Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, monitor 24" jeżeli o to Ci Stona chodziło.

 

Ja jestem swoistym maniakiem Gammy. Jak odpalam jakąś grę u siebie kumplowi to pierwsze co zawsze słyszę to "OMFG, jak to napie****a! Wyłącz!"

Preferuję widzieć otoczenie ponad jakieś klimaty itp. Choćby Bioshock - z odległości kilometra mógłbym tam karalucha w ciemnym kącie ustrzelić ;) Nigdy mi to nie kolidowało z feelingiem żadnym. Wręcz przeciwnie. Ciemonośc - frustracja u mnie ;)

 

Ale White Pass to jest urfa przegięcie. To co tam się dzieje to się w głowie nie mieści. Pomysł fajny - na papierze, bo w praktyce momentami (pipi) widać ;(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupie tanio jakiś patent na mierzenie ze snajpy, scope 12, na drugi koniec mapy ;)

Trochę się podłamałem jak mnie gościu na Arice ściągał z bazy rosjan, podczas gdy ja ledwo się wyczołgałem z hamerykańskiej :E

Tu się wszystko rozchodzi o wyczucie bullet drop'u. Nie ma na to jakiejś idealnej metody - ot praktyka :) Odległość pociąg RU <-> spawn hills US to będzie jakiś centymetr różnicy u mnie na monitorze.

Nie jestem pewien w 100% więc nie chcę zmyślać (choć mnie się wydaje, że tak) ale fakt czy strzelasz 'pod górę' czy 'z góry' (dobrym przykładem jest US spawn base hills vs spot 'C') też ma znaczenie. Strzelając w górę bullet drop jest jak by ciut większy. Ale jak wspomniałem, może to tylko moje złudzenie...

I taki mój osobisty tip: jeżeli Ci nie wychodzi to, to zawsze możesz skracać dystans. Snajper naprawdę nie musi siedzieć w krzakach, 500 km od całej akcji i flag. Bez problemu możesz być wspaniałym urban snajperem jeżeli spróbujesz. Mnie wczoraj ludzie zwyzywali od cheatera jak skończyłem rundę z wynikiem 45/12 grając właśnie takie 'close combet' z M24 O.o Chciałem screena zrobić ale się nie dało :/

 

 

 

PS:

Was też śmieszy fakt, ze możesz ze snajperki strzelić DOSŁOWENIE komuś w buta a i tak one shot=one kill (na HC), ale jak ktoś strzela przez okno i trafisz go w ręce trzymające broń to nawet hita nie zaliczy ? :>

 

PS 2:

Ako, dziś też gramy na naszej ulubionej mapce? Nelson Bay za dnia xD

Odnośnik do komentarza

Na średnią odległość nie mam problemu, gorzej właśnie machnąć coś przez całą mapę, zwłaszcza ze na Aricy jest jasno i często nie widać jak ta kula leci ;)

Musze potrenować na jakimś automacie. Hehe akurat widzisz, chciałem górą na B przebiec, a gość mi ładował heada za headem, nieważne czy biegłem na wprost, czy zygzakiem czy w dół.

Chociaż nie mówię, czasem jak przeciwnicy się sami cisną pod armaty to szkoda nie przykampić i nabić parę darmowych fragów :P

 

PS:

Was też śmieszy fakt, ze możesz ze snajperki strzelić DOSŁOWENIE komuś w buta a i tak one shot=one kill (na HC), ale jak ktoś strzela przez okno i trafisz go w ręce trzymające broń to nawet hita nie zaliczy ? :>

Czy śmieszy? Nie, raczej wkurza, jak widzę chłopa strzelającego z okna a nie mogę go ubić. A nawet M95 nie może się przebić przez ścianę, troche lipa ;)

 

PS 2:

Ako, dziś też gramy na naszej ulubionej mapce? Nelson Bay za dnia xD

No a co Ty myslisz, nie ma lekko ;)

Najlepsza drużyna, to i po doopie najlepiej musimy dostawać od czasu do czasu - wszechstronnie uzdolnieni :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś nie zagląda do ciekawych filmików w Hyde...

Niby nie związane, ale czasem mam ochotę podczas gry w BC2 takimi tekstami rzucać :D

 

 

 

- ChoZo, call a medic!

- medic.... MEDIC.... FUCKING MEDIC!!!! <rageeee>

 

 

 

Edziu, nadal czujesz moje ostrze w plecach? :]

Jeszcze mi Greah i Stona zostali do upolowania - strzeżcie się, bo nie znacie dnia ani godziny:D

 

Ale tą kosę z nieba mogłeś mi oszczędzić :<

 

Odnośnik do komentarza

@ako, jak mi zakosiłes dog taga pierwszy to wpadłem w rage mode i szukałem tylko Ciebie. Na szczeście ostatnie sekundy meczu i Cię złapałem. Spuściłem się na Ciebie bez ostrzeżenia i.... I totally nailed You! Potem pierwszy frag w next rundzie - i też Ty ;)

 

Ja z pozostałych to mam chyba tylko Szakirę (waka waka).

Odnośnik do komentarza
Spuściłem się na Ciebie bez ostrzeżenia i....

:sick:

No wiesz co.... :P

 

Dobra, a teraz ręka do góry kto nabił acziwmenta za roadkilla śmigłowcem i za zestrzelenie śmigłowca ze stacjonarnej wyrzutni. Das ist not pasibul :angry:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Wcale nie jest takie trudne. Co prawda nie nabiłem, bo nie jestem baseraperem [no czasami, jak latam z Ako ;)].

 

Sposób na TOWarowe rozwalenie helki. Na atacamie TOWy są przy bazach. zakradasz się do bazy rusków, pilot wsiada, a Ty wskakujesz do TOWa i zabijasz :D proste ;)

Odnośnik do komentarza

Wcale nie jest takie trudne. Co prawda nie nabiłem, bo nie jestem baseraperem [no czasami, jak latam z Ako ;)].

 

Sposób na TOWarowe rozwalenie helki. Na atacamie TOWy są przy bazach. zakradasz się do bazy rusków, pilot wsiada, a Ty wskakujesz do TOWa i zabijasz :D proste ;)

No tak, można i w ten sposób, ale chciałem zrobić to uczciwie :D

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc ja totalnie kicham na achie w BFie. Wersja PC nie ma tego magnetyzmu, by się starać.

Ja w zasadzie też, bardziej staram się o zdobycie wszystkich pinów i naszywek, co też łatwe nie jest (3 roadkille na mecz? Jak zrobie jednego to i tak mam szczęście :D). No ale może zanim dostukam 50lvl to się uda... o ile wyjdzie SPECTACT na PieCa. I mam nadzieje że będzie to szybciej niż przy premierze BF:Vietnam ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak nazywał się ten serwer z wczoraj ale nie widzi mi się gra na nim. Brak rotacji mapy i AD jako default jest ok ale zabawę psują pajace uskuteczniający br i chowanie się po kątach w jakichś zabugowanych miejscach. Do tego dochodzi ciągły płacz i wyzwiska, że jestem rpg noob (którego rakieta leci wolniej, ma potężny drop więc ciężej nim wycelować a do tego przeładowanie trwa wieki). Jeden nawet nazwał mnie VSS noob, bo używałem samopowtarzalnej zamiast jednostrzałowej. Ludziom się w głowach poprzewracało od tego całego noobowania. Jeszcze trochę i będą leciały knife nooby i smoke nooby.

Odnośnik do komentarza

Ano to jest prawda. Obecnie za wszystko mogą Cię zwyzywać. Czego byś nie używał to zawsze będziesz noob. No chyba że on Cię zabije to wtedy jest gość!

I w sumie za używanie smoke granade też mi się kiedyś dostało. Bo walnąłem 3x smoke we flagę, a oni nie mogli mnie trafić, udało mi się przejąć ją i w tym momencie stwierdzili, że jestem tchórz i nie potrafię grać w "fair, open war" ;p

Odnośnik do komentarza

Właśnie na GT widzę zapowiedź VIP Packa 6 - Kanał Panamski w SQDM i Laguna Presa w Squad Rush.

Wkurzające, pół roku odgrzewają stare mapy, zamiast robić nowe. Szczytem jest i tak to, że te mapy nie byly dostępne we wszystkich trybach od początku, przecież te przeróbki to dzień roboty.

Odnośnik do komentarza

Właśnie na GT widzę zapowiedź VIP Packa 6 - Kanał Panamski w SQDM i Laguna Presa w Squad Rush.

Wkurzające, pół roku odgrzewają stare mapy, zamiast robić nowe. Szczytem jest i tak to, że te mapy nie byly dostępne we wszystkich trybach od początku, przecież te przeróbki to dzień roboty.

Eeeee, ale VIP 6 już chyba w grze jest, nie? W każdym razie przewija się na dole w pasku informacyjnym w menu głównym coś o nim, a nie przypominam sobie, by były tam zapowiedzi VIP packów...

 

Inna sprawa, ze faktycznie to takie mydlenie oczu typu "Ooo, damy wam po premierze 10 nowych map ZA DARMO!!!!!". Prawdopodobnie na PC nie ukaże się także SPECTAT Kit.

Odnośnik do komentarza

Ja tam wolę Port Nelson :woot:

 

Stona, wiadomo że bedzie sporo kupy, ale na pewno wiele projektów było by conajmniej grywalnych.

Tak, to można się przygać czasami - Arica, Arica, Arica (;>), Atacama, Atacama, Panama, Arica, Laguna...

 

Chyba trzeba przejśc na Rusha, tam jeszcze dochodza Isla Innocentes, Valparaiso i.... hm ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...