Skocz do zawartości

X10 San Francisco


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

A wiecie co ja bym chciał jeszcze zobaczyć na tej imprezie - w końcu zapowiedź Too Human 2 do ciężkiej cholery :rolleyes: Z jedynką nie do końca im wyszło, ale gra ma ogromny potencjał. Trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

http://www.thelostgamer.com/2010/01/25/cliff-bleszinski-announces-kick-ass-news-soon-very-soon/

 

 

In a short tease, he reveals that;

 

"Kick ass news soon. VERY soon. Watch this space"

 

 

Ale by bylo zaskoczenie gdyby jednak chodzilo o Shadow Complex 2 :D

 

no właśnie, na E3 2009 jak zobaczyłem Cliffa na scenie już myślałem gow3 tak!! a on tu z jakąś grą 2D :D

Na X10 wątpię w nowe zapowiedzi, na to przyjdzie pora na E3 2010. Na X10 pewnie pokażą nowe materiały z f3,hr,c2,natala itd.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Po zapowiedziach Reach widac ze pudelko stojace nad moim tv ma potencjal jeszcze, wiec nie dziwne byloby gdyby GoW 3 wskoczyl jeszcze na 360 bedac blockbusterem swiat 2k10, przynajmniej jednym z nich ;] Naprawde fajnie by bylo gdyby PGR 5 stal sie jakims namacalnym punktem na horyzoncie, ale naprawde nie moge sobie wyobrazic kto oprocz Bizzare moglby oddac feeling tej gry. Moze pokaza tez teasery nowych produkcji od Rare.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

może ten news ma coś wspólnego z X10

 

Munetatsu Matsui, redaktor naczelny Famitsu Xbox 360, w swojej ostatniej wiadomości na serwisie Twitter napisał, że już niedługo zostanie ogłoszona lista nowych gier od japońskich firm developerskich, które jeszcze nie wydały żadnego tytułu na konsole giganta z Redmond. Jakie to firmy? Spekuluje się, że chodzi o Nippon Ichi, Level-5 oraz Atlus, z czego jestem osobiście niezmiernie rad, ponieważ owe firmy specjalizują się w produkcji wszelakiej maści pozycji z gatunku jRPG, których jestem fanem. Kolejna część SHIN MEGAMI TENSEI na Xbox 360? Byłoby cudownie. A ty, Czytelniku, którego wydawcę chciałbyś zobaczyć w roli supportera X360?

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=4637

 

skoro niebawem lista ma zostać ogłoszona i niebawem jest X10 hmmm :)

 

PGR5 może zrobić T10, ciekawe jak to im by wyszło.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja to najchętniej bym zobaczył jakieś dwa zupełnie nowe EX'y robione przez wewnętrzne studia.

 

A co do Too Human 2, o którym wcześniej pisałem - odpaliłem TH wczoraj grę i w obecnych realiach gra tak mocno odbiega od standardów, że sequel musiałby być budowany od podstaw w związku z czym pewnie nie ma szans, że się pojawi na rynku. Tym bardziej, że w tym roku wychodzą naprawdę mocne slashery, które pokazują klasę wykonania.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

najlepiej nie oczekiwać cudownych zapowiedzi bo się jeszcze rozczarujecie...kozaki zapowiedzi to na E3 zobaczymy a nie teraz :) ale mam cichą nadzieję na jakieś fajne nowe gry

 

w powietrzu czuję zapowiedz Shadow Complex 2

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W najnowszym wywiadzie Dan Greenwalt powiedział między innymi, że część zespołu pracuje nad kolejnym dużym projektem, ale na razie niczego oficjalnie nie mają do ogłoszenia.

 

"Right now a part of the team is focused on monthly DLC to support Forza Motorsport 3 and they?ve been a huge success for us since we started last December. We have lots of great content in the production pipeline right now which will all sooner-or-later become a part of the Forza Motorsport franchise. Another core part of the team is off working on our next big thing, but we?ve got nothing to announce at this time."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...