Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Probuje podlaczyc xboksa z XBMC do TV i miec wysoka rozdzialke,ale za cholere nie moge. Czytalem troche i wiem ,ze trzeba zmienic region konsoli na NTSC(tak uczynilem) i w opcjach oryginalnego Dashboardu zmienic opcje wyjscia wideo.I tu pojawiaja sie 2 problemy:

1.Nie moge zaladowac oryg. dasha. wyskakuje mi blad 21 i po ptakach.(Nie wiem czy skoro zmienilem region konsoli z PAL na NTSC,moj stary plik systemowy xboxdash.xbe bedzie "dzialal")

2.Opcje takie jak 720p w XBMC w ogole nie sa podswietlone(ale to chyba wynila z tego,ze oryginalny dash nie zostal zmieniony)

3.TV nie widzi nawet konsoli pod podpieciu jej kablem component(myslalem,ze moze wtedy opcje wysokiej rozdzialki w XBMc zostana uaktywnione)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

inaczej do tego trzeba podejsc, konsola to ostatnia rzecz ktorej by byla wina (nie mozna nigdy wykluczac zadnej opcji bo kazda jest mozliwa, usterki sa rozne), trzeba po prostu sprawdzac po kolei, kabel, sprawdzic na innym tv...

A w Config Magic nie da rady ustawić (od wieków nie odpalałem więc... :P). To info przecież jest we flashu.

nie

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Probuje podlaczyc xboksa z XBMC do TV i miec wysoka rozdzialke,ale za cholere nie moge. Czytalem troche i wiem ,ze trzeba zmienic region konsoli na NTSC(tak uczynilem) i w opcjach oryginalnego Dashboardu zmienic opcje wyjscia wideo.I tu pojawiaja sie 2 problemy:

1.Nie moge zaladowac oryg. dasha. wyskakuje mi blad 21 i po ptakach.(Nie wiem czy skoro zmienilem region konsoli z PAL na NTSC,moj stary plik systemowy xboxdash.xbe bedzie "dzialal")

2.Opcje takie jak 720p w XBMC w ogole nie sa podswietlone(ale to chyba wynila z tego,ze oryginalny dash nie zostal zmieniony)

3.TV nie widzi nawet konsoli pod podpieciu jej kablem component(myslalem,ze moze wtedy opcje wysokiej rozdzialki w XBMc zostana uaktywnione)

 

Kiedyś kumpel bardzo dawno temu bodajże w 2005 roku pożyczył mi przerobioną konsolę i oryginalny dash był obecny. Ja natomiast chciałem skasować zainstalowaną giere to też uczyniłem. Później chciałem sobie włączyć oryginalne menu i nic nie da sie, wyskakuje błąd 21. Kumplowi o tym nie mówiłem minęło kilka lat a ja jako kolekcjoner konsol odkupiłem od niego ową konsolę. Myślę super pogram sobie po komponencie w giery w 480p,720p czy nawet 1080i na Bravi lub na CRT HD.

Zadowolony włączam konsole i zonk nie da się zmienić rozdziałki.

 

Teraz właśnie czytam na forach i z tego co sie dowiedziałem to trzeba na nowo zainstalować Evoxa czy dasha, ale jeszcze tego nie próbowałem.

Jak się nie uda to trudno trzeba będzie sprzedać konsole i kupić taka samą ale z oryginalnym dashem.

 

Poza tym chłopaki grajcie po kablach komponent lub przejściówkach  Hdmi w starych konsolach na TV LCD pod warunkiem że giery obsługują tryb progresywny w innym przypadku to tylko CRT HD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...