Jump to content

Ekranizacja Mass Effect? Jednak?


Sakame

Recommended Posts

Witam. Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale zaintrygował mnie pewien artykuł na serwisie filmweb.pl dotyczący ekranizacji hitu BioWare Mass Effect. Wycinek dotyczący samego filmu:

 

Ekranizacja gry "Mass Effect" wciąż może dojść do skutku - przyznał w wywiadzie z MTV przedstawiciel firmy BioWare. Za jej produkcję nie będzie najprawdopodobniej odpowiedzialny Ari Arad ("Iron Man", "X-men"). Przypomnijmy: we wrześniu ubiegłego roku wspomniany producent nabył prawa do przeniesienia gry na ekran. Jednak, jak wynika z wywiadu z Caseyem Hudsonem, szefem projektu "Mass Effect", wytwórnie wciąż składają Bio Ware oferty kupna.

 

Co sądzicie o tym, jakie jest wasze zdanie i perspektywy na ową ekranizacje?

Link to comment
  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ekranizacja ME? A po co to? Jak już chcą film w uniwersum to niech dadzą karpyshinowi do napisania fabułę takiego spinn offa i zatrudnią reżysera z chociaż średniej półki by końcowy efekt nie wyglądał jak transformersy czy dzieła Uwe Bolla.

 

Zgadzam się w 100%. Tylko, że znając życie, jakby już taka ekranizacja powstała, to byłaby uproszczoną historią bazującą luźno na 2 pierwszych częściach, przeinaczającą całe bogate universum.

 

Więc może lepiej niech Mass Effecta nie ruszają.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.