Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem pobrać Chrome'a bo przez FF nie wychodziło. Odznaka od razu wpadła :D

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to,że się wydawało,że będzie to bardzo słabe Xmas Sale. Bez flash/daily,jakiegoś eventu, a tu niespodzianka i coś jednak Valve zmajstrowało.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz grać singla, to kupuj. Jak multi, to odpuść, bo podobno nędza.

 

Rise of Nations też rozważ, jak nie grałeś.

 

tylko singiel, nie lubię strategii multi ;)

 

Rise of Nations? zerknę.

 

Ale które kupić? bo mogę co najwyżej kupić jedno z tych trzech (czterech, wliczając Rise of Nations) :dog:

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Jak nie grałeś, to Rise of Nations polecam. Mechanika podobna do AoE, ale obejmuje epoki od starożytności do współczesności (afair).

 

"It has a Cold War campaign even though nothing happened during the Cold War. 10/10 historical accuracy."

 

Dzięki, obejrzałem filmiki i screeny i jakoś ten styl graficzny mnie odrzuca zestarzała się IMO mocno, z tamtej epoki giercowania wolę mimo wszystko coś w stylu AoE :P tak więc nadal nie wiem czy wziąć AoE II HD, AoM EE, czy AoE 3 w które nigdy nie grałem :dunno:

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Rajos gurwa bierz AoE III bo daje rade w ch,uj generalnie


Support STEMA ostatnio się poprawił to prawda. Niedawno mojemu znajomemu włamali się na maila a dzięki temu ukradli też konto Steam. Odzyskał je po 4 dniach, kiedyś ta procedura trwała nawet i miesiąc.

 

Ja kilka lat temu też byłem ofiarą skradnięcia konta w tydzień załatwiona sprawa jak nie szybciej. 

Odnośnik do komentarza

Rajos gurwa bierz AoE III bo daje rade w ch,uj generalnie

Support STEMA ostatnio się poprawił to prawda. Niedawno mojemu znajomemu włamali się na maila a dzięki temu ukradli też konto Steam. Odzyskał je po 4 dniach, kiedyś ta procedura trwała nawet i miesiąc.

 

Ja kilka lat temu też byłem ofiarą skradnięcia konta w tydzień załatwiona sprawa jak nie szybciej. 

 

 

lepsze od AoE II (HD) i AoM (EE)? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...