Skocz do zawartości

Filmowe Mortal Kombat raz jeszcze?


edgorek

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze. bieganie w kolorowych ciuszkach może i jarało mnie jak miałem 10 lat, ale teraz jeśli reboot serii to tylko w takiej postaci. baraka wygląda trochę kiczowato, zaskakujące jest postawienie scorpiona na pierwszym planie, ale całość materiału zdecydowanie na plus. jeśli już w pierwszy spojrzeniu na nowy film pokazują taki poziom brutalności to w filmie chce widzieć wyrywane kręgosłupy i flaki wypruwane na potęgę.

 

Dlaczego zaskakujące? :] Jak to najbardziej znana obok Sub-Zero postać z tego uniwersum. Żadne tam Liu Kangi.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego zaskakujące? :] Jak to najbardziej znana obok Sub-Zero postać z tego uniwersum. Żadne tam Liu Kangi.

 

racja, ale jednak do tej pory to zawsze był czarny charakter. sam pomysł mi się jak najbardziej podoba, widać, że to będzie postać moralnie niejednoznaczna.

 

subzerog.jpg

 

GET OVER HERE!

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie złym. po prostu antagonistą scorpiona, tak jak to zawsze było w serii. imdb mówi o premierrze w 2013 :(. psyko ty jesteś takim ortodoksem czasem, że wysiadam. wiadomo, że jedynka to klvt, aż chyba sobie zaraz obejrzę, ale motherfucker, move on!.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

Jedynka milion razy lepsza i trzyma sie kanonu gry.

 

ty to jestes glupi, nie napisze jednak bo to jasne.

Polecam w tym filmiku 0:33 do 0:35, sub-zero w mistrzowski sposob jest prowadzony za raczke do gleby, niczym babcia wchodzaca do pokoju psyko.

Odnośnik do komentarza

Dobra milan, glupi to mozesz byc ty mlocie o aparycji cygana. Mecza mnie juz twoje docinki. Grales w pierwsze Mortale, jarales sie filmem jak wyszdedl, jedynka Andersona? Nie, to stul jadaczke. Kazdy kto ma inne zdanie od ciebie jest glupi?

 

Co tu mamy? Bande cudakow i zwyroli, ktorzy beda sie byc, a cala licencja MK to tylko chwyt reklamowy. Mogli juz ekranizacje Thrill Killa'a zrobic.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

gralem i ogladalem, ale jestem tez juz po mutacji głosu, jak rowniez nie chwale z sentymentu koczowatego filmu akcji z dzecinstwa przy okazji porownujac je do 6 minutowego trailera filmu ktory juz teraz wyglada na sto razy lepszy.

Zreszta z kim ja chce rozmawiac, powinienem Cie poszczuc moim krolikiem.

Odnośnik do komentarza

Stary, ale ten caly refurbish serii, to podpiecie najostrzejszej dopuszczalnej w mainstreamowym kinie przemocy pod potezny trademark, ktory masa osob kojarzy lepiej lub gorzej. Liczy sie, ze KOJARZY. Jedynka nie byla kiczowata, w sensie byla podobna do gry z ugrzecznieniami i przeklamaniami co by calosc zamknac w jedym obrazie, sama gra tez byla groteskowa i jak to piszesz "kiczowata". Trailer wydaje sie byc ciekawy, moze byc cos fajnego z tego nowego Mortala, ale nie tego oczekiwalem.

Odnośnik do komentarza

to też by był jakiśtam kamień milowy bo jednak nie na co dzień zatrudnia się do promo gierki video aktora, który pojawił się w małej bo małej rólce w jednym z najbardziej kasowych filmów w historii i już jako główny bohater w jednej z lepszych komedii 2009 roku.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne to trochę ;)

 

Reptile jako dorosły płód arleklina, Baraka to kuzyn Wolverine'a, Jax jako dochodzeniówka, ciekawie jak wytłumaczą Raydena, Goro, czy Kabala :D

 

Do tego jeszcze jakiś turniej na którym się wszyscy oni spotykają, może jakiś "Krwawy sport" czy ki wał? :D

 

Ps. Wydawało mi się, że w którejś scenie obok Shanga, widać sznurówkę Scorpa, a teraz on w roli głównej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.