Skocz do zawartości

Dyskusje o myzuce


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie. Męczą mnie już te przepychanki w każdym temacie. Wchodzę, żeby coś ciekawego przeczytać, a tam jednopostowce, same ku.rwy i tylko jeden lepszy od drugiego.

 

Na początek muszę się przyznać, że zmieniłem raptownie podejście do Grohla - dopiero w sobotę kolega czarno na białym pokazał mi, że Dave Grohl był perkusistą Nirvany !!! Nie zmienia to mojego zdania o FF, czyli: gay, gay, gay, ale nie ma już u mnie pojazdu po samej jego osobie.

 

No i Green Day nie jest pedalski.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ff ma pare znosnych kawalkow

nirvana miala pare zaj.eb.istych kawalkow jak sie bylo malolatem, teraz sie tego nie slucha jednak szacunek nadal sie nalezy

death ma pare znosnych kawalkow i ze dwa pie.rd.lone dziela sztuki

 

niektore kawalki sa raczej nie do sluchania na trzezwo (np. Ratt - Round And Round), ale gra sie je calkiem przyjemnie i nie ma co spinac du.py o cos takiego

za to niektore zaj.ebiste kawalki sa chu.jowe na plastykowe instrumenty (jesli mnie pamiec nie myli gourilla radio, slipknot z gh3)

 

aha

jako, ze w piatek kupilem RB: B a dzisiaj paczke quuena to dodam, ze oba zespoly sa na plus

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Czemu was tak Foo Fighters drażni? Racjonalne argumenty proszę. Najlepiej w temacie stworzonym przez Keymakera Zbyszka.

1. Bo tak.

2. Bo taka muzyka mnie nie jara, jest bezpłociowa, nie ma zęba i ani odrobiny wirtuozerii.

3. Bo trzeba Cię powku.rwiać.

4. Bo O ile Grohl se nieźle radzi na drumsach, to Taylor jest kaleką.

5. Bo Fistach mówi, że tam są słabe solówki, więc iż.

6. Bo za dużo tego syfu w Rock Bandzie.

7. Bo Nie potrafię wymienić konkretnej zalety tego zespołu, wymień Kubusiu.

8. Bo z Keymaker'em ostro (pipi).iemy w kakao FF(JLB bracie!)

9. Bo Twoja Stara.

Odnośnik do komentarza

Ja Ci Kubańczyku powiem, dlaczego hejtuję FF: bo ta muzyka zupełnie do mnie nie trafia. Kojarzy mi się z Feelem, sztuczny patos brzmi, jakby komputerowo go doczepili, a Grohl lepszą robotę wykonuje w Them Crooked Vultures.

 

Tak, dzieci gimberki, mini Godzille, wygląda konstruktywna krytyka i rzeczowa odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Nirvana leciala u mnie na komersiea hitem bylo Smels Like... puszczane na kasprzaku.Ofcoz wychowani na gejowskich ajpodach nie wiecie pewnie co to ale to nic.

Foo nie jest wybitnym zespolem ale jest conajmniej przyzwoitym.To nie jest zespol nastawiony na mega rozbudowane kompozycje, wiec jechanie ich za to to nonsens.Przyszedl by ktorys i uslyszal All My Life na zywo to by zmienil zdanie.Ja ich lubie i ciesze sie ze jest tyle ich kawalkow do zagrania.Sam bym wiecej chcial zobaczyc z podobnego nurtu utworow +indie rock i alternative.

Kiedys bylem jak taki Pelipe.Tylko 666 i ni uja wiecej.Pozniej jednak czlowiek widzi ile traci skupiajac sie tylko na jednym gownie.

Wychowalem sie na Mecie i Scorpionsach + zespoly ktorych nawet google nie zna.Dzis indeks muzyczny jest bardziej szeroki i pewnie Wam sie tez kiedys zmieni.

Odnośnik do komentarza

Ja Ci Kubańczyku powiem, dlaczego hejtuję FF: bo ta muzyka zupełnie do mnie nie trafia. Kojarzy mi się z Feelem, sztuczny patos brzmi, jakby komputerowo go doczepili, a Grohl lepszą robotę wykonuje w Them Crooked Vultures.

 

Tak, dzieci gimberki, mini Godzille, wygląda konstruktywna krytyka i rzeczowa odpowiedź.

No to ja ci powiem, że ja właśnie lubię Foo za to, że są prawdziwi. Nie widzę tam ni uja sztucznego patosu. Grohl to koleś, który swoje 5 minut przeżył już z Nirvaną i teraz sobie gra po prostu dla przyjemności w moim mniemaniu. A że piosenki wychodzą mu nieco pop-rockowo i podobają się wielu ludziom- mówi się trudno, c'nie. Zobacz, że kto go nie zaprosi do współpracy- zazwyczaj się zgadza. Jack Black (tak chłopcy, szatan z "The Pick of Destiny " to Dave, partie drumsowe w soundtracku to też on), J.Homme najpierw przy "Songs for the Deaf" (gdzie partie perkusyjne po prostu gniotą jajca), a teraz przy wyje.banym TVC, i jak podpowiada wiki grał także z Killing Joke, Tenacious D, Nine Inch Nails, The Prodigy. Koleś musi mieć coś w sobie skoro na jego zaproszenie na koncercie Foo na Wembley pojawił się John Paul Jones i Jimmy Page i zagrali razem ze 3 kawałki. Uprzedzając zarzuty- wątpię, aby panowie z Led Zeppelin zrobili to dla kasy ;)

 

W tym miejscu chciałem zamieścić jakieś video z drum solo Taylora, jednak nie będę zniżał się do oceny na podstawie "więcej napier.dalania = lepiej". Hawkins ma fajną mordę jak gra, często w trackach robi 3 stopy pod rząd i umie ułożyć i fajnie trafić z przejściem na werblu.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Co nie znaczy, że i tak Grohl >>> Taylor

Za to Kubanie teraz ci dopi.erodle

SONISPHERE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>OPEN'ER z twoim perl dżę

Kiedys bylem jak taki Pelipe.Tylko 666 i ni uja wiecej.

Jakie 666 kur.wa człowieku?

Led Zeppelin, AC/DC, Motorhead, Tool, Alice In Chains, Black Sabbath, Queen, The Who, Pink Floyd, Deep Purple nawet O.S.T.R. to 666? Weź (pipi)j z takim pitoleniem i czasami lepiej zrób dogłębny risercz lasta, bo to że pier.dole FF, Indie rock, pop rock, vixe, black metal to oczywiście nieodzowny znak że jestem szatan.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Ja bym się raczej odczepił od Fuj Fajters, a raczej przyczepił bym się do z(pipi).anego green day. Green Day Rock Band ?! Żarty. Harmonix lamusi coś ostatnio. Najpierw beznadziejne Rock Band Unplugged i jeszcze gorsze Rock Band na iPhoney i iPody, a teraz do (pipi).ali jak masła do jajecznicy tego green daya. Kupa 100%. Legit. Srsly, jest tyle lepszych, ciekawszych i bardziej lubianych zespołów, ale nie ! GD + HMX = <3 :/

Odnośnik do komentarza

Green Day - 78 769 212 odtworzeń (1 786 005 słuchaczy)

Black Sabbath - 28 556 460 odtworzeń (1 059 945 słuchaczy)

według Last.fm

 

Nie dziwię im się, tym razem muszą porządnie zarobić. Był news, że Harmonix zwolniło część swojej ekipy...

Oby tylko RB3 pozamiatał wszystkimi (i pewnie będzie czas na nową generację gitar :happy: ).

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Green Day - 78 769 212 odtworzeń (1 786 005 słuchaczy)

Black Sabbath - 28 556 460 odtworzeń (1 059 945 słuchaczy)

według Last.fm

 

Nie dziwię im się, tym razem muszą porządnie zarobić. Był news, że Harmonix zwolniło część swojej ekipy...

Oby tylko RB3 pozamiatał wszystkimi (i pewnie będzie czas na nową generację gitar :happy: ).

Foo Fighters

68 950 151 odtworzeń (1 833 980 słuchaczy)

 

xD

Odnośnik do komentarza

The Beatles

210 556 723 odtworzeń (1 946 351 słuchaczy)

Więc raczej nie przez to się źle sprzedało, o ile w ogóle się źle sprzedało.

Po prostu na gry muzyczne nie ma juz takiego popytu jak kiedyś, gdzie taka wychodziła raz na rok, zresztą robione pod tylko jedne kapele nigdy nie radziły sobie za dobrze, wiec raczej to nie jest taki czysty skok na kasę.

Odnośnik do komentarza

Green Day - 78 769 212 odtworzeń (1 786 005 słuchaczy)

Black Sabbath - 28 556 460 odtworzeń (1 059 945 słuchaczy)

według Last.fm

 

Nie dziwię im się, tym razem muszą porządnie zarobić. Był news, że Harmonix zwolniło część swojej ekipy...

Oby tylko RB3 pozamiatał wszystkimi (i pewnie będzie czas na nową generację gitar :happy: ).

Foo Fighters

68 950 151 odtworzeń (1 833 980 słuchaczy)

 

xD

 

Oni mają jeszcze jakiś utwór, który nie ukazał się w żadnej grze muzycznej? :teehee:

 

 

Pelipe - w gry muzyczne grają głównie osoby mające poniżej 25 (z czego większość to nastolatkowie), a wśród nich nie ma zbyt wielu ogromnych fanów Beatlesów. Green Day na pewno sprzeda się dużo lepiej.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Chciałbym wstępnie zakończyć wątek FF - ja szanuję Grohla za jego grę na perkusji w Nirvanie. Teraz zasłu(pipi)ę się w ich album "Unplugged" i naprawdę miał fajny feeling. Ale wokal tego człowieka mi nie leży. Wiem, skąd reakcja qb3ka, bo niektórzy tak reagują na głos Dickinsona, chociaż tam muzyka przynajmniej jest dobra, a i sama treść piosenek epicka. Także Grohl jest wybielony dla mnie, FF nie.

 

A co do samego motywu nowej gry. Myślę, że doskonałą okazją do wydania gry zawierającej w sobie metale, albo konkretny zespół, będzie przyszły rok. Wraz z zakończeniem objazdu świata przez wielką czwórkę trashu świat będzie czuł niedosyt. No i przydałoby się od HMX dla równowagi. Przy tym twórcy widzą, że gry muzyczne stworzyły naprawdę spójną scenę. rankingi, pojedynki - wszystko to, co dotąd było domeną strzelanek, dają nam gry przeznaczone dla każdego. Dlatego myślę, że mogą uderzyć z konkretnym metalowym szpilem przeznaczonym docelowo dla prosów. Już wcześniej gdzieś pisałem: Megadeth jest moim kandydatem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...