Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 60zł dałem za pełną wersję, nie strasz mnie taką ceną ;]

Jeśli to jest inna nazwa map pack'a (w sensie prawdziwego, a nie takiego VIP Map Pack) to jestem za.

Jest:) W dodatku mają być 4 zupełnie nowe mapki. No i do tego mase innych rzeczy do multi - bronie, pojazdy, nowe odznaczenia, acziwmenty... będzie grubo :diablo:

Odnośnik do komentarza

Panowie zamierzam kupic w tym tygodniu BF:BC2 i moze sprobowac pociupac troche online.Duzo jest na serwerach osob poczatkujacych,czy raczej sami killerzy z wymaksowanymi statystykami i uzbrojeniem?Za duzo nie mialem do czynienia z graniem w multi wiec nie chcialbym sie zniechecic niepotrzebnie do tej gry.Myslalem zeby pograc troche z poczatkujacymi zeby obadac co i jak ,a po jakims czasie zaczac powoli grac z ludzmi o coraz lepszych umiejetnosciach.

Odnośnik do komentarza

Panowie zamierzam kupic w tym tygodniu BF:BC2 i moze sprobowac pociupac troche online.Duzo jest na serwerach osob poczatkujacych,czy raczej sami killerzy z wymaksowanymi statystykami i uzbrojeniem?Za duzo nie mialem do czynienia z graniem w multi wiec nie chcialbym sie zniechecic niepotrzebnie do tej gry.Myslalem zeby pograc troche z poczatkujacymi zeby obadac co i jak ,a po jakims czasie zaczac powoli grac z ludzmi o coraz lepszych umiejetnosciach.

 

Generalnie na serwerach można spotkac cały przekrój rang i umiejętności, po prostu zaczynaj od serwerów softcore i będzie ok.

 

Rangami nie ma się co przejmować, równie dobrze można spotkać goscia z 40 levelem który jest lamką jak gościa z levelem 10, który zamiata wszystkim dookoła ;) Grunt to na początek zacisnąć zęby i kilka/naście meczy po prostu przeżyć.

 

 

PS. 3 ogarniające gre osoby w T90 albo Abramsie to jest potęga, hue hue. Zostawiam SQDM na niedzielne wieczory, podbój mi się spodobał :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Nareszcie! Bo już mnie mdliło jak musiałem dołączać do Ciebie na SQDM ;)

Zapraszam na Atakamę [Warwolfs lub SFW] 24/7 HC ;) Często brakuje mi strzelca i muszę latać sam :/

Hehe, do zobaczenia na serwie :D

Siedzisz na jakimś TS/Skype/cokolwiek do vc?

Odnośnik do komentarza

Niet, jak jakiegoś masz to daj żeby każdy mógł skorzystać ;)

 

PS. Tak się grzałem na atakamę, a troszku tam polamiliśmy ;)

Nie mam właśnie, ja jestem casual i zawsze jak grałem z ekipą to z konferencją na Skype :D

 

No Atacama nie wyszła, zwłaszcza że nie do końca połapałem ta mapę na początku... o co Ci chodziło z reddot w helce? Na PPM nic sie nie działo ;) Ale jeszcze kiedyś zdobędziemy tą mapę, czołgiem da sie tam fajnie powalczyć :)

 

Muszę wbić jeszcze na jakiś pusty serv i nauczyć się latania.

 

PS. Grałeś kiedyś z ekipą z PcujLaba?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

reddot to tracerdart w helce. Jak jesteś strzelcem i masz ustawione jako perk3 dodatkową broń, to pod PPM masz strzałkę. Strzelasz nią w czołg albo helkę, a ja [pilot] puszczam TOWa który od razu zabija :)

 

Co do komunikatora, ja używam TS'a, kiedyś Ventrilo. O tym mumblu nawet nie słyszałem i ciężko raczej namawiać każdego żeby to sobie instalnął.

 

Nie gram z wiarą z PClaba bo oni grają na SC i do tego Rush, dla mnie to gówniane combo ;)

Odnośnik do komentarza

reddot to tracerdart w helce. Jak jesteś strzelcem i masz ustawione jako perk3 dodatkową broń, to pod PPM masz strzałkę. Strzelasz nią w czołg albo helkę, a ja [pilot] puszczam TOWa który od razu zabija :)

Dobrze wiedzieć na przyszłość :D

Szkoda że helką długo się nie polata jak zaczną wszyscy ładować ze wszystkiego co mają pod ręką.

Odnośnik do komentarza

Trza czekać na pacza [kolejny miesiąc?] , bo helka jest bez szans wobec tracerdartowanych RPG ;/ Wbrew pozorom czołg/humvee dużych szans nie ma. Ogólnie trzeba mieć kumatego strzelca i można latać bez obaw. Czasami zdarza się że prawie całą rundę latam na jednej helce :D [ofkoz z lądowaniami na naprawę ;) ]

Odnośnik do komentarza

Myślę że jeśli to ad-on, to z 50-60 pln będą targać za niego. Zależy jak to rozegrają.

Ty małpo! Wygadałeś... no prawie.

http://www.amazon.com/Battlefield-Bad-Company-2-Vietnam-Pc/dp/B002I0HGU2/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1277353928&sr=1-2

 

Jeśli o mnie chodzi to więcej jak 30zł nie dam!

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Panowie zamierzam kupic w tym tygodniu BF:BC2 i moze sprobowac pociupac troche online.Duzo jest na serwerach osob poczatkujacych,czy raczej sami killerzy z wymaksowanymi statystykami i uzbrojeniem?Za duzo nie mialem do czynienia z graniem w multi wiec nie chcialbym sie zniechecic niepotrzebnie do tej gry.Myslalem zeby pograc troche z poczatkujacymi zeby obadac co i jak ,a po jakims czasie zaczac powoli grac z ludzmi o coraz lepszych umiejetnosciach.

To zależy od ludzi. Niby ranga nic nie znaczy bo wymiatacz nabije ją w 2 miesiące, a casualowi zajmie to 2 lata. Co nie zmienia faktu ze jak zobaczysz kolesia z rangą 30+ to nie urodził się on raczej wczoraj i wie jak strzelać. Choć ja mam ponad 30 level a czasami robię takie rzeczy, że się w głowie nie mieści i z metra trafić nie mogę ;p Praktyka, praktyka i praktyka - tyle Ci trzeba ;) I opanowania do bycia zamiatanym przez czołgi i ludzi z Gustavem (sam nim czasem pocinam jak się zirytuję xD).

 

 

 

 

Panowie, zapodajcie swe nicki to dodam w najbliższym czasie do FL. Jakoś tak z polakami się milej gra. A w składzie jeszcze fajniej jak ludzie nie robią z każdego trybu ślepo deathmatchu i przegrywają w 5 minut.

Odnośnik do komentarza

No tez prawda ;p Ostatnio rzadziej grywałem ale w wolnej chwili chętnie sprzedam kulkę tu i tam ;)

 

 

Nick: Edek_Kazuun

Świetnie się dzisiaj grało, dzięki :)

 

Pierwsza runda na Atacamie to była istna dominacja :diablo:

Pierwszy raz chyba mi się udało prawie całą rundkę jednym czołgiem przejechać, i jeszcze 2 heli przy tym zestrzelić :D

 

Ale znowu potem na Arica to takie baty dostaliśmy że szkoda gadać. Odbijemy się razem następnym, jeszcze Stone zwerbować do heli i pozamiatane :P

 

 

EDIT: No nie liczac paru wpadek z TK, hehehe. Tak jak pisałeś, HS z reapir toola był epicki... przypadkiem :teehee:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

...w wolnej chwili chętnie sprzedam kulkę tu i tam ;)

No i widzisz..... sprzedałem. Ty mi wsadziłeś Repair tool w ucho, a ja Ci rakietę w czołg xD

 

Również dzięki, bo grało się nieźle. Twoje zestrzelenie Heli było ostre. Arica Harbor nawet nie komentuję... a przynajmniej pierwszej rundy. 'Krzywdę' jaką nam tam zrobili, nie uleczy nawet tona wazeliny. Tym bardziej mnie to zabolało, bo to moja fav mapka ;)

Next time trza się rozbiec ASAP, a nie kryć w spawn base.

 

Wy macie Panowie jakieś w miarę stałe godziny o których Was można złapać, czy raczej nieregularnie?

Odnośnik do komentarza

Wy macie Panowie jakieś w miarę stałe godziny o których Was można złapać, czy raczej nieregularnie?

Ja raczej nieregularnie, ale za to dużo :P

Tak serio to wieczorami można mnie złapać praktycznie zawsze, mniej więcej po 20-21.

W środku dnia to już totalny random.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...