Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za różnica czy ma lvl. 50 czy 10? Mozna założyć drugiego żołnierza, a można też dobić do 50 lvl bedąc lamką (sie wie!), więc po prostu wbijaj na serwery i ownuj, tak jak i my robimy (też się wie!). No i około 21 jest obowiązek stawienia się na mumblu, bo inaczej Stona rozdaje bany na forumq :potter:

Odnośnik do komentarza

Tak, te na których gramy XD

 

Zainstaluj mumbla [patrz 1 post] , wbijaj wieczorem. Pokażemy Ci jak się traktuje ludzi ze wschodu :P

 

 

A do tego czasu : wystrzegaj się PL serwerów , graj na HC serwerach [żółta czaszka, nie szara] , nabijaj lvle żeby odkryć broń.

Edytowane przez Stona
urwa, nie piszcie tak szybko postów, człowiek w pracy jest, na chwilę odejdzie od kompa a tu już miliard odpowiedzi ;/
Odnośnik do komentarza

Tak, te na których gramy XD

xD

 

 

A do tego czasu : wystrzegaj się PL serwerów

Wczoraj graliśmy chwilę..... zabili ako ze 4 razy, się wkurzył chłopak.... i dostał bana xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:

Wczoraj zabiłem Kubicza 3 albo 4 razy z noża *udaje tańczącego ze szczęścia banana*

Odnośnik do komentarza

Wczoraj graliśmy chwilę..... zabili ako ze 4 razy, się wkurzył chłopak.... i dostał bana xD

Jakby mnie nie zabijał na spawnie, to bym mu nie powiedział co o nim myśle :D

 

Ja dziś będę późnym wieczorem/w nocy , kiedy Lubicze już śpią , więc liczę na lajtową rozgrywkę :D

:potter:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na własne oczy zobaczyłem "magnetyczną kosę Kubicza". Biegł na mnie na janusza od przodu. Zacząłem strzelać, lekko go obróciło i zaczęło go BOKIEM przyciągać do mnie. Zabiłem go [karabinem], a po chwili dostałem info że zginąłem od... jego noża XD No urwa jasne XD

 

 

Dziś mam wolne, możemy ponerdzić :) Jak by się wszyscy zebrali, to byłoby już z 7 osób. Srogo :D

Odnośnik do komentarza

No ja się pojawię na serwerach jak tylko skończę remont, to sobie poszczelamy nerdvu.png

 

Edek, tłumaczyć się z wczorajszej nieobecności, żołnierzu!

Szakir, już tak nie lawiruj, dobrze wiemy że Ci dziewczyna zabrania grać :ninja:

 

O młodafoka, podbilem ratio na 1.24 <przekozak>

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No i nie wpadles. :( A tak fajnie sie gralo. Szczegolnie na serwie z 300 ticketami, prawda Ako ? :P

Tja, mój pierwszy rage quit w karierze, i to jeszcze przez jakiegoś pie*****nego Faflucha -.-

 

PS Ponizej bonus z okazji sprzedania tysiecznej kosy. Jak widac, bardzo lubie i szanuje Ako. icon_pajac.gif

Pfff. 30 nie przekroczysz :potter:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Teraz to mnie ako zadziwiłeś.

 

Mówisz, że filmik fajny itp... ale ja tutaj nie widzę nic ponad to, że rusek przylazł do bazy USMC i chciał kolesia na wieży (domyślnie) ubić. Czy to nie jest typowy baserape którego nikt z nas nie lubi? Na który każdy z nas fluga? Tylko dlatego, że epicentrum walk jest w innym miejscu mapy przyzwala na takie zagrywki? Bo imho nie...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, chodziło mi tylko o sam motyw ze snajperem, który jest, jak to się mówi, hilarious. Nie bój się Edziu, nie zacząłem popierać baserape :D

 

Platyna z M249 SAW wbita, pytanie co dalej. Iść za radą Kubicza i postrzelać z drewnianych zabawek, czy może... o, już wiem. He, he. Do czwartku wieczór panowie :ninja:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...