Skocz do zawartości

X360 zawiesz się ale nie ma RRODa. POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od tygodnia gram/grałem w Battlefield 1943 i demo BC2 i podczas grania w te gry konsola mi się nagminnie zawiesza. Gram również w H3 lub inne arkadówki ale wtedy nic się nie dzieje. Prubowałem przeinstalować Battlefielda i ciągle to samo. Wpiołem inny dysk twardy i nadal konsola się zawiesza. A i jeszcze jedna dziwna rzecz podczas grania w BC2 demo wyświetlił mi się napis  ,,nie mozna odczytac plyty, przetrzyj płyte miekka sciereczka ..."  a wtedy w napędzie nie było żadnej płyty. Wiem że napęd jest dobry bo gram w H3 czasami i śmiga super. Konsola nie przerabiana, raz już miała rroda i oddałem ją na gwarancje.  POMOCY bo nie wiem co dalej robić tak sie nie da grać jeżeli mi się konsola zawiesz co 5 min. Może wie ktoś jak wywołać rroda albo ma jakieś inne pomysły? 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chodzi o to że chce mieć rroda taką mam fantazje i koniec. Postawcie sie na moim miejscu czekam na Mass Effect 2 i BC2 w które zabardzo nie pogram bo mi sie konsola zawiesza co 5 min. Co to za przyjemność co 5 min resetować konsole, wchodzić do grupy i gry itp. masakra. Więc naprawde wole mieć tego rroda i wiedzieć z czym mam do czynienia niż się tak męczyć. Dzięki MaroS za podpowiedz. Poczekam jeszcze pare dni i naprawde tak zrobie. pozdro.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to że chce mieć rroda taką mam fantazje i koniec. Postawcie sie na moim miejscu czekam na Mass Effect 2 i BC2 w które zabardzo nie pogram bo mi sie konsola zawiesza co 5 min. Co to za przyjemność co 5 min resetować konsole, wchodzić do grupy i gry itp. masakra. Więc naprawde wole mieć tego rroda i wiedzieć z czym mam do czynienia niż się tak męczyć. Dzięki MaroS za podpowiedz. Poczekam jeszcze pare dni i naprawde tak zrobie. pozdro.

 

Współczuję,ja dostaęłm rroda po wyłuskaniu MW2 z folii :)Mało sobie włosów z głowy nie wyrwałem.Faktycznie coś ten rrod nie chce się urodzić więc zabaw się w akuszerkę :)Daj znać jak poszło bom ciekaw tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś o godz 00.13 moja konsola po raz drugi w życiu pokazała mi 3 razy język i padła (3RROD - kod błędu 0102). Jestem zaskoczony że tak długo to trwało, przy ostatnim rrodzie zawiesiła mi sie tylko ze 3 razy. Dzięki panowie za wsparcie i mam nadzieje że Microsoft nie odmówi mi pomocy. POZDRO   [Temat do zamknięcia]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...