Jump to content

ModNation Racers


Yano

Recommended Posts

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pograłem trochę w wersję na PSP i trochę się zawiodłem.W necie pełno zachwytów nad wersją z PS3(nie licząc koszmarnie długich loadingów) i nie wiem czy to ta sama gra ?Karierę zrobiłem w jakieś 2-3 godziny, model jazdy poprawny ale trochę zbyt uproszczony, horyzont na trasie za często pojawia się dopiero przed nosem, a same trasy...sprawiają wrażenie jak by były robione na edytorze :)Grę chyba ratuje świetny edytor wszystkiego, ale jeżeli ktoś nie lubi tego typu zabaw to bedzie miał podobnie jak z LBP(z której MR czerpie garściami).No i grafika - mogło być lepiej...

Link to comment

Mnie się podoba. Kariera rzeczywiście nie jest trudna (nie licząc rozwalania tego elitarnego rywala, którego nawet nie wiem jak rozpoznać), ale czasem musiałem kilka razy powtarzać wyścig by wygrać. Wkurzają jedynie błędy w grafice i to jak kart wypadnie poza trasę - zanim wróci to trzeba kawałek przejechać.

 

Zawiódł mnie w sumie edytor. Mam przejechaną całą karierę, odblokowane praktycznie wszystko prócz misji z niszczeniem elitarnego rywala, a w edytorze średnio 200 przedmiotów (zależy od lokalizacji toru) z czego wszystkie na każdej lokalizacji praktycznie te same... Szkoda, że nie da się zbudować takich tras jak te oryginalne (nie da się pojechać trasą w górę, nie da się robić skrótów). No i samo prowadzenie trasy jest jakieś durne + automatycznie robią się na niej wyboje, a to chyba ja powinienem decydować, w którym miejscu ma być górka or sth. Jasne, można to próbować wyrównać później, ale po co skoro od razu mogli dać płaski teren.

 

Ogółem nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Link to comment

Ja grałem tylko w demko i jeździło się przyjemnie, nie tak łatwo było zdobyć 1 miejsce, przynajmniej mi się od razu nie udało. Wydaje mi się że jest to gierka i na chwile i na dłuższą sesję dzięki temu edytorowi, ale to tylko przypuszczenia. Full może nieco później obczaje.

Edited by Guest
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.