory przez czas razenia pradem(R2), pozbawia nas wszystkich innych zdolonosci, jak:

staza, czy przeladowywanie broni. oczywiscie jest na to sposob ;P

 

Na HC to i tak nie działa bo żeby glitche na kase i nody działały musi robić save i chechpoiont, a jak wiemy mamy tylko trzy seav'y :P

i jak by tego bylo malo, ostani schowek(pomieszczenie bonusowe z amunicja itd.), w ogole nie posiada nic z tych rzeczy, nawet nodes'ow brak - HC w czystej postaci

 

 

Wiesz, na razie brak mi czasu i odwagi do Hardcore. Nie wiem jak bym zareagiwowal planujac 1 save w 5 chapterze i zginal chwile przed nim. Do tego podejscia musialbym sie mentalnie przygotowac :)

tak, wiec dzis skonczylem HC, ktore zajelo mi ponad 28h(mowie tutaj o czasie, jaki byl mi potrzebny do poznania jej doglebnie, sam HC - 10:27), takze, jak sam wiesz trzeba sie dobrze przygotowac.

dodam, ze HC to nic innego, jak tylko Zealot z obnizona iloscia Save'ow :)

IMO = najlepszy SH jaki kiedykolwiek gralem na PS3.

explozje, przeciwnicy, fabula to poprostu poezja, ktora ekscytowalem sie przez caly czas jej trwania.

jeszcze nigdy nie czerpalem takiej przyjemnosci z pozyskiwania wiedzy nad dana gra, przy tym nie nudza sie ani troche.

gre ukonczylem jakies 1h temu, a dlonie wciaz mi drza - chyba nie musze togo tlumaczyc :) Kozak w Choj!

___

p.s

Big Boos'a,

 

Nicole

pojechalem w 30 sekund, bez sciemy!

 

pozdro...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Gratulacje Mevek i przy okazji dzięki za spoiler odnośnie ostatniego bossa :confused:

 

10 rozdział szok i pozytywne zaskoczenie. No tego kompletnie się nie spodziewałem przy okazji ten chapter był straszniejszy niż pozostałe 9 heh. Ekstra były

te momenty a raczej schizy w których Issac przypominał sobie akcje z jedynki.

 

 

Aha z ręką na sercu w 10 chapterze autentycznie bałem się tak jak w jedynce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce, to mam kod do multi w DS2 do sprzedania.

 

Chwila, bo teraz nie wiem, czy dobrze rozumiem - jeśli użyje się w poziomie hardcore stazy i zacznie się przeładowywać broń, to ta od razu przestaje działać?

na nic podobnego, co wyzej wymieniles nie natrafilem przez cala gre HC.

moze przez to, za zawsze bylem gotowy z wczesniej przeladowanym gnatem ;) ale jezeli, cos podobne juz mialoby byc to jest to Javelin Gun - ktory przez czas razenia pradem(R2), pozbawia nas wszystkich innych zdolonosci, jak:

staza, czy przeladowywanie broni. oczywiscie jest na to sposob ;P

 

Ja to tam wiem, pytałem się tylko co do stazy, bo to mnie akurat zaskoczyło.

 

Gratulacje Mevek i przy okazji dzięki za spoiler odnośnie ostatniego bossa :confused:

 

Już tak się nie czepiaj jego spoilera. Po to jest używany skrypt "spoiler" i "/spoiler", żeby w razie ktoś nie chce spoilera czytać, żeby sobie nie otwierał schowanego fragmentu postu. Nie chcesz czytać spoilerów to nie czytaj i po problemie.

 

A ja slyszalem, ze poziom jak na Normal :geek:

 

Każdy gracz ma inne umiejętności, więc nie da się jednoznacznie powiedzieć, jak to z HC jest. Jeden gracz mi pisał z kolei, że to jak Survivalist.

Edytowane przez TyskiPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

(...)przy okazji dzięki za spoiler odnośnie ostatniego bossa :confused:

Przepraszam! nie chcialem narobic Bigosu :down:

Dzkieki.. @Szczurek -> za uratowanie Zadu i brak obarczania mnie warnem, dobrze wiesz, ze jeszcze jeden i mam zakaz udzielania sie :/

 

a wracajac do tematu DS2 - podoba mi sie idea trubu HC, kiedy to wszyscy mamy jednakowe szanse na jego ukonczenie.

nie ma mozliwosci NG+, czego nie mozna powiedziec o MGS'4.

takie sa moje odczucia.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

pomimo posiadania save'a z pirwszej czesci nie dostałem Refurbished Plasma Cutter. Czy wiecie może co trzeba dodatkowego zrobić żeby ta broń się pojawiła?

Podobny problem jest z Ignition - nie dostałem żadnego Haker Suit. Przeszedłem całą grę od Ignition i na żaden pokój z przedmiotami, które docelowo miały się odblokować, nie trafiłem.

nie wiem czy zuwżyliście to że gra jest pełna "Ukrytych glichy", o co chodzi już piszę. Np. Security Suit musiałem kupiwać chyba już z 3 razy ponieważ jakimś cudem kasuje mi go z Bank i przenosi do sklepu jako nowość - co za głupota. O tym że rzeczy które powinny się pojawić i odblokować nie wspomne. A na konieć worto zauważyć znikające i mieszające się sejwy. WSTYD!!

 

PS: proszę tym razem o pomoc z refurbished PC i z Haker Suit.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...