Skocz do zawartości

Torchlight


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest sens zakladania takiego tematu, jak nie wiadomo na jaka konsole to ma wyjsc? A jak sobie wymysla Wii, bo ma sterowanie najbardziej myszko-podobne?

Naprawdę uważasz, że twórcy mają na myśli Wii...? W sumie podałeś koronny argument - myszko-podobne sterowanie, a Sacred 2 oraz Dragon Age to tylko wyjątki potwierdzające regułę... :whistling:

 

PS osobiście obstawiałbym PSN/XBL

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i mój entuzjazm opadł. Jak się jednak okazuje, nie wystarczy skopiować wszystkich patentów znanych z serii Diablo aby gra była dobra. Torchlight jest do bólu casual'owaty (odniosłem wrażenie, że w sytuacji kiedy zabrakło mi mikstury leczenia, a życia nie miałem za dużo, to z pierwszej lepszej skrzyni/dzbanka wyleciał pot, analogicznie w przypadku znalezienia niezidentyfikowanego przedmiotu - nie trzeba długo szukać zwojów) co gorsza umiejętności protagonistów są jakieś takie z dupy (syndrom everyman'a) - grałem destroyerem i o dziwo ma skille związane nie tylko z młotami/mieczami/siekierami ale także z bronia palną (btw nigdy nie mogłem się przekonać do pukawek w tego typu grach) oraz magicznymi kosturami (!) do tego ma oczywiście możliwość przywoływania summon'ów. W skrócie - pomieszanie z poplątaniem. Itemy też nie są specjalnie zbalansowane, przykład - w jednej lokacji znalazłem pas +2hp a po chwili poleciał mi hełm +31hp (nie ma chyba żadnych progów). Oprawa graficzna jest miła dla oka (fajny design) ale po kilkudziesięciu minutach, od tych wszystkich kolorów robi się po prostu mdło (człowiek zaczyna się obawiać, że z zza winkla wyskoczy wesoły jednorożec z blob'em na grzbiecie). W moim przypadku skończy się chyba na dłuższym obadaniu gry na PC (przystępne wymagania sprzętowe - grałem na full detalach :thumbsup:).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...