Skocz do zawartości

Call of Duty World at War 2


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Wiadomo już, że akcja kolejnego Call of Duty rozgrywać się będzie w czasach II Wojny Światowej i to, że odpowiedzialne za nie będzie studio Treyarch.Narazie tyle.

Zapewne wielu z was się to nie podoba, ale ja się cieszę, że wydarzenia z gry będą miały miejsce podczas mojego ulubionego okresu historycznego.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne informacje odnośnie gry.

 

EDIT: Jednak nie jest pewne , że gra będzie opowiadać wydarzenia związane z WWII.Nie będą to jednak czasy współczesne, a bliżej nieokreślony "okres historyczny"

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko te patałachy jako pierwsze dały kicka za teamkillowanie na multi, wywaliły granatniki z searcha przez pierwsze kluczowe kilka sekund...

powiedz szczerze ile własnej pracy włożyło treyarch w CoD:WaW ?

 

zrobili klon CoD:MW ,zmienili tylko scenerie + kilka poprawek w multi i to wsio . Dla mnie czysty plagiat i tyle .gdyby jakaś ina firma nie związana z serią CoD zrobiła takie coś IW,Activision i całą reszta zagryzła by ich :).

 

CoD 3 pokazał ile to studio potrafi .. bardzo nie wiele. I jesli zrobią WaW 2 od podstaw to nie spodziewam się za wiele ,chyba ze znowu zrobaczymy kalkę MW2 + inna oprawa :D

Odnośnik do komentarza

A scenariusz i przeniesienie kodu w realia WWII to co? Pies? WaW to udane przeniesienie genialnego schematu MW. Jeżeli posiadasz taką możliwość i pewny zysk to czemu nie? Ja mogę grać w kolejne WaW o WWII o ile zafundują mi fajnie opowiedzianą historię i takiego Veterana jak był w MW2, bo przedzieranie się przez zastępy szwabów pod Reichstagiem przez prawie cały dzień na Veteranie w WaW pamiętam do dziś.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Ale całe multi wzięli od IW, nietrudno było dać do tego kilku upgrade'ów.

A czy to wazne ze wzieli multi od MW? Activision zlecilo wykonanie WAW w klimatach 2WS wraz z ich genianym trybem multiplayer - oceny same mowia za siebie. Mimo iz samo MW2 jest rozwiniecem MW1 czyli perki, bronie, killstreaki to zapewnie mozemy sie czegos takiego tutaj spodziewac + wywalenia pojazdu jakim byl czolg. Ogolnie te studio nie robilo nigdy wysoko ocenianych gier w ostatnim czasie poza WAW.

 

canuks - calkiem sporo - okryptowanie, zrobienie nowych modeli postaci/broni, mapki, kampanie, dzwieki. Zrobili to samo co zrobilo IW przy MW2.

 

Na dysku trzymam stare demo COD3 - gameplay calkiem fajny, grafika rowniez, oceny dosc wysokie ale gre ocenialo sie przez pryzmat COD2 gdzie sama 3 bylo nieco gorsza ale nie jakims kompletnym crapem czy sredniakiem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Pawlo_PL

Według redaktorów PlanetXbox360, akcja siódmego Call of Duty nie tylko rozgrywać się będzie w Wietnamie, ale też gra będzie kładła duży nacisk na fabułę. Podobno w grze będziemy oglądać wydarzenia kolejno oczami różnych członków tego samego oddziału.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...