Jump to content

Pomoc w zdobyciu Trophies


_One_

Recommended Posts

Wszędzie szukałem takiego tematu i nie mam pojęcia czemu go nie ma. Tutaj możemy ułatwić sobie życie przy zdobywaniu trophies, znajdując ludzi którzy mają takie same gry i pomogą nam zdobyc upragnione trophy szybko i łatwo ;)

 

Szukam kogoś kto pomoże zdobyć mi (i oczywiście ja jemu tez) 2 trophies w grze Bomberman Ultra, jak ktoś z wam ma ta grę i jest chętny do pomocy to zapraszam :)

 

Trophies o które mi chodzi:

 

Bronze: Score 25 Frags in an Online Multiplayer Zombie Match.

 

Silver: With the full cowboy outfit, Frag another cowboy in an Online Multiplayer match.

Edited by _One_
Link to comment
  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też mam tą grę i mam problem z wszystkimi trofeami online. Jak najbardziej chętnie się ustawie na jakieś zdobywanie trophy. Z tego co się orientuje by trophy było zaliczane wystarczy trzech przeciwników i mogą być kontrolowani przez jedno konto więc damy rade myślę ;) Jakoś ustawić można się na PW lub odezwij się na PSN.

Link to comment

Ok, wielkie dzieki za pomoc, normalnie to trzeba by było się z tym trochę męczyć ;) są jeszcze inne trofea do zdobycia, ale to potrzeba by jeszcze 2 graczy dodatkowych ;) chętny ktoś?

 

silver: With a full female outfit, win an Online Multiplayer 4+ player girl only match. <---- tego trochę nie rozumiem, wystarczy się przebrac w stroj babski w 4 osoby czy trzeba byc kobietami ?

 

bronze: Remain undefeated for five consecutive 4+ player Online Multiplayer games.

 

akurat na 4 osoby ;)

Edited by _One_
Link to comment

Chodzi mi o to żeby nie wypisywać w tym temacie ustawek, do których można się ugadać w tematach poświęconych danej grze. Tematu do Bombermana nie widziałem więc jest git, ale taka Fifa ma całe swoje subforum, jak i osobny temat w dziale Online.

Edited by Square
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.