Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

1.Dużo się zmieniło w stosunku do bety? Optymalizacja gry, balans broni, czy coś w tym stylu?

2.Da się przypisać pudełkową wersje gry do konta steam?

3.Są jakieś "ciekawe" polskie serwery?

 

 

1. Dużo.

2. Nie.

3. Tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
*UPDATE* 533175 is going live now. STEAM will launch later, possibly tomorrow, as it needs to go through extra QA before it goes live on Steam.

Version 522175 is going live within a couple of minutes. This has fixed the multiplayer map CTD's we experienced with 522174.

Changelog for 522175

Quote:
Single Player -
Fixed: Graphical issues on some systems on SP_03 (at start and when displaying background mountains at ?Up river?)
Fixed: Character voice issue during cut scenes in SP_03b (only affected Spanish)
Fixed: Hang when killed using TOW Launchers in SP_05
Fixed: Graphical issue on some systems on SP_05 (displaying background mountains)
Fixed: Voice volume in cut scenes on SP_06
Fixed: Unexpected dialog at start of SP_08 (only affected Italian)
Fixed: Random crash in SP_09 cut scenes

Multi Player -
Fixed: Server Browser - Joining a password protected server results in a connection timeout
Fixed: Server Browser auto updating server list when reopened causing a timeout issue
Fixed: Password issue during Friend invites
Fixed: Password text field issue on joining a password protected server
Fixed: ?Flickering? ship on Arica Harbor
Fixed: Clan tags that use numbers in them displaying a ?0? on the Select Spawn Point screen
Fixed: Display issue on long server names
Fixed: Mortar Strike icon not updating (Beta issue)
Fixed: No ?Exit Game? menu option appearing at the end of some rounds.
Fixed: Flickering user rank icon (appeared as an animated gif) when user reaches rank 10.
Fixed: Flickering trees and ?Red Box? on Laguna Presa
Fixed: User is logged out when failing to create a new soldier
Fixed: Zeus stationary weapon not appearing in stats
Fixed: Zu23 not appearing in stats
Fixed: BMD3 AA not appearing in stats
Fixed: Friend request displaying incorrect Veteran stats
Fixed: End of Round screen displayed incorrect ?UAV_Station? ? now displays correct localized text.
Fixed: K/D ratio displays in the Front End
Fixed: K/D ratio displays correctly when ?comparing?
Change: Server browser now defaults to list via Ping first
Change: News Ticker font support for Spanish, Polish, Russian and Japanese
Change: New message for server full (reported as ?I get no message when I try and join a server, it does nothing?)
Change: New message displayed for attempting to join a password protected server without providing a password (reported as ?I get no message when I try and join a server, it does nothing?)
Change: Displays version number on Front End Legal Screen
Change: Display of weapon icon during loading screen 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Staty mam z dupska, bo za dużo grałem na sofcie ;/

Teraz gram praktycznie tylko na serwach HC. Gram podbój albo tim detmecz 4/4/4/4 [ofkoz HC].

Nie trawię Rasza, bo ludzie są za głupi żeby coś sensownego tam robić.

Dodaj mnie do frendsów :)

Odnośnik do komentarza

Staty mam z dupska, bo za dużo grałem na sofcie ;/

Teraz gram praktycznie tylko na serwach HC. Gram podbój albo tim detmecz 4/4/4/4 [ofkoz HC].

Nie trawię Rasza, bo ludzie są za głupi żeby coś sensownego tam robić.

Dodaj mnie do frendsów :)

 

Z dupska nie z dupska, ciekawe co byś powiedział o moich :D

K/D 0.85 :/, zazwyczaj Recon...

Grywam Team DM w 99% przypadków, HC lub normalny, zależy od nastroju.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Takie marne ratio przy grze reconem? To raczej klasa nie dla Ciebie.

 

Jakie powinienem mieć żeby była to klasa dla mnie? ;)

 

EDIT: No i z niedzieli ratio poprawione na 0.93, odpokutowałem? :D

 

@Stona: zaproszenie poszło

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Reconem powinieneś mieć powyżej 2.0 jeśli grasz jako camper. Ja reconem gram z musu* i biegam na ogół z SAIGą + większy magazynek i nie campię, bo nienawidzę takiej gry ;)

 

*choć i tak jeszcze wszystkiego nie odblokowałem ;)

Odnośnik do komentarza

Reconem powinieneś mieć powyżej 2.0 jeśli grasz jako camper. Ja reconem gram z musu* i biegam na ogół z SAIGą + większy magazynek i nie campię, bo nienawidzę takiej gry ;)

 

*choć i tak jeszcze wszystkiego nie odblokowałem ;)

 

Może i bym miał 2.0 jakbym od samego początku ogarniał co się dzieje, a jako że to mój pierwszy BF + przyzwyczajenia z FEAR i MW, to się troche gryzło glebę;) Nie lubię też za dużo siedzieć w jednym miejscu, no może poza Port Arica, gdzie to się faktycznie opłaca (czyt. przyczaić się w dobrym miejscu i siać ze snajpy + moździeż).

Odnośnik do komentarza

muszę z przykrością przyznać że serwery G4G.pl i tamtejsi admini nieco ssą. Lubię tam grać bo ludziki mają dobrego skilla ale niektóre komentarze po prostu mnie załamują. wczoraj grałem trochę medykiem, wskoczyłem jakoś w połowie rundy (rush). udało mi się zrobić 8 fragów w dość krótkim czasie ale cały czas biegałem do ludzi z apteczkami i defibrylatorem (głównie to robię grając medykiem, czasem mam w rundzie ok. 5 killsów bo przy tej klasie nie zależy mi na nich)...w kolejnej rundzie przeczytałem że nie gram drużynowo i że zalezy mi tylko na koszeniu fragów a nie wykonywaniu celów gry, lol. Adminowi chyba się żal zrobiło że zaliczyłem dobrą rundę, nie zauważył jednak że większość pkt była z leczenia, wskrzeszania i spotowania...tak ogólnie to nie lubie jak ludzie pierdo*** zamiast grać. to tylko jeden z kilku przykładów buractwa ze strony adminów ;)

Odnośnik do komentarza

Norma, ja tam dostałem dwa kicki za za dobrą grę względem admina i już tam nie wracam XD

 

Co mnie ostatnio irytuje. Jako pilot Apacza lub Mi, ma się prze(pipi)ane :< Ganer sobie kosi wszystko, a Ty, choćbyś grał dobrze [jak ja :whistling: ] za dużych szans na fragi nie masz [nawet na HC]. Śmieszy mnie to, że żeby zniszczyć głupiego tanka, muszę zrobić dwa przeloty [bo trafienie całą serią w ruchomy czołg graniczy z cudem, a nawet jeśli się uda, to nie gwarantuje to jego zniszczenia]. A przecież nie będę jak lamperia strzelał do piechocińców [od tego mam gunnera]. No i AA które jest kompletnie przegięte względem helek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...