Jump to content

Torchlight


stoodio

Recommended Posts

Znany PeCetowcom dungeon crawler, już niedługo zagości w czytnikach naszych konsol -> click! ^_^

 

960163_20091029_screen002.jpg

 

960163_20091029_screen001.jpg

 

960163_20091029_screen003.jpg

Recenzja GT (PC) -> click!

Przyjemny dla oka oprawa graficzna, mnóstwo itemów oraz (co najważniejsze) mechanika bliźniaczo podobna do Diablo - dla mnie must have :thumbsup:

Edited by stoodio
Link to comment
  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest sens zakladania takiego tematu, jak nie wiadomo na jaka konsole to ma wyjsc? A jak sobie wymysla Wii, bo ma sterowanie najbardziej myszko-podobne?

Naprawdę uważasz, że twórcy mają na myśli Wii...? W sumie podałeś koronny argument - myszko-podobne sterowanie, a Sacred 2 oraz Dragon Age to tylko wyjątki potwierdzające regułę... :whistling:

 

PS osobiście obstawiałbym PSN/XBL

Edited by stoodio
Link to comment

Zapewne nie ma co liczyć na support takich zwykłych akcesoriów jak klawiera i mycha xD. Nie wiem czemu nie robią w grach supportu takich podstawowych akcesoriów działających na zasadzie plug&play, jedyne do czego na razie mi to służyło to pisanie i przeglądanie neta lol.

Link to comment

Pograłem trochę i mój entuzjazm opadł. Jak się jednak okazuje, nie wystarczy skopiować wszystkich patentów znanych z serii Diablo aby gra była dobra. Torchlight jest do bólu casual'owaty (odniosłem wrażenie, że w sytuacji kiedy zabrakło mi mikstury leczenia, a życia nie miałem za dużo, to z pierwszej lepszej skrzyni/dzbanka wyleciał pot, analogicznie w przypadku znalezienia niezidentyfikowanego przedmiotu - nie trzeba długo szukać zwojów) co gorsza umiejętności protagonistów są jakieś takie z dupy (syndrom everyman'a) - grałem destroyerem i o dziwo ma skille związane nie tylko z młotami/mieczami/siekierami ale także z bronia palną (btw nigdy nie mogłem się przekonać do pukawek w tego typu grach) oraz magicznymi kosturami (!) do tego ma oczywiście możliwość przywoływania summon'ów. W skrócie - pomieszanie z poplątaniem. Itemy też nie są specjalnie zbalansowane, przykład - w jednej lokacji znalazłem pas +2hp a po chwili poleciał mi hełm +31hp (nie ma chyba żadnych progów). Oprawa graficzna jest miła dla oka (fajny design) ale po kilkudziesięciu minutach, od tych wszystkich kolorów robi się po prostu mdło (człowiek zaczyna się obawiać, że z zza winkla wyskoczy wesoły jednorożec z blob'em na grzbiecie). W moim przypadku skończy się chyba na dłuższym obadaniu gry na PC (przystępne wymagania sprzętowe - grałem na full detalach :thumbsup:).

Edited by stoodio
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...