Skocz do zawartości

It's Always Sunny in Philadelphia


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia czemu ten serial jest tak mało popularny w Polsce... Ja się o nim dowiedziałem chyba od Obsolete, anyway, serial-mistrz.

 

Twórcy jadą nieźle po bandzie, bez żadnego skrępowania śmieją się z tematów jak kalectwo, aids, rak itd itp...

Jak jeszcze 1 sezon jest tylko "dobry", tak 2 jest genialny :FF a epizod "Mac Bangs Dennis' Mom" rozp***ala :F

Cała ekipa też rl, ale najlepszy jest ofkoz Charlie, sam DeVito też trzyma poziom :F

 

Polecam!!!

 

no i kilka fotek

 

7291473.3.jpg?l=1254536838000

 

sunny.jpg

 

sunnyinphilly.jpg

 

aaa i te tytuły odcinków...

Charlie Gets Crippled

Charlie Has Cancer

Charlie Wants an Abortion

The Gang Finds a Dead Guy

Charlie Got Molested

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serial mało u nas popularny bo z tego co się orientuje puszczany był tylko na CC i to jeszcze dosyć późnych godzinach.

Racje masz, że świetny jest. Chyba głównie z tego względu że wyśmiewa się z kontrowersyjnych tematów w zaj..... sposób. Nie obejrzałem całego serialu, ale w pamięć wryły mi się odcinki jak Dee zaczęła brać sterydy albo ćpać :)

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza

Humor istotnie zahacza o takie rzeczy jak aborcja, alkoholizm etc. ale szczerze powiedziawszy nie wydaje mi sie zeby sie z nich nasmiewal. Nasmiewa sie z bohaterow, ktorzy sa kompletnymi amoralnymi socjopatami i laduja sie w klopoty przez swoj egoizm i glupote. Jak kiedy Dennis poszedl na demonstracje pro-aborcyjna zeby zaruchac bo myslal ze beda tam "latwe kobiety".

 

Charlie byl moja ulubiona postacia ale ostatnio bardziej do gustu przypada mi Frank. Jego stopniowe popadanie w obled w ciagu ostatnich paru sezonow jest fantastyczne i DeVito jest naprawde w swoim zywiole.

 

itsalwayssunnyinphilade.jpg

 

Wole ten plakat osobiscie ;p

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Nowy sezon sie zaczal, nawet nie wiem kiedy, bo nie bylo na glownej stronie pajreta ;_; zupelnie przez przypadek go znalazlem. Sam odcinek sredni, w sensie nie ze zle wykonany, ale ale niski faktor śmiechowy ( procz ogladania video z dziecinstwa :D )

 

Mac schudl, ale dziwnie jakos to wyglada :D ale propsy za poświęcenie, niesamowite.

 

Ten okres będzie zayebisty dla seriali ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jestem w połowie 6 sezonu (z tym, że 3 pierwsze sezony oglądałem dwa razy pod rząd, tak się złożyło...) i to jest absolutne arcydzieło. Czasami poziom absurdu sięga takich rejonów, że Brytole mogą czuć się lekko zdezorientowani.

 

edit. Zabójcza Broń 5 pozamiatała, dawno (czyt. od któregoś z poprzednich odcinków IASiP) tak nie płakałem ze śmiechu. Klimat Wściekłych Pięści Węża unosił się w powietrzu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...