Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Map pack 4 is out!

 

 

Atacama Desert Rush mode - A Russian Naval Group is preparing a massive amphibious assault. Defending the shore are 3 U.S fortifications and a string of artillery defenses. Deteriorating weather and sandstorms, U.S. Command has consolidated all available forces to meet the Russian threat.

 

 

 

Port Valdez Conquest mode - Russian Forces are poised to attack the harbor in an attempt to seize the Trans Alaskan Pipeline. No fallback exists for either side, this engagement will decide the outcome of the war.

Odnośnik do komentarza

chłopaki pamiętajcie, że jak heli zaczyna pikać a ja jestem za sterami to wszystko skończy się jakimś efektownym piruetem i dzwonem albo na przeciwniku albo w jego bazie aby zrobić podmiankę więc trzymajcie palec w gotowości aby w razie czego się ewakuować, bo dzisiaj miałem was obu na sumieniu... zwłaszcza Kazuun, który pieknie przywalił w furgon kiedy ja robilem desant spadochronowy :sweat:

Odnośnik do komentarza

To zmień forum na bravo ;) Nie rozumiem co chcesz osiągnąć przez takie miauczenie. Ja znajduję czas na wszystko. Widocznie u Ciebie z gospodarowaniem tym najważniejszym z dóbr jest krucho.

 

Wracając do tematu. Co sądzicie o PortValdez CQ? IMHO ta mapa daje radę TYLKO przy 32 graczach. Jest za duża na mniejszą ilość.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem. ja tam wolę coś poczytać, obejrzeć dobry film albo iść nad jezioro zamiast zabijać ludziki w komputerze ;)

Ja tam nad jeziora nie chodzę, słabe tekstury są. Woda też jakoś marnie wygląda, nie postarali się... i animacja jakaś drętwa ;)

 

Tak serio to jak Stona pisał, trzeba sobie znaleźć czas na wszystko...

 

Koniec offa o czasie. Ako nie edytuj moich dopisków bo w(pipi) :P /Stona

 

EDIT: Stona, co się rządzisz w moich postach :D

 

@Stona: dzisiaj pierwszy raz tam grałem, całkiem fajna, tylko faktycznie za duża na ok. 20 osób.

Za to Atacama w Rushu jest super, bardzo przyjemna i skondensowana sieczka.

Z nowych map to jeszcze chyba Nelson Bay w SQDM, ot norma jak to w SQDM, nie ma co gadać wiele. Biegasz i strzelasz, tylko gorzej widać bo w nocy ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

akurat ja świetnie potrafię gospodarować czasem, muszę to robić bo skończyły się już czasy gimnazjum/liceum i nie mam wakacji. napierdalanie w gierkę po 5h przy 30 stopniowym upale to jakiś słaby żart. stona, na szczęście to nie jest tylko forum dla nerdów, więc pozwól że sobie tutaj zostanę :potter:

i nie obrażajcie się, wiem że macie normalne życie. ja po prostu wolę napierdalać zimą, kiedy jest ujowa pogoda i nie ma się wyrzutów sumienia, he he he

 

20% poszło na konto. Ktoś jeszcze chce zarzucać offem? /Stona

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hello guys, good news!

 

Developers are going to soon release a R9/R20.

 

Changelog (not full):

Server - Fixed crash when no permission to write

Server - Fixed crash when no *.xml debug file

Gameplay - Fixed c4 bugs

Gameplay - Brightness reduced on some levels

Server Browser - Fixed some lags

Server Browser - Fixed queue system

Client - Fixed some crashes

Client - Fixed translation errors

Client - RenderAheadLimit now set to 1

Client - Fixed crashes with ATI Eyefinity

Client - Fixed VOIP work

 

 

Może nareszcie będzie można drzeć się do mikrofonu :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Ja chcę, żeby czat nie oświetlał połowy ekranu!

tego właśnie nie rozumiem - wypuszczają patche, dodatki, całkowicie zbędne dla 99% społeczności fixy dla eyefinity ale najbardziej irytującą, obok przesadzonego gamma na white pass, sprawą to już się nie zainteresują

A mnie chat w ogóle nie przeszkadza. Potrafię na niego nie zwracać uwagi wręcz. Jedyne co mnie interesuje to jak kątem oka widzę kolor zielony.

Odnośnik do komentarza

Na WP w budynkach nie pozwala to na normalną grę. Wiem, ze dużo zależy od ustawień ale jako, że dbam o wzrok (ot, zawodowe zboczenie) to nigdy nie ustawiam gamma ponad miarę a z tego co widzę to jest to jedyny sposób aby sobie z tym poradzić. Z drugiej strony ciężko ustawić na WP odpowiednią radiację jeśli po wyjściu wali po oczach biel zimy i zamieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...