Skocz do zawartości

Dyskusje o myzuce


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co nie znaczy, że i tak Grohl >>> Taylor

Za to Kubanie teraz ci dopi.erodle

SONISPHERE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>OPEN'ER z twoim perl dżę

Kiedys bylem jak taki Pelipe.Tylko 666 i ni uja wiecej.

Jakie 666 kur.wa człowieku?

Led Zeppelin, AC/DC, Motorhead, Tool, Alice In Chains, Black Sabbath, Queen, The Who, Pink Floyd, Deep Purple nawet O.S.T.R. to 666? Weź (pipi)j z takim pitoleniem i czasami lepiej zrób dogłębny risercz lasta, bo to że pier.dole FF, Indie rock, pop rock, vixe, black metal to oczywiście nieodzowny znak że jestem szatan.

 

NIe unos sie tak za to ze uwazam ze uzywasz gejowego ajpoda ;>

Po pierwsze 666 to byl skrot myslowy.Spokojnie, w gimnazjum jeszcze bedzie o tym chyba mowa to zaczaisz o co idzie.Twoje Top 10 jest jednak mocno ostre wiec ty nie pitol.Uparliscie sie jechac na te foo a sami jestescie w (pipi) zalosni a ty szczegolnie.Myslicie ze uber elo slang jest kUl i i napierdalenia 111!@!!673^^&* jest na wypasie.Jasne.

Odnośnik do komentarza

The beatles rządzą :teehee:

+1

-1

 

Nie każdemu ich muzyka przypasi, kwestia gustu, gdy ją się słyszy od razu można rozpoznać czas w którym zostały nagrane i w ogóle przez kogo :) - żeby nie było od razu, nie mówię, że są źli, po prostu nie podoba mi się ich muzyka - imo

 

Co do Sonisphere to ja już mam bilety z kumplem na Golden Circle, tylko ciekawe kiedy oni z tego (pipi)ego LiveNation je wyślą ;). Więc na 100000% jadę, za(pipi)iście, że dodali Megadeth :).

Odnośnik do komentarza

Co nie znaczy, że i tak Grohl >>> Taylor

Za to Kubanie teraz ci dopi.erodle

SONISPHERE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>OPEN'ER z twoim perl dżę

Kiedys bylem jak taki Pelipe.Tylko 666 i ni uja wiecej.

Jakie 666 kur.wa człowieku?

Led Zeppelin, AC/DC, Motorhead, Tool, Alice In Chains, Black Sabbath, Queen, The Who, Pink Floyd, Deep Purple nawet O.S.T.R. to 666? Weź (pipi)j z takim pitoleniem i czasami lepiej zrób dogłębny risercz lasta, bo to że pier.dole FF, Indie rock, pop rock, vixe, black metal to oczywiście nieodzowny znak że jestem szatan.

 

NIe unos sie tak za to ze uwazam ze uzywasz gejowego ajpoda ;>

Po pierwsze 666 to byl skrot myslowy.Spokojnie, w gimnazjum jeszcze bedzie o tym chyba mowa to zaczaisz o co idzie.Twoje Top 10 jest jednak mocno ostre wiec ty nie pitol.Uparliscie sie jechac na te foo a sami jestescie w (pipi) zalosni a ty szczegolnie.Myslicie ze uber elo slang jest kUl i i napierdalenia 111!@!!673^^&* jest na wypasie.Jasne.

To może sprecyzuj ten skrót myślowy, a nie mówiąc ze słucham samych szatanów i w ogóle, a to że Thrash Metal u mnie dominuje nie znaczy, ze wpjerdalam wagon kotów.

Po drugie, nie lubię foo, ale jakiejś szczerej nienawiści też nie żywię, jakbyś ogarniał trochę to byś wiedział, że w 80% hejting jest po to by wkur.wić Kubka. Dżizas, co za piernik ;)

A, iPod jest fajny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...