Jump to content

Call of Duty World at War 2


Guest Pawlo_PL

Recommended Posts

Guest Pawlo_PL

Wiadomo już, że akcja kolejnego Call of Duty rozgrywać się będzie w czasach II Wojny Światowej i to, że odpowiedzialne za nie będzie studio Treyarch.Narazie tyle.

Zapewne wielu z was się to nie podoba, ale ja się cieszę, że wydarzenia z gry będą miały miejsce podczas mojego ulubionego okresu historycznego.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne informacje odnośnie gry.

 

EDIT: Jednak nie jest pewne , że gra będzie opowiadać wydarzenia związane z WWII.Nie będą to jednak czasy współczesne, a bliżej nieokreślony "okres historyczny"

Edited by Pawlo_PL
Link to comment
  • Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tylko te patałachy jako pierwsze dały kicka za teamkillowanie na multi, wywaliły granatniki z searcha przez pierwsze kluczowe kilka sekund...

powiedz szczerze ile własnej pracy włożyło treyarch w CoD:WaW ?

 

zrobili klon CoD:MW ,zmienili tylko scenerie + kilka poprawek w multi i to wsio . Dla mnie czysty plagiat i tyle .gdyby jakaś ina firma nie związana z serią CoD zrobiła takie coś IW,Activision i całą reszta zagryzła by ich :).

 

CoD 3 pokazał ile to studio potrafi .. bardzo nie wiele. I jesli zrobią WaW 2 od podstaw to nie spodziewam się za wiele ,chyba ze znowu zrobaczymy kalkę MW2 + inna oprawa :D

Link to comment

A scenariusz i przeniesienie kodu w realia WWII to co? Pies? WaW to udane przeniesienie genialnego schematu MW. Jeżeli posiadasz taką możliwość i pewny zysk to czemu nie? Ja mogę grać w kolejne WaW o WWII o ile zafundują mi fajnie opowiedzianą historię i takiego Veterana jak był w MW2, bo przedzieranie się przez zastępy szwabów pod Reichstagiem przez prawie cały dzień na Veteranie w WaW pamiętam do dziś.

Edited by qb3k
Link to comment

Ale całe multi wzięli od IW, nietrudno było dać do tego kilku upgrade'ów.

A czy to wazne ze wzieli multi od MW? Activision zlecilo wykonanie WAW w klimatach 2WS wraz z ich genianym trybem multiplayer - oceny same mowia za siebie. Mimo iz samo MW2 jest rozwiniecem MW1 czyli perki, bronie, killstreaki to zapewnie mozemy sie czegos takiego tutaj spodziewac + wywalenia pojazdu jakim byl czolg. Ogolnie te studio nie robilo nigdy wysoko ocenianych gier w ostatnim czasie poza WAW.

 

canuks - calkiem sporo - okryptowanie, zrobienie nowych modeli postaci/broni, mapki, kampanie, dzwieki. Zrobili to samo co zrobilo IW przy MW2.

 

Na dysku trzymam stare demo COD3 - gameplay calkiem fajny, grafika rowniez, oceny dosc wysokie ale gre ocenialo sie przez pryzmat COD2 gdzie sama 3 bylo nieco gorsza ale nie jakims kompletnym crapem czy sredniakiem.

Link to comment
Guest Pawlo_PL

Przecież nawet nie wiadomo, czy ta gra będzie się nazywała WaW2...

Według Official PlayStation Magazine, Killzone 3, Resistance 3 i właśnie Call of Duty: World at War 2 są już w produkcji.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Guest Pawlo_PL

Według redaktorów PlanetXbox360, akcja siódmego Call of Duty nie tylko rozgrywać się będzie w Wietnamie, ale też gra będzie kładła duży nacisk na fabułę. Podobno w grze będziemy oglądać wydarzenia kolejno oczami różnych członków tego samego oddziału.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...