Skocz do zawartości

Filmowe Mortal Kombat raz jeszcze?


edgorek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze są oczy Scorpiona. Brakuje tylko Reksia jako przewodnika.

 

Niedługo zrobią realistycznego Tetrisa i Pacmana .

 

Zatwardziali fani seri growych sa najgorsi ku.r.w.a. Nic nie mozna zrobic inaczej? Musi byc toczka w toczke jak w grze? Nic od siebie? Zmiany koncepcji? A ch.u.j w du.pe z powielaniem schematow, ten filmik z jutuba ryje czache i ja to kupuje. Diametralna odmiana od znanej ekranizacji "MK", choc zla nie byla i spelniala zamysl adaptacji gry na srebrnym ekranie ja chce CZEGOS SWIEZEGO! ;[ Wbijcie sobie do baniakow, ze mozna robic tez film na motywach z gry.

 

No jasne, że można zrobić inaczej. Np Max Payne'a. :potter:

 

Jakiś typ oparł gniota na znanej licencji tak by ktokolwiek się tym zainteresował.

 

W roli Liu Kanga proponuję.

 

intothesun.jpg

 

Only One Man Can Stop The Yakuza!

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

No ok ale to już było i raczej nie wróci więc czemu nie spróbować czegoś nowego. Na dodatek prezentującego się ciekawie i obiecująco...

 

No dobra to inaczej a gdyby to nie był "trailer" Mortala tylko całkowicie innego, nowego filmu to byłbyś zainteresowany?

 

Poza tym za niedługo wyjdzie gra tam będzie typowy, stary klimat MK.

Odnośnik do komentarza

Ale w sensie, że co za dorosły, poważny, brutalny klimat jak dla Was?

 

Normalny facet powinien się cieszyć :whistling:

Tak (pipi)a, murzyn ze deformowanym łbem to bardzo dorosły i poważny klimat. Już nie wspominajć o reszcie wykolejeńców.

 

W porównaniu do starych filmowych Mortali; TAK.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale w sensie, że co za dorosły, poważny, brutalny klimat jak dla Was?

 

Normalny facet powinien się cieszyć :whistling:

Tak (pipi)a, murzyn ze deformowanym łbem to bardzo dorosły i poważny klimat. Już nie wspominajć o reszcie wykolejeńców.

 

W porównaniu do starych filmowych Mortali; TAK.

NIE, bo tamte nie były na serio. Ot adaptacje kąsolomaniakowej gry, siakieś turnieje, inne wymiary i tym podobne pierdoły. A to stara się być na serio, co już samo w sobie jest beką. Taki MK w naszym realnym świecie. To taka sama bzdura jak filmowy Dragon Ball, tylko wykonanie pewnie lepsze.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Ale w sensie, że co za dorosły, poważny, brutalny klimat jak dla Was?

 

Normalny facet powinien się cieszyć :whistling:

Tak (pipi)a, murzyn ze deformowanym łbem to bardzo dorosły i poważny klimat. Już nie wspominajć o reszcie wykolejeńców.

 

W porównaniu do starych filmowych Mortali; TAK.

NIE, bo tamte nie były na serio. Ot adaptacje kąsolomaniakowej gry, siakieś turnieje, inne wymiary i tym podobne pierdoły. A to stara się być na serio, co już samo w sobie jest beką. Taki MK w naszym realnym świecie. To taka sama bzdura jak filmowy Dragon Ball, tylko wykonanie pewnie lepsze.

 

No ale co to zmienia? To i to jest tylko filmem to znaczy ten nowy MK nie jest filmem nawet nie jest trailerem na dobrą sprawę tak nawiasem mówiąc.

 

A taki Mroczny Rycerz jest na serio według Ciebie?

 

@ No pewnie, że jedynka była okeyyyyyyy dla mnie to najlepszy film na podstawie gry. Ale to było 100 lat temu chętnie zobaczyłbym ten nowy projekt i tyle... choć nie zapowiada się nie to, że powstanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Filmowy MK to i dla mnie najlepsza ekranizacja gry. Z bijatyki wycisnęli całkiem dużo. Oczywiście już druga część to shit, z kiepskimi efektami, z masą wrzuconych postaci, które nie miały nawet 5 minut dla siebie itd, ale jedyneczka była bardzo dobra. :]

 

Natomiast ten reboot to będzie (o ile powstanie) taka sama lipa. Wole oglądać Scorpiona w szlafroku, niż jakiegoś ślepego przydupasa i czarnego Barakę. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Najlepsze są oczy Scorpiona. Brakuje tylko Reksia jako przewodnika.

 

Niedługo zrobią realistycznego Tetrisa i Pacmana .

 

Zatwardziali fani seri growych sa najgorsi ku.r.w.a. Nic nie mozna zrobic inaczej? Musi byc toczka w toczke jak w grze? Nic od siebie? Zmiany koncepcji? A ch.u.j w du.pe z powielaniem schematow, ten filmik z jutuba ryje czache i ja to kupuje. Diametralna odmiana od znanej ekranizacji "MK", choc zla nie byla i spelniala zamysl adaptacji gry na srebrnym ekranie ja chce CZEGOS SWIEZEGO! ;[ Wbijcie sobie do baniakow, ze mozna robic tez film na motywach z gry.

 

No jasne, że można zrobić inaczej. Np Max Payne'a. :potter:

 

To troche tak, jakby powiedziec na przykladzie jednej brzydkiej kobiety, ze wszystkie to "je.b.a.ne pasztety". Spoko kontre pusciles tylko, ze generalnie nie masz sily przebicia w tych swoich frazesach i emotikonkach wiec na przyszlosc napisz mi po prostu "nie zycze sobie takiego MK". Ale co moze znaczyc twoj glos? Najwazniejsze, ze mi sie podoba wiec do konsoli wracaj a na VHSie pusc sobie "Mortal Kombat" tylko najpierw glowice przeczysc.

 

Podoba mi się, nawet bardzo;] Ale stary MK(tylko jedynka) też był bardzo okej

 

Zgadzam sie z gekonem. Poprzednia ekranizacja gry byla swietna jesli rozpatrywac ja w kategorii "kocham gre i ogladajac film wielokrotnie spadam z fotela podziwiajac z jaka zajawka Anderson to wszystko pokombinowal". Ale do cholery czas idzie do przodu i ilez razy mozna ogladac film zbudowany na podobnej zasadzie? Kolejne czesci "MK" byly zalosne, czemu? Bo po 1 czesci MK nie da sie juz nakrecic cos lepszego w tym wydzwieku.

 

Przecież wiadomo, że jest tego więcej. Bo co miał niby wspólnego filmowy RE z grą? Większość tych ekranizacji to syf. Są wyjątki jak MK, POP, czy Silent Hill. Ale i tak trochę tego mało.

 

Nie podoba mi się ta realistyczna konwencja i tyle. Za bardzo to odbiega od źródła. Idąc takim tropem mogą spokojnie i Crasha przerobić.

 

Zdecydowanie wolałbym odświeżonego pierwszego MK z efektami i reżyserią walk na miarę obecnych czasów. Przy dobrym budżecie mogłoby to nieźle zaskoczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba to nowoczesne podejście do Mortala, ale fakt, zbyt realistyczne to też nie może być bo to już nie będzie Mortal Kombat poprostu.

Mogliby to nakręcić w takiej konwencji, ale jednak fatale, charakterystyczne ciosy specjalne oraz klimat powinien pozostać.

 

Bo to Mortal Kombat a nie Tom Yum Goong albo inne filmy z Van Damme'em.

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba to nowoczesne podejście do Mortala, ale fakt, zbyt realistyczne to też nie może być bo to już nie będzie Mortal Kombat poprostu.

Mogliby to nakręcić w takiej konwencji, ale jednak fatale, charakterystyczne ciosy specjalne oraz klimat powinien pozostać.

 

Bo to Mortal Kombat a nie Tom Yum Goong albo inne filmy z Van Damme'em.

 

Podziemne walki w realnym swiecie i fatality? E tam, czemu nie. :biggrin: Tu i tak widac, ze w genezie powstania postaci mozna wyczuc nutke science fiction wiec czemu by nie pojechac po bandzie? Ja tu widze tylko jedna mozliwosc, fatality to sie pojawi jak scorpion rozwali sub-zero. Zreszta trzeba by w ogole rozkminic jaka metke wiekowa mial dostac ten film, jako ze film skierowany jest do kin mogliby puscic wersje ugrzeczniona zeby gawiedz przyszly i zarolbiliby kase a na dvd puscic hardkorowe unrated i bylby spokoj.

 

Chyba na odwrót. :) Scorpion co najwyżej zamiast zionąć ogniem, zabije go oddechem po spirycie rektyfikowanym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale w sensie, że co za dorosły, poważny, brutalny klimat jak dla Was?

 

Normalny facet powinien się cieszyć :whistling:

 

Jeśli zmieniony zostaje całe uniwersum łącznie z postaciami to nazwanie tego Mortal Kombat jest zwyczajnym żerowaniem na naiwności ludzi, którzy nie obejrzawszy wcześniej trailera pójdą do kina mając w pamięci dawne czasy.

 

Swoją drogą dorosły i poważny? Przepraszam ale idąc na MK nie szukam drugiego Bergmana.

Odnośnik do komentarza

Dobra ale Wy chyba zapominacie o jednej istotnej rzeczy to nie jest trailer filmu który trafi za rok, dwa do kin.

 

To nie jest urywek nowego Mortala który kiedyś wyjdzie. To nie jest scena z filmu.

 

To jest na dobrą sprawę NIC (póki co) więc nie ma co płakać, że uniwersum wywalone czy coś takiego. Jak ogłoszą, że projekt powstaje i wyjdzie kiedyś tam to można zacząć stękać (zainteresowani) ale teraz...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...