Skocz do zawartości

ModNation Racers


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba calkiem ciekawa informacja, MNR wyjdzie też na psp

ten trailerek własnie to reklamuje

http://www.gametrailers.com/video/announcement-trailer-modnation-racers/61656

 

oczywiscie o ile bedzie fajny model jazy, ja nadal czekam na sprawdzenie finalnej wersji (jednej albo drugiej, bo beta na ps3 posdobno miala troche zgrzytów)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pograłem trochę w wersję na PSP i trochę się zawiodłem.W necie pełno zachwytów nad wersją z PS3(nie licząc koszmarnie długich loadingów) i nie wiem czy to ta sama gra ?Karierę zrobiłem w jakieś 2-3 godziny, model jazdy poprawny ale trochę zbyt uproszczony, horyzont na trasie za często pojawia się dopiero przed nosem, a same trasy...sprawiają wrażenie jak by były robione na edytorze :)Grę chyba ratuje świetny edytor wszystkiego, ale jeżeli ktoś nie lubi tego typu zabaw to bedzie miał podobnie jak z LBP(z której MR czerpie garściami).No i grafika - mogło być lepiej...

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba. Kariera rzeczywiście nie jest trudna (nie licząc rozwalania tego elitarnego rywala, którego nawet nie wiem jak rozpoznać), ale czasem musiałem kilka razy powtarzać wyścig by wygrać. Wkurzają jedynie błędy w grafice i to jak kart wypadnie poza trasę - zanim wróci to trzeba kawałek przejechać.

 

Zawiódł mnie w sumie edytor. Mam przejechaną całą karierę, odblokowane praktycznie wszystko prócz misji z niszczeniem elitarnego rywala, a w edytorze średnio 200 przedmiotów (zależy od lokalizacji toru) z czego wszystkie na każdej lokalizacji praktycznie te same... Szkoda, że nie da się zbudować takich tras jak te oryginalne (nie da się pojechać trasą w górę, nie da się robić skrótów). No i samo prowadzenie trasy jest jakieś durne + automatycznie robią się na niej wyboje, a to chyba ja powinienem decydować, w którym miejscu ma być górka or sth. Jasne, można to próbować wyrównać później, ale po co skoro od razu mogli dać płaski teren.

 

Ogółem nie jest źle, ale mogło być lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem tylko w demko i jeździło się przyjemnie, nie tak łatwo było zdobyć 1 miejsce, przynajmniej mi się od razu nie udało. Wydaje mi się że jest to gierka i na chwile i na dłuższą sesję dzięki temu edytorowi, ale to tylko przypuszczenia. Full może nieco później obczaje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...