Skocz do zawartości

Pomoc w zdobyciu Trophies


_One_

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie szukałem takiego tematu i nie mam pojęcia czemu go nie ma. Tutaj możemy ułatwić sobie życie przy zdobywaniu trophies, znajdując ludzi którzy mają takie same gry i pomogą nam zdobyc upragnione trophy szybko i łatwo ;)

 

Szukam kogoś kto pomoże zdobyć mi (i oczywiście ja jemu tez) 2 trophies w grze Bomberman Ultra, jak ktoś z wam ma ta grę i jest chętny do pomocy to zapraszam :)

 

Trophies o które mi chodzi:

 

Bronze: Score 25 Frags in an Online Multiplayer Zombie Match.

 

Silver: With the full cowboy outfit, Frag another cowboy in an Online Multiplayer match.

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam tą grę i mam problem z wszystkimi trofeami online. Jak najbardziej chętnie się ustawie na jakieś zdobywanie trophy. Z tego co się orientuje by trophy było zaliczane wystarczy trzech przeciwników i mogą być kontrolowani przez jedno konto więc damy rade myślę ;) Jakoś ustawić można się na PW lub odezwij się na PSN.

Odnośnik do komentarza

Ok, wielkie dzieki za pomoc, normalnie to trzeba by było się z tym trochę męczyć ;) są jeszcze inne trofea do zdobycia, ale to potrzeba by jeszcze 2 graczy dodatkowych ;) chętny ktoś?

 

silver: With a full female outfit, win an Online Multiplayer 4+ player girl only match. <---- tego trochę nie rozumiem, wystarczy się przebrac w stroj babski w 4 osoby czy trzeba byc kobietami ?

 

bronze: Remain undefeated for five consecutive 4+ player Online Multiplayer games.

 

akurat na 4 osoby ;)

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to żeby nie wypisywać w tym temacie ustawek, do których można się ugadać w tematach poświęconych danej grze. Tematu do Bombermana nie widziałem więc jest git, ale taka Fifa ma całe swoje subforum, jak i osobny temat w dziale Online.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Witam, nie moglem znalesc tematu dot. FIFA 10, wiec napisze tutaj. Potrzebuje osob do zdobycia pucharku Team Player - Play a Pro Club Championship match as a full team (10 players).

A próbowałeś w ogóle szukać?? FIFA ma nawet własne sub forum ;/

http://www.psxextreme.info/topic/77568-fifa-10/

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...