Skocz do zawartości

Filmowe Mortal Kombat raz jeszcze?


edgorek

Rekomendowane odpowiedzi

dobra zrobiłem mały research i widzę, że tego gościa co gra barakę zobaczymy jeszcze w tym roku w roli eddy'ego gordo w ekranizacji tekkena. blondyna też słusznie wydawała mi się znajoma przez dłuższy czas (chyba od drugiego sezonu) grała jedną z ważniejszych postaci w boston public. tą byłą prawniczkę co postanowiła zostać nauczycielką w imię służby społeczeństwu. premiera jednak raczej 2010/2011.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

jedyny sensowny pomysł na reboot serii to jak dla mnie coś na kształt shaolin monks. tylko lepiej. ale kogo obchodzą jakieś gry komputerowe? jak oglądaliście walkę baraka vs. cage nie nasuwały wam się skojarzenia z pierwszą sceną watchmenów?

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

w ogóle jak scorpion pierwszy raz się odezwał myślę sobię: "krystian bale?! baz jaj...".

 

dobra mam kolejnego newsa: larnell stoval potwierdza, że są to materiały z filmu. gość jest cenionym w środowisku autorem choreografii scen walk, niedawno chociażby w wypuszczonym na dvd/blu-ray undisputed 3: redemption.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Haha to jest (pipi)a restart serii. Kapitalny pomysł, Mortala usadzić w klimatach Piły, horroru.

Byle było kurevsko krwawo. Jestem za.

 

Tylko Sonya. Nie lubię tej starej d.upy z Boston Public.

 

dobra mam kolejnego newsa: larnell stoval potwierdza, że są to materiały z filmu. gość jest cenionym w środowisku autorem choreografii scen walk, niedawno chociażby w wypuszczonym na dvd/blu-ray undisputed 3: redemption.

No to akurat świetny news bo walki w Undisputed 3 wyglądają kapitalnie.

Odnośnik do komentarza

łooo dzięki za info, szukałem nazwiska tego gościa. będzie gwiazdą jeśli ten film osiągnie sukces (tak uderzając w kasandryczne tony). kurde no oglądałem jeden serial z nim (daybreak), ale to było dawno i nie pamiętam. no, ale już na jesień zobaczymy go w jednej z głównych ról w świetnie zapowiadającym się the event więc obadamy jak się sprawdza. zaraz sobie odpalę odcinki 24 z nim. nawiasem mówiąc to ten tekken raczej będzie ok. widziałem dokument z planu i walka jin vs. yoshimitsu - whoa! poza tym za kaskaderkę odpowiada ten francuski parkourowiec co robił chyba do trzynastej dzielnicych i innych takich również.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.collider.com/2010/06/09/kevin-tancharoen-interview-mortal-kombat-rebirth-feature-film/

 

obszerny wywiad z reżyserem. gość ma na koncie tylko jeden film, zeszłoroczny remake fame o_O. to co widzieliśmy na jutubie powstało w dwa dni, za 7,5 tysiąca dolców. widać, że to hardkorowy fan mortala. w planach oprócz postaci, które widzieliśmy jest jeszcze m.in kung lao, kabal, kano i kitana.

 

btw. ostatnio widziałem kac vegas i scorpion grał bodyguarda kena jeonga :P

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Zatwardziali fani seri growych sa najgorsi ku.r.w.a. Nic nie mozna zrobic inaczej? Musi byc toczka w toczke jak w grze? Nic od siebie? Zmiany koncepcji? A ch.u.j w du.pe z powielaniem schematow, ten filmik z jutuba ryje czache i ja to kupuje. Diametralna odmiana od znanej ekranizacji "MK", choc zla nie byla i spelniala zamysl adaptacji gry na srebrnym ekranie ja chce CZEGOS SWIEZEGO! ;[ Wbijcie sobie do baniakow, ze mozna robic tez film na motywach z gry.

 

Nie mieszaj w to wszystkich fanów, wystarczy poczytać komentarze i to co się działo po ujawnieniu tego filmiku; podobało się fanom ;].

Ja tam również wliczam się do grona/fanów "zachwyconych".

 

Dobrze napisane, łap plusa :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...