Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomale "snajperzy" niech walą sobie w MW2, gdzie nie istnieje coś takiego jak teamwork. Recon jest głównie do spotowania przeciwników, przyzywania wsparcia ogniowego, dywersji i innych ciekawych. Karabiny wyborowe to tylko dodatek do klasy ; )

 

Przesadzacie, dobrze ustawiony snajper potrafi nie raz tyłek innym uratować ;) I nie mówię tego dlatego, że sam często gram z wyborowym :D

Odnośnik do komentarza

Recon jak kazda inna klasa jest przydatny, sciaganie heli/pilotow, mortar\c4 do niszczenia budynkow i pojazdow no i moje ulubione sensory bardzo przydatne w trybie rush w obronie. Niestety za duzo ludzi gra dla statow i chowa sie po krzakach.

 

Co raz wiecej doswiadczonych graczy z wysokimi rangami a prawie za kazdym razem musze ludziom tlumaczyc zeby wciskac Q.

Odnośnik do komentarza

TS, na HC nie ma celownika[po tym najszybciej poznać ;) ],mapki,spotowania w 3d i życia jest o połowę mniej. A co do headów, bankowo nie wszedł. Znajdź sobie serwa nonranking i potrenuj z kolegą. Zobaczysz że jeśli TRAFISZ head'a, bez laga to wchodzi zawsze. To nie BF2, że łepek zadymi a pamper biegnie dalej ;D

 

Powtorze. Koles sie nie ruszal a jak mu strzelilem w lepetyne to byl ten taki krzyzyk, ze zarejestrowalo trafienie. No ale mowie nie tylko w glowe trzeba bylo 2x trafic ale w cialko 4x, wiec moze to jakis zmodowany serwer byl. Nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza

wychodzi na to, że chyba coś mam nie tak z dodawaniem do listy znajomych - wysłałem req do Stona i Nine_PL i jak dotąd zero oddzewu. Wyślę i Tobie ale nie wiem czy cokolwiek dojdzie.

 

 

pytanie - czy w momencie gduy kończy się mecz a wy jesteście w ruchu gra was nagle zatrzymuje i postać zaczyna szybko drgać? niby nic takiego ale mimo wszystko irytuje

Odnośnik do komentarza

Hej dziubki. Mam takie pytanie. Jak zmienić ustawienia konta EAprofile? Wchodzę na http://polska.ea.com/ loguję się na konto, a kiedy klikam "Moje konto" Wywala mi błąd

"Bardzo nam przykro, ale operacja zakończyła się niepowodzeniem. Prosimy spróbować później!"

A ja chcę teraz! :D Często się takie coś dzieje?

W poniedziałek zaczynam Bad Company 2. Szykujcie się!

Nazwa konta Kumkwat

 

Edit

Nieważne, wszedłem przez pomoc->moje konto i zadziałało. Ale mają tam bajzel.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

kolejna porcja pytań z mojej strony

 

- na jakich zasadach są przydzielane wszystkie te punkty - http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/rinzai%252eshu/comp/ps3/iLucek

 

powyżej to porównanie mnie i Lucka - mamy ten sam poziom i podobny wynik ale różnimy się znacząco w zestawieniu drużynowym, oddziałowym i zadaniowym a do tego Lucek ma pewne punkty przy wskaźniku umiejętności a u mnie widnieje zero

 

- co oznacza ten numer w białym kwadraciku? niejednokrotnie spotykalem graczy posiadajacych numery od 1 do 5 podczas gdy pozostałym nie wyświetlało się absolutnie nic

- co mam rozumieć przez serwery rankingowe? gram gdzie popadnie i nie widzę różnic w statystykach

Odnośnik do komentarza

kolejna porcja pytań z mojej strony

 

- na jakich zasadach są przydzielane wszystkie te punkty - http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/rinzai%252eshu/comp/ps3/iLucek

 

powyżej to porównanie mnie i Lucka - mamy ten sam poziom i podobny wynik ale różnimy się znacząco w zestawieniu drużynowym, oddziałowym i zadaniowym a do tego Lucek ma pewne punkty przy wskaźniku umiejętności a u mnie widnieje zero

 

- co oznacza ten numer w białym kwadraciku? niejednokrotnie spotykalem graczy posiadajacych numery od 1 do 5 podczas gdy pozostałym nie wyświetlało się absolutnie nic

- co mam rozumieć przez serwery rankingowe? gram gdzie popadnie i nie widzę różnic w statystykach

 

 

squad score to punkty za npp. squad resupply, squad rereviev itp, czyli wszytko to, co zrobiłeś dla ziomów z drużyny. Lucjan jak widać jest (pipi)kiem i gra sam ;P Camper :ninja:

 

Skill score to wypadkowa jakichśtam statystyk, nie wiem dokładnie czego.

 

Ten nr w kwadraciku to tzw Veteran LVL [im więcej gier z serii BF masz zarejestrowanych, tym wyższy ten lvl]

 

Jeśli zaznaczysz w wyszukiwarce Rankingowe, to będziesz grał tylko na nich [ofkoz jeśli wybierasz z szukajki ;) ]. Rankingowe mają wpływ na staty, nierankingowe nie mają. Gdzie sprawdzasz staty? Na tej stronie którą podałeś odświeżają się one co kilka godzin.

 

A w ogóle to foch, bo wlazłem na serwa do Ciebie, to nawet się nie odezwałeś ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli squad score odnosi się do pracy drużynowej (co wydaje się być logiczne :] ) to do czego odnosi się team i objective?

 

Statystyki sprawdzam na powyższej stronie, bo na bfbcs nie dostąpiłem "zaszczytu" aby byc wziętym pod uwagę.

 

Odezwać się nie odezwałem, bo ja jak gram to lapę pełne skupienie a w czasie kiedy pytałeś czy gram na soft właśnie swatałem dwa żołnierzyki z moim Gustawem :sweat:

Odnośnik do komentarza

FircykU

Bartezoo

Stona

Nine_PL

rinzai.shu

ako89

Szakir

Demonooki

Hayalet

Serge

 

Update graczy.

Jest jakiś dobry POLSKI serwer?

Non-stop tylko na jakimś francuskim albo niemieckim siedzę...

Jest możliwość autologowania? Bo nie chcę mi się klikać 3 razy!

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

@greah

 

Ogólnie cały team, czyli twoja drużyna, jest podzielona na czteroosobowe squady, ale to już pewnie wiesz.

 

Stosunek Team - cała drużyna

Squad - tylko Twoi koledzy w squadzie

Objective - punkty typu wysadzanie stacji w Rush albo przejmowaniu punktów

 

Grając medykiem więcej punktów dostaniesz za revive squadmate'a niż zwykłego żołnierzyka-kamperzyka ;)

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

 

Update graczy.

Jest jakiś dobry POLSKI serwer?

Non-stop tylko na jakimś francuskim albo niemieckim siedzę...

Jest możliwość autologowania? Bo nie chcę mi się klikać 3 razy!

 

 

Polskie serwery ssą paukę, bo grają na nich polacy = buroki ;) Lepiej grać na int.

Ale skoro już tak bardzo Ci do naszego folkloru ciągnie, to wpisz w szukajkę ".pl"

Nie ma możliwości autologowania.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...