Skocz do zawartości

Prison Break: The Conspiracy


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też tak myślę.

 

Choć chciałbym żeby chociaż wyszła gra pokroju The Bourne Conspiracy. Można zauważyć pewne podobieństwa i nie chodzi tu tylko o podtytuł;].

 

Dla mnie Bourne to czarny koń 2k8, świetna gierka. Więc nie obrażę się jeżeli dostanę to samo w Prison Breaku.

 

Zresztą jako fan serialu, dałem radę obejrzeć III i IV sezon to zdołam zagrać i w grę. Oczywiście opcja "poniżej 100 zł" tylko wchodzi w rachubę w tym przypadku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie jestem znawca serialu, chociaż fajna przygotówko-akcja na temat ucieczki z więzienia , lub "sumulator więźnia" brzmią całkiem ciekawie

 

ale jak zobaczylem tego screena to pomyslałem "to gra z ps2 czy n64?"

pb.jpg

 

 

To są rendery :D

 

trochę słabizna po tym skrinie. Momentalnie przeszła mi chętka na ten tytuł. Nie jestem jakimś graphicwhore ale bez przesady, mogliby spiąc poślady nieco bardziej.

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie jakiś trailer dali, bo jeszcze ze dwa miechy temu jedynym materiałem była tylko garstka screen'ów. Graficznie cudów nie będzie, ale tego się spodziewałem od początku. Szkoda, że głównym bohaterem nie będzie Michael albo nawet Lincoln. Gameplay nawet mi się podoba. Jestem zwolennikiem serialu, ale 200 zł za to nie dam. Może innym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tak samo, ogranicze sie raczej do przeczytania recenzji w pe

 

Recenzji w PE?

To nie wiesz ze w PSXie takich chłamów i crapów się nie recenzuje,no chyba że jakaś mini mini recka się pojawi.

A gry nigdy bym nie kupił choćby dziś nawet za 40zł (no chyba ze do sprzedaży :D ),wiedziałem że będzie cienko ale aż tak,po recenzjach w IGN,EG,Polygami wiem że z tą grą spędził bym max 1h.

Odnośnik do komentarza

W Extremie będzie raczej na pewno recenzja, mini-mini.

 

A ja kupię Prison-a na bank hehe. Ale kiedyś tam jak będzie po 40 zł maks ;p

Choćby dla łatwych TROPHY. I łatwej PLATYNY.

 

No i szczerze mówiąc jestem ciekaw, jak gra jest powiązana z serialem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...