Skocz do zawartości

Filmowe Mortal Kombat raz jeszcze?


edgorek

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer wywarł na mnie ogromne wrażenie i naprawdę miałem spore nadzieje na ciekawe ukazanie MK w zupełnie innym świetle. Trzy pierwsze odcinki nawet jeszcze mogły być, ale po czwartym się załamałem. Jak już Rumble powiedział - to już było. W grach, filmach i serialach. Czy naprawdę jest sens wałkować to po raz kolejny, w niskobudżetowych webisodach? Toż to tryb Story z najnowszego MK by się o wiele lepiej nadawał do pełnometrażowej produkcji, gdyż autentycznie całość ukazał genialnie (jak na swoją tematykę).

Odnośnik do komentarza
Ciekawy kiedy pokażą Scorpa z Subem, nie ukrywam, że na ten odcinek czekam najbardziej. Na trailerze nieźle to wyglądało.
Po ostatnim odcinku dochodzimy do wniosku, że trailer nie jest już aktualny. Pewnie zrobią po raz setny to samo co widzieliśmy już w grach i filmach. Meh. Lepiej przejść sobie tryb Story z nowego MK, czy też obejrzeć go na YouTube. Poważnie, po czwartym odcinku serialu straciłem wszelkie nadzieje na coś w klimatach oryginalnego trailera.
Odnośnik do komentarza

1. Wróć na poprzednią stronę;

2. Kliknij w ostatni wklejony filmik;

3. Wejdź w profil uploadera;

4. ????

5. Profit!

Moglbys jednak wkleic ?

 

:teehee:

 

Co do serialu, mnie takze nie porwal.Po pierwszych 3 odcinkach nawet nie chce mi sie go kontynuowac, a i tak obejrzalem je na forwardzie. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mogliby się zdecydować, bo jak na razie to jest skakanie od skrajności do skrajności - od niezłej współczesnej interpretacji MK, do oklepanych i naiwnych historyjek wałkowanych od lat na przestrzeni gier i filmów. Nowy odcinek całkiem klimatyczny, choć miejscami naciągany, i niestety niesmaku po dwóch poprzednich jakoś nie naprawił. No ale cóż, będzie się oglądać dalej - choćby z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

Ja jednak też obejrzę dopiero jak będzie całość.

Może nawet ktoś to sklei w 1 film i upchnie na torrenty sorcerer.gif

tyle, że z tego żadnego filmu się skleić nie da, bo każdy odcinek traktuje o czym innym i w ogóle w inny sposób. Ogólnie jak na razie brak tu jakiegoś konceptu, który by to spajał i pozwalał zrozumieć: co poeta chciał powiedzieć. Słabe, nudne, bez polotu. Najlepsze odcinki są najwyżej mierne.

Odnośnik do komentarza

Nawet walki- których i tak za dużo nie uświadczymy- prezentują się marnie, gdzie jest poziom trailera, ja się pytam?

 

 

przez ostatnie dwa odcinki scorpion wyszedł z chaty, pobiegł do lasu, spotkał sub-zero, pobili się, puścił linkę, wrócił do chaty; nie mogli pominąć wszystkiego i zostawić tylko walkę w lesie, ciut ją dopieszczjąc?

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

przez ostatnie dwa odcinki scorpion wyszedł z chaty, pobiegł do lasu, spotkał sub-zero, pobili się, puścił linkę, wrócił do chaty; nie mogli pominąć wszystkiego i zostawić tylko walkę w lesie, ciut ją dopieszczjąc?

 

 

 

no mogli, ale przeciez kreca gniota :potter:

 

Odnośnik do komentarza

w sumie to odcinek ma 4.5min xD ku.rwa jak takie cos mozna wypuscic w siec normalnie :P po kij napisy koncowe 2min i jeszcze briefing jakbym zapomnial co bylo ostatnio HAhaHa

 

Mi sie widzi, odcinki są fajne ale czas trwania to porażka na całej linii. Może powypuszczają te kilkuminutówki a potem walną jakiś pełnoprawny film, ktory w tajemnicy planuja ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...