Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

A nie jest przypadkiem tak, że serwery są poza kontrolą EA (dedykowane serwery)?

 

Zastanawiam się nad kupnem i mam takie pytanie:

czy ktoś kto dysponuje sprzętem zbliżonym do mojego mógłby się wypowiedzieć nt wydajności w tej grze (chodzi mi o multi) Ile fps przy jakiej rozdzielczości i detalach. Ewentualnie przekierować mnie na jakiś serwis z benchmarkami

C2D e8400 4GB RAM Radeon 4850

Odnośnik do komentarza

A nie jest przypadkiem tak, że serwery są poza kontrolą EA (dedykowane serwery)?

 

Zastanawiam się nad kupnem i mam takie pytanie:

czy ktoś kto dysponuje sprzętem zbliżonym do mojego mógłby się wypowiedzieć nt wydajności w tej grze (chodzi mi o multi) Ile fps przy jakiej rozdzielczości i detalach. Ewentualnie przekierować mnie na jakiś serwis z benchmarkami

C2D e8400 4GB RAM Radeon 4850

 

 

W Betę grałem na takim sprzęcie jak Twój [e8400@4GHz, hd4850 DDR5] i grało się na max detali w 1680x1050 z AAx4 AFx4 z min 30FPS na serwach 32os.

Teraz mam hd5850 i gra chodzi idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Lista frendsów nie działa po updacie z dzisiejszego poranka. Pracują nad tym ;)

Co to znaczy że ciężko się dołączyć? Wywala Cię czy co? Serwerów są chyba setki.

Klikam na join jest chwilowy loading (please wait) i nic. Probowałem z 8 razy do jednego, potem do innego i tak w kółko. Pózniej jeszcze play now i też nic wkurzyłem się i wyszedłem na dwór.

Odnośnik do komentarza

wczoraj wbiłem na multi i było ok. połączyło mnie bez problemu do pierwszego serwa który sobie wybrałem i grało się bez problemów jakieś 2h :) zdążyłem sprawdzić tylko squad deathmatch na kilku mapach, wciągnęło mnie strasznie...fajnie że system jest dość łaskawy dla początkujących i nie dostawałem w dupę od kolesi z wyższym lvl :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto pisał scenariusz singla, ale dużo musi palić róznego świństwa;] Gameplayowo 1 liga.

Multi to pozja, MW przy tym to jakby druga liga. Jakieś rady co do pojazdów? Póki co, gdzie wsiądę za kierowce to dostaje baty:/

Odnośnik do komentarza

Dzieki, postaram sie opanować sprawę... wbijam gdzieś polamić :D

Do zobaczenia na serwach.

 

Też macie takie problemy z listą serwerów (cholernie długo odświeża) czy to coś po mojej stronie?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ale powiedz GDZIE jest plik z sejwem ;) Bo nie chce mi się szukać.

No jakbym je miał to bym nie prosił :)

 

W ogóle mam chyba jakiś problem z zapisem w tej grze, bo przeszedłem jedną misję i jak zaczynam od nowa grać to nie widzi zapisanego stanu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...