January 22, 201016 yr A to już dawno. No w sumie tak...ktoś jednak podawał taki argument ...chyba Fenix nawet ;p
February 8, 201016 yr zwracam sie do Grupy Trzymajacej Wladze w PE - oczekuje powrotu Kosa, HIVa, Stara, Aja, Saszy...
February 8, 201016 yr HIV i Koso przeciez nadal piszą teksty w PE! wiec o co chodzi? A z HIVem to nie rozumie,ma wrócić? skąd co?,w ostatnim numerze zabrakło jego tekstów a ty piszesz ze oczekujesz jego powrotu.
February 9, 201016 yr Znudziło im się pisanie do PSX Extreme tak samo jak nam czytanie. To rzecz normalna i nieunikniona. Przecież nic nie trwa wiecznie. Przez całe życie nie będą przecie skrobać do magazynu. Może zamiast tego, jeden z drugim wzięli się za pisanie własnych książek? (-_-)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.