Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Um a jak was znalezc ? jak dolaczyc do serwa ?

 

pls bez tekstow "PIKOL (pipi)ISTOSCI NAZAREJSKIE NOOBIE YEBANY", jestem noob jeszcze ;_;

Żeby dołączyć się do serwera na którym siedzi kumpel musisz go mieć na swojej friendliście. Tam wtedy klikasz strzałkę i wziuuuum ;p

 

 

 

 

PS Stona: Rozi? Jaki Rozi? ten nasz Kurczaczek z Rożna ? xD

Odnośnik do komentarza

Nawet fajnie sie gralo. tylko troche za pro dla mnie jestescie jeszcze :D Co chwile balem sie czy mi Kubicza kose w plecy nie wślizgnie, pare razy mu udaremnilem ^^

 

 

Poodkrywaj bronie, bo z tym co biegasz, masz utrudnione zadanie.

 

A Kubicz tak już ma, że bez czitów na nóż nie potrafi grać ;/

Odnośnik do komentarza
Słowo broń nie występuje w liczbie mnogiej.Tak na marginesie.

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11154

 

 

 

 

@Pikol

 

Na początku pograj sobie na soft medykiem - zapoznasz się z mapami a przy tym zarobisz sporą ilość punktów przy podnoszeniu i leczeniu. Jak będziesz na 16 lvl to odblokujesz amunicję typu magnum - jest to podstawowy perk, który stosujesz w 90% przypadków (jedyny moment w którym stosujesz marksmana to jak wybierasz broń na daleki zasięg, która nie jest do tego przystosowana ale może sprawdzić się jako "snajperka" tj. M16A4, MG36). Kubicza się nie bój - chłopak jest bardzo podatny na wszelkiej maści shotguny ;)

Odnośnik do komentarza
Kubicza się nie bój - chłopak jest bardzo podatny na wszelkiej maści shootguny ;)

Owszem, z tą jedną uwagą, że nie ma w nich slugów, bo te przez atakującego Kubicę przenikają :(

 

Co do softa medykiem to nie wiem czy to dobre wyjście, IMO lepiej grać szturmowcem, za wszelką cenę odblokować zestaw M416 + magnum + 40mm SGN + kolimator i wtedy się gra zaczyna, a do tego czasu już spokojnie opanuje reguły jakie rządzą grą i wszystkie mapki.

 

No i tak jak już wczoraj mówiliśmy, nie graj AEKiem, XM8 jest około miliarda razy lepsze na początek.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Co chwile balem sie czy mi Kubicza kose w plecy nie wślizgnie

Nie Ty jeden :P

 

 

 

Kubicza się nie bój - chłopak jest bardzo podatny na wszelkiej maści shotguny

O 'rly?! śmiem się nie zgodzić!

Moja dupa spotkała jego małego przyjaciela znaaaaaaaaaaaaaacznie częściej niż jego twarz spotkała mojego dużego przyjaciela :(

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...