Skocz do zawartości

Lie to me | magia kłamstw


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry serial ep i jeśli nie będą chcieli zrobić z tego kolejnego CSI to może być hit. Roth fajnie gra tutaj kolejnego super uzdolnionego kolesia nie nadającego się do społeczeństwa (ala Monk). Plus jeśli to wszystko co gadają to prawda to można ciekawych rzeczy się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

E, czy ja wiem. Jestem po E01.

 

Od razu zaznaczam, że dalsze epy na pewno obejrzę, ale żeby tradycji stało się zadość to Polak zawsze musi ponarzekać.

 

Pierwsze wrażenie ? Jest ok. Nic więcej. Nie zniechęcił mnie, żeby już nie oglądać dalej, ale też nie zachęcił na tyle, aby czekać na kolejne epizody. Roth wychodzi super sztywnie, prawie jak w produkcji klasy B. Nie wiem czemu, strasznie go lubię, ale tutaj po prostu wygląda jakby to była jego pierwsza rola w życiu. Niektórzy aktorzy nie pasują po prostu do seriali. Jeśli to co mówią w serialu wszystko jest prawdą to naprawdę zaliczyłem niezłego zdziwa, można powiedzieć, że ma to też pewne walory edukacyjne :)

 

No i trochę dziwnie jest to prowadzone. Kilka spraw na raz, dużo nazwisk i można się po drodze zgubić, co trochę nie pasuje, bo zakończenie wcale nie było jakieś super szokujące.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dzisiaj pierwszy ep i nie powiem, zaintrygował mnie.

 

Podoba mi się bezczelność Lightmana i ta kobietka zwerbowana na lotnisku.

 

Jutro zobaczę drugi ep, z tego co widzę, to dużo ich ma nie być, więc całkiem OK sprawa, nie mam czasu na tasiemce.

 

I tak, potwierdzam, walory edukacyjne są, jak najbardziej, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Etam, odpuszczę sobie. Roth to fajny aktor, ale tu jego postać denerwuje. Cały serial to kalka z House'a, a rozwiązywanie zagadek skupia się na jednym geście. Na tej wykrzywionej mince --> :/

Ktoś tak zrobi i bah, zagadka rozwiązana. Jedyny fajny motyw to zdjęcia ze sławnymi ludzmi kiedy kłamią ;]

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie zachwyca ale można obejrzeć gdy się czeka na nowe odcinki ciekawszych seriali :) The Mentalist w podobnym klimacie ale jak dla mnie bardziej interesujące choć cała ta'naukowa' otoczka nie jest do końca wiarygodna :) Razi mnie brak jakiejkolwiek spójnej fabuły która sprawiał chęc jak najszybszego obejrzenia kolejnego odcinka .

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...