Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, to był conquest; ot pomyłka.

 

SG40mm nie jest liche, chodzi o to, że to jest broń do starć na bardzo małe odległości a moc jest okupiona olbrzymim opóźnieniem przy przeładowaniu dlatego przy 1m powinna być zabójcza niezależnie od tego czy gość ma 100% i armor. Narzekam na to, że wczorajsza gra była bardzo słabo zróżnicowana, bo wszyscy którzy biegali mieli albo karabiny z shell ad-onami albo, jeśli w innej klasie, same strzelby. Odebrałem to w ten sposób, że na soft nawet nie ma co brać do ręki czegokolwiek innego bo i tak będzie to nieefektywne.

 

No ale jak sam wspomniałeś to jest kwestia gustu - Ty wolisz biegać niczym Rambo, ja wolę ważyć każdy strzał, bo wiem że błysk może sprowadzić na mnie snajpera u którego w hc jest jeden strzał -jeden zabity. Z drugiej strony taki mecz jak wczoraj jest ciekawą odskocznią i człowiek może zobaczyć jak bardzo różnią się gracze obu poziomów - na hc nigdy mi się nie zdażyło aby po strzale i wymianie magazynka snajper stał w tym samym oknie :)

 

Jeśli chodzi o zmiany broni to nie mam sytuacji aby ta nagle sprawiała wrażenie słabszej. Z drugiej strony nie potrafię się przyzwyczaić do coniektórych jak G3 czy M416. Pewnie z racji dźwięku, który przypomina kapiszonowca.

 

 

 

jako, że mam dzisiaj całkowicie wolne popołudnie pisałbym się na jakąś drużynową rozgrywkę. ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza

SG40mm nie jest liche, chodzi o to, że to jest broń do starć na bardzo małe odległości a moc jest okupiona olbrzymim opóźnieniem przy przeładowaniu dlatego przy 1m powinna być zabójcza niezależnie od tego czy gość ma 100% i armor.

Ja, jeżeli już mam zamiar użyć granatnika, to robię tak: walę z granatnika, od razu przełączam na normalne naboje i dobijam - po takiej akcji albo ja albo on jesteśmy martwi więc reload długi mnie w zaden sposób nie rusza.

 

 

 

Narzekam na to, że wczorajsza gra była bardzo słabo zróżnicowana, bo wszyscy którzy biegali mieli albo karabiny z shell ad-onami albo, jeśli w innej klasie, same strzelby. Odebrałem to w ten sposób, że na soft nawet nie ma co brać do ręki czegokolwiek innego bo i tak będzie to nieefektywne.

Dziwne, graliśmy w tej samej rundzie (nawet Cię zabiłem ze dwa razy!! xD) a ja odczuwałem znacznie większe zróżnicowanie. Spotkałem się z kilkoma broniami Assaulta, GL 40mm, podczepianym shotgunem, SPAS też mi wypalił dziurę lub dwie. Gustav też zakończył moje życie parę razy i naprawdę sporo zgonów miałem z powodu M24 i PKMa- naprawdę nie kumam skąd u Ciebie taka różnica w odbiorze walki pod tym względem O.o Nawet smoke granade się trafiały.

 

 

 

No ale jak sam wspomniałeś to jest kwestia gustu - Ty wolisz biegać niczym Rambo, ja wolę ważyć każdy strzał, bo wiem że błysk może sprowadzić na mnie snajpera

Nie wiem czy miałes przyjemnośc gry w BF2 ale właśnie tam najmilej wspominam takie ostre wymiany ognia w squadzie z kilkoma kumplami - to była MOC!

 

 

 

jako, że mam dzisiaj całkowicie wolne popołudnie pisałbym się na jakąś drużynową rozgrywkę. ktoś zainteresowany?

Dajcie znać na forum o której to chętnie wpadnę ;) Też się bycze dziś i jutro ;)

Odnośnik do komentarza
jako, że mam dzisiaj całkowicie wolne popołudnie pisałbym się na jakąś drużynową rozgrywkę. ktoś zainteresowany?

Ja się jak najbardziej piszę, najlepiej jeszcze jakby jakiegoś VC zorganizować, bo ten "ingame" pod LALT chyba nie działa, albo ja nie umiem tego użyć...

Odnośnik do komentarza

Warwolfs? Mi się tam dobrze gra, bo często jest admin i od razu kopie/banuje baseraperów :D

Ale next week serw zmieni się na rush :<

Ja i tak wolę jak się mapki zmieniają, jednak tak ciągle na jednej to przesada :)

 

Autobalans w tej grze jest zagadkowy - na jednej mapie kopiemy zadki, na następnej nie możemy przejąć nawet jednej flagi na dłużej niż minutę, hmmm :D

Odnośnik do komentarza

Dostałem 30 minut bana na niemieckim serwerze za polskie przekleństwo na czacie dla squadu. Najs :D

Aaaaaa, to dlatego zniknąłeś. Myślałem ze taki rage-quit bo dostawaliśmy. W efekcie wygraliśmy jednym ticketsem xD

Rage-quit jeszcze mi się nie zdarzył, zawsze do końca mapy dociągnę :D

No to szkoda że nie mam zwycięstwa na koncie, co za admin %^*$&@ :diablo:

Odnośnik do komentarza

Nie ma autobalansu. Przynajmniej rozumianego tak jak w BF2 [czyli po śmierci przenosi Cię do drużyny w której jest o wiele mniej pamprów]

Zależy chyba od ustawień, ale komunikaty autobalansu często się pojawiają.

Na jednym serwie nawet mnie przeniosło do innej drużyny _zanim_ zginąłem. Od biegne, biegne, nagle siup i sie respawnuję w drugiej bazie ;)

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej uprzedzam się do polskich serwerów. Pominę język i ciągłe wyzwiska, zrzucanie wszystkiego na karb lagów, płakanie że "jakiś noob jeździ czołgiem a ja nie mogę" czy też czajenie się na respawn maszyny albo UAVa ale to co widziałem ostatnio zakrawa o idiotyzm. Nie pamiętam nazwy serwera ale były tam ustawione limity na daną klasę. Czym to skutkowało? Drużyna przeciwna panoszyła się maszynami a u nas jedyni, którzy mogli coś z tym zrobić albo schowali się w krzakach i walili mortarem po budynkach albo używali RPG do zabijania piechoty a nawet nikomu przez myśl nie przeszło wziąść miny albo chociażby strzelić w oznaczony tracerem cel. Oczywiście limit był wykorzystany i jedyne co mi zostało to medyk i piechota, którzy w tym momencie byli całkowicie zbędni.

 

 

A sądziłem, że głupszych niż walka tylko podstawową bronią zasad już nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza

ciągnij, ciągnij, instaluj, instaluj bo nam ludziuFF brak do gry!

Stona nie chce nas wesprzeć w manewrach ;)

Chyba chciałeś napisać w dostawaniu po tyłku, no ale... :D

Dzisiaj jak coś, realizujemy plan z defibrylatorem :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...